Program srazu ZK 2011 - náměty aj. (seznam v 1. příspěvku)

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
KajaKliment
Příspěvky: 238

Příspěvek#31 » úte 4. led 2011, 20:47

http://sweb.cz/klimentk/sraz_zbrane.xls

Tabulku jsem vytvořil, není to nic extra, ale je to přehledný, jeden list pro sliby, druhý pro přání...

Pokud se to někomu nelíbí, nechť mě pošle někam a udělá to sám. 8-)

Uživatelský avatar
Kukri
Příspěvky: 68
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » úte 4. led 2011, 21:25

Budu se snažit dorazit, bohužel tělesnou schránku neovlivním. Pokud budu mít něco zajímavýho, poberu sebou, co bude chtít kdo vědět, povím co vím,(o kudlách) pokud by někdo měl nějakej dotaz dřív, klidně na mail nebo do fóra třeba na extra vlákno, budu se snažit odpovědět, pokud se týká materiálů, tak informací je dost, když bude zájem o nějaký materiálový list, zase buď mailem nebo do fóra. Průšvih trochu je, pokud čtu sousední fórum tak představy velké části členstva ohledně ceny nožů jsou někdy značně zkreslené, bohužel směrem dolů. Slušná tovární kudla začíná tak na 1.500,- českejch pevnejch, jinak to bejvá pro zlost nebo vyhozený prachy.
Z bouchaček toho taky moc nemám, přivezu Schmidt Rubin K31, můžu Mosina 1891/30, z krátkejch šestipalec Rossi .357Magnum a NC226 9L. :( Víc toho asi do tý doby nebude :)

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#33 » stř 5. led 2011, 10:08

když už jsem v tabulce od Kaji, budu sebou mít H&K P30L V3 a pokud !!žena!! a finance dovolí, možná něco dalšího, tak vzhledem k tomu, že není až tak notoricky známá, taky poskytnu k otlapkání. Měl bych stihnout i odlehčit spoušť.
Osobně bych se taky přimlouval za nože, případně kdyby Kukri dorazil, mohl by jsi sebou vzít třeba nějaké ukázky? Stačí tvarové nákresy a hrubí ceník. Dííííky moc

Uživatelský avatar
KajaKliment
Příspěvky: 238

Příspěvek#34 » stř 5. led 2011, 12:54

Jedno malé upozornění: co kdo vezme nebo by rád viděl mi napište do SZ, já si to pak přeberu a aktualizuju soubor. Z venku si ho jen stáhnete a prohlídnete.

EDIT: Na radu upraveno.
Naposledy upravil(a) KajaKliment dne stř 5. led 2011, 13:05, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#35 » stř 5. led 2011, 13:01

možná pokud ti to Kájo nebude vadit, mohli by ti to lidé posílat přes SZ a kdykoliv si pak rozkliknout tvůj soubor, aby se to tu nemýchalo s návrhy programu. Těch chtivých něco "osahat" :lol: bude asi dost, tak by jsme to tu asi zasvinili. Popřípadě prosím založ vedle tohodle nové vlákno na tyto požadavky. Myslim, že by se stejně za chvilku ozval některý admin a pochopil bych to :D Díky óóó velký

Uživatelský avatar
KajaKliment
Příspěvky: 238

Příspěvek#36 » stř 5. led 2011, 15:15

Můžu poprosit admina, jestli by odkaz na ten soubor s přáníčky dal někam na oči? Ať se to nemusí hledat?

Zároveň poprosím i ostatní, aby se koukli co jsem tam napsal a případné chyby nahlásili.

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#37 » stř 5. led 2011, 15:21

je to v prvním příspěvku ten červenej řádek ;)

Uživatelský avatar
hauktor
Příspěvky: 217

Příspěvek#38 » pát 7. led 2011, 23:05

jsem zvyklý si prostě přijet na střelnici a tam si v rámci pravidel zastřílet podle chuti.na takové akci budu poprvé.už vůbec v takovém rozsahu.co se kdy děje?kam můžu vzít potomka(8)?bude se asi soutěžit,že..střílím scarabeus..tak si vyberu kategorii,přihlásím se,(zakolik?)seznámím se s rozpisem střeleb,a půjdu si prásknout na jinou kategorii třeba6.35?nebo bude nějaký střelecký post volný na libovolnou ráž?fakt nevím!..

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#39 » sob 8. led 2011, 00:01

O presnem programu jsme se jeste neradili, ale bude to probihat asi takto (pokud kecam nesmysly, kolegove necht mi prominou):

Hlavni casti bude vseobecna strelba (coz je hlavne otlapkavani si cizich zbrani), rozdelena na kratke a dlouhe (strelnice je k tomuto ucelu rozdelena na dve casti, s asi 16 stavy na kratke a 18 na dlouhe, nebo tak nejak).

Co se tyce deti a rodinnych prislusniku, to musime doladit, ale udirna je dostatecne velka. :-)

Pak budou nejake ukazky (ceho, to take jeste musime doladit).

A nakonec (ci nekde mezi) snad budou nejake dve sranda souteze, jedna pro kratkou (nejspis kombinace mirenky a LOSu) a jedna pro dlouhou.

Tot aspon moje predstava, kolegove ji mozna (v coz doufam) vylepsi. ;)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#40 » sob 8. led 2011, 10:11

Program se upřesní, i na základě zde uvedených připomínek. Soutěže, volné střílení, předváděčky, pokud vše vyjde tak i "školení" (překvapení), volná zábava aj. Zřejmě nebudou vypsány kategorie jako "scarabeus" ale třeba jen krátká (max rozděl. pistole revolver), dlouhá.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#41 » sob 8. led 2011, 18:34

Přimlouvám se za ukázku a nějaké rady k přebíjení, jak už bylo zmíněno ze začátku ;) .
Pokud by byl zájem, za sebe můžu přispět ukázkou broušení nožů. Pro lidi, kteří to neznají, bych předvedl sadu na broušení pod daným úhlem (ala Lansky apod.), případně i broušení volně z ruky ovládám celkem obstojně. Jen je třeba počítat s tím, že v mém podání se jedná o celkem pomalý proces.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#42 » sob 8. led 2011, 19:58

Skvělý nápad, rád bych se podíval co a jak.



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#43 » ned 16. led 2011, 18:56

Noze mne taky zajimaji. Mozna bych si rad nechal od sikovneho brusice nektere svoje mazliky "pretahnout". Samozrejme za uplatu :)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#44 » pon 17. led 2011, 01:50

To same plati pro me - zaplati-li mi, take mu par nozu sverim. :D

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#45 » čtv 3. úno 2011, 21:32

Ke zbranim, ktere uz ma KajaKliment v tabulce, pribude pristi tyden S&W model 29, 44 Magnum, 8⅜" lauf. Samozrejme bude na srazu k dispozici, par pratel velke rany se mezi nami urcite najde. :)

S&W 29.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů