26.02.2022 - Závod LOS: Čekanická pohárovka

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



Tomak
Příspěvky: 457

Příspěvek#16 » úte 25. led 2022, 09:50

Já vůbec nemám v úmyslu k čemukoli přistupovat destruktivně. Mě vážně jen zajímá, jaké budou podmínky účasti/neúčasti. Závod se koná za měsíc a já po nikom nechci, aby obcházel platná, byť sebevíc debilní vládní nařízení, která se do té doby mohou několikrát změnit. Hledat v nich rozum a logiku už jsem dávno vzdal. Co taky chtít v době, kdy třeba servírka může bez očkování pracovat v hospodě celý den, ale večer s manželem na večeři do tý samý hospody nesmí, protože očkování nemá :roll: :roll: :roll: .
Jen bych požádal. Startovné se platí předem, nic proti tomu, všichni víme proč, ale šlo by odložit kontrolu plateb až na někdy dýl? Rád bych se přihlásil a doufal, že se budu moct jako neočkovaný zůčastnit. Pokud to samozřejmě bude v danou dobu možné dle současných... Pokud to možné nebude, samozřejmě bych se včas odhlásil, abych nezabíral místo těm, co ve vztahu ke covidu a vládě zvolili jinou cestu.
Díky Tomáš Turek
Jo a ještě...nějaký odkaz kde se ta nařízení dají sledovat?

Tak do ankety i já. Tedy +1



Ricous
Příspěvky: 26

Příspěvek#17 » úte 25. led 2022, 09:59

+2



Ricous
Příspěvky: 26

Příspěvek#18 » úte 25. led 2022, 10:03

Aktuální nařízení by měla být zde: https://covid.gov.cz/

Ohledně sportovních akcí jsem našel jen podmínky pro profesionály:
https://covid.gov.cz/situace/volny-cas/ ... i-udalosti

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#19 » úte 25. led 2022, 10:12

K tomu, kde hledat aktuální opatření na covid: https://letmegooglethat.com/?q=aktu%C3% ... 3%AD+covid

A opakuji - nevíme, co se změní za týden, tudíž nevíme, jaká opatření budou za měsíc. Závod se bude konat dle aktuálně platných.
Pokud by to byly ty stávající, pak třeba ráno, když se střílí prematch, tak se můžou přidat neočkovaní, jelikož na akci ještě není 20 lidí - a omezení ON se týká akcí nad 20 lidí.

Neočkovaní se hlaste do squadu RO a jako přídavek jména dejte Cov - já budu vědět, že dorazíte hned ráno, pomůžete nám docvakat terče, střelíte si prematch s RO.

Opakuji - tato nabídka platí pouze v případě, že zůstanou stávající opatření nebo budou volnější. A nesmí Vás být moc (cca. 10 je maximum).



Ricous
Příspěvky: 26

Příspěvek#20 » úte 25. led 2022, 10:17

Díky:)



martin kovar
Příspěvky: 55

Příspěvek#21 » úte 25. led 2022, 11:36

Díky Honzo za tvou nabídku a hlavně,že se nad tím někdo vlastně zamyslí,aby to šlo pro všechny.Všichni víme,že ta doba je na hov.o!Ještě si dáme vědět co a jak.



Tomak
Příspěvky: 457

Příspěvek#22 » úte 25. led 2022, 13:57

Díky za chápavý a vstřícný přístup :thumbup: Zařídím se podle toho. Rád dorazím ráno a pomůžu.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#23 » úte 25. led 2022, 17:17

Takže, když se mi nechce trčet celý den na střelnici v zimě, tak stačí prohlásit, že se nechci očkovat?? A ještě budu zdržovat závod těm 90 ostatním? :think: :roll:

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#24 » úte 25. led 2022, 23:32

Dejte mi už všichni svátek, nebo skončí doba hledání vstřícnosti a nastoupí doba striktní úřední povinnosti.

Díky všem za všechny lekce "pro dobrotu na žebrotu". Někteří berete moji vstřícnost a snahu o konstruktivní řešení jako slabost a snažíte se jí zneužít a rádi si kopnete. OK, beru na vědomí.

Jestli je někdo zmrd, nevadí mu vstávat o 3 hodiny dřív a lhát, že není očkovaný, jen proto, aby v 11 odjel, tak ať si to užije. Já věřím, že tohle nikdo neudělá.
K tomu věřím, že za měsíc bude situace jiná a celé je to akademická debata.

Howgh... Dobrečel jsem. :-)



Tom75
Příspěvky: 21

Příspěvek#25 » stř 26. led 2022, 18:35

Honzo, to je v pohodě...díky za to co děláte :)

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#26 » čtv 27. led 2022, 22:26

Tak jen pro zajímavost...
Jsem 3x očkovaný, jsem negativní, ale měl jsem "významný kontakt" s nakaženým (jsem s ním od neděle v 1 bytě). On dnes pozitivní test, já negativní. Takže přesto, že udělal všechno pro to, abych neměl těžký průběh a nezatížil zbytečně lůžko pro někoho potřebnějšího, jsem negaitvní (a jsem ochoten si ten test zopakovat den před závodem PCR a těsně před závodem PCR), tak přes to všechno se nemůžu zúčastnit závodu na Camp Zero teď v neděli. Ani já, ani malej Honzík. Můj result: "no, není každý den posvícení". Nepojedu teď, pojedu příště.



Paguro
Příspěvky: 3

Příspěvek#27 » ned 30. led 2022, 21:13

Prosím o zrušení mé registrace Squad 5, peníze jsem neposílal, tak mě jen vymažte, omlouvám se, spletl jsem se, díky Petr Černý

HOTOVO

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#28 » pon 31. led 2022, 01:05

Rozmohl se nám tu takový nešvar...
Někdo, kdo chce střílet PDW se přihlásí do Pistole, do doplnění napíše +PDW a do poznámky napíše "chci střílet pistoli i PDW".

Kluci, takhle je to blbě.
Musíte se přihlásit 2x.
Jednou normálně do pistole a jednou do MRe a do doplnění napište PDW.
Díky tomu, že nedodržujete to, jak je to nastavené a veřejně popsané a vyžadované, dost komplikujete automatizované zpracování (tzn. přidělávávte práci), a když se navíc 2 objevíte v 1 squadu, tak dojde k tomu, že se v tom squadu potom nevejdete, protože velikost squadu není dána počtem lidí, ale počtem lidí s počtem zbraní.
To se Vám pak snadno stane, že ač jste 3, co zaberou 6 míst a všichni se hlásíte do stejného squadu, tak pak budete jeden v 5ce a druhý v 6ce a třetí kdo ví kde, protože pro oba dva už není místo v jednom squadu.

Takže opakuji - kdo chce střílet PDW, přihlašuje se 2x !!!

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#29 » pon 31. led 2022, 01:44

FYI - freeznul jsem seznam lidí přihlášených ke dni 30.1.2022.
11.2.2022 smažu přihlášené lidi do squadů bez zaplacení startovného.
Obzvláště rád pak smažu jméno člověka, který se nám hlásí úplně na každý závod, ale dosud nedorazil.

Uživatelský avatar
Jarda K
Příspěvky: 183

Příspěvek#30 » pon 31. led 2022, 12:13

V tom případě, Honzíku, doufám že zodpovědně čteš zprávy u plateb. Naše, nechvalně proslulá, pětka má zaplaceno jedním příkazem.
(Radši upozorňuji i zde, neb takto do Tábora platím poprvé.)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti