Program srazu ZK 2011 - náměty aj. (seznam v 1. příspěvku)

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#1 » stř 29. pro 2010, 12:26

Pozvánka a aktuální informace o srazu

____________________________________________________________________________

Pravděpodobně do programu bude zařazeno předvedení přebíjení v praxi některým z členů ;)

Aktualizováno 15.6.2011 18:59
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
netopyr
Příspěvky: 86

Příspěvek#2 » čtv 30. pro 2010, 10:11

V tom případě by bylo smysluplé předvést začátečníkům více možností přebíjení, od jednooperáku až po sofistikované mašinky.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#3 » čtv 30. pro 2010, 10:21

Bylo by to super ale zřejmě nebude na vše čas (na programu budou i jiné zajimavosti), ale dobrovolnosti se meze nekladou. Osobně by se mi nechtělo s 650 tahat, to už raději předvedu u sebe. V mém případě stačilo zkouknout jak to vlastně funguje v principu, protože postup je v podstatě stále stejný.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#4 » čtv 30. pro 2010, 10:24

Klidně přivezu LNL i jednooperák ale musí být k dispozici stůl pro našroubování. Bez toho to nemá smysl.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#5 » čtv 30. pro 2010, 11:05

Stoly tam jsou, můžu přivést vercajk a upravit a připravit cokoliv. Domluv se s Bobrem ten říkal, že taky může něco přivést, ať se nevozí něco zbytečně.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#6 » čtv 30. pro 2010, 11:20

Vím že tam stoly jsou, problém je že je rozvrtáme a to se asi nebude Čekanickým líbit :twisted: . Leda že bys přivezl nějakou desku a truhlářské svěrky.... to by asi šlo.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#7 » čtv 30. pro 2010, 18:45

Zařídím.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#8 » pát 31. pro 2010, 00:11

Pokud by stacil nektery z tech starych skolnich stolku, urcite bychom jeden mohli venovat na bohulibe ucely. ;)
Ty tezke strelecke by samozrejme byly vhodnejsi, ale to by mi asi neproslo. :twisted:

Uživatelský avatar
Otík
Příspěvky: 28

Příspěvek#9 » ned 2. led 2011, 23:31

hauktor píše:vzhledem k tomu,že v Táboře má drahá studovala a ráda se tam po letech zase podívá-schváleno jako rodinný víkendový výlet :D. mladýho (8)to taky bude bavit..


Páni organizátoři (a vy, co bez svých rodin nemůžete ani na chvíli být), teď mě, prosím, nekamenujte, nic ve zlém - jen jeden námět k zamyšlení, resp. můj skromný názor, na jehož prosazení nijak netrvám, ale přesto:

Nebylo by smysluplnější udělat tuto akci "bez děcek a bez bab" - ? Kolegyně střelkyně jsou samozřejmě vítány - ale dělat z toho setkání celých rodin, já nevím...

Pokud tam budou děti - sice milované a naši důvěru mající - pak na pořádnou střelbu nebude klid, a všichni budeme dvakrát více ve střehu, jak kolem zbraní, tak kolem toho, co říkáme... Pokud tam budou manželky - rovněž samozřejmě milované a naši plnou důvěru mající - pak z toho kouká jen poloviční zábava, protože veškeré diskuse budou méně upřímné, komentování střeleb méně jadrné a vyprávěné historky z vašich bojových nasazení mnohem méně dramatické ;)

Skutečně chceme na takto výjimečné akci být pouze decentně uhlazení a nechutně usměvavě korektní - ?

Názory mnohých z vás znám už od diskusí na serveru "mojezbran", a můžeme se bavit o mnohých věcech dosti upřímně a do hloubky, bez zbytečných sociálních slupek a falešných pozlátek - zatímco názory vašich dětí a manželek z žádného fóra neznám, nic o nich nevím, a veškerá konverzace se tak může odehrávat leda jen v rovině oťukávání a nezávazného tlachání, a budeme si připadat jako na pláži někde na Slapech...

Moji rodinu mám nade vše rád - a to tím víc, že si můžu každý rok užít několik akcí bez nich... Dovoluji si tedy nesměle navrhnout - páni kolegové, nechme tentokrát své nejdražší doma. Celá akce pak bude o to veselejší, a návraty k rodinám o to radostnější...

No - a teď do mě ;)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#10 » pon 3. led 2011, 02:13

Co se otukavani tyce, bude-li si to nektera prat, rad ji otukam. :twisted:

Ale uplne vazne: Chapu, co mas na mysli, dost chlapu to tak citi. Mne osobne rodinne prislusnice na akcich nevadi (moje se mnou sice nechodi, ale to proto, ze ji to nezajima). Uz davno jsem se naucil nebral si servitky, i kdyby tam byla anglicka kralovna. No a na druhou stranu si na takove ty uplne echt chlapske pribehy moc nepotrpim (napr. kdo kdy koho kde a jak osukal), takze bude-li se nekdo muset trochu krotit, mrzet me to nebude. ;)

Tot muj nazor, vubec vam do toho neminim kecat, je mi to fuk.

Uživatelský avatar
netopyr
Příspěvky: 86

Příspěvek#11 » pon 3. led 2011, 10:48

Rozhodně nejsem před svou ženou na střelnici decentně uhlazený a její přítomnost mě v ničem neomezuje. Nechal bych toto rozhodnutí na každém z nás.

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » pon 3. led 2011, 10:55

tady to mělo být o tom co by vás zajímaloa a co by jste eventuelně chtěli vidět nebo slyšet (s rozumem prosím (kely femily a táńu kuchařovou fakt shánět nebudem)

k tomu co psal otík :
já to pochopila že to má být akce na střelnici a an střílení atd - přestože je ta střelnice velká a dá se s dětma případně zatipit nebo vyudit tak i já myslel to, že nám Marián ukáže holky bude tak že nám je ukáže a pak si je Kamča veme sebou do města ;)

[color=#0040FF]a od teď zde POUZE nápady nebo požadavky na program - vše ostatní přímo v audi o setkání [/color]



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#13 » pon 3. led 2011, 18:07

Kazdy by mohl napsat, jakou zbran by si chtel vyzkouset, aby doma nezustalo neco, co udela radost... Zaroven v nejake tabulce, ci co, by mohlo byt, kdo to vezme...

Ja bych mel zajem o provozuschopne Mauser C96 a Parabellum O8
a k vyzkouseni taky Howa 1500 v .223 Rem. Dik predem.

Uživatelský avatar
KajaKliment
Příspěvky: 238

Příspěvek#14 » pon 3. led 2011, 18:37

No Mauser C96 bych si taky rád otlapkal, ale pochybuju, že se najde nějaký ochotný majitel. Přeci jen mě přijde tahle věc vhodná spíš do sbírky než na putování z ruky do ruky na střelnici.

Jinak žádnou super raritu doma nemám, tabulka by se hodila, pokud by byl zájem, můžu si s ní pohrát a něco vytvořit.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » pon 3. led 2011, 18:47

Nejsem si jist, jestli má smysl dělat tabulku půl roku předem... Ještě mnozí třeba zjistí že přecijen mohou, jiní zase bohužel že nemohou...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů