26.02.2022 - Závod LOS: Čekanická pohárovka

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 3. led 2022, 22:54

komentáře k závodu

26.02.2022
Tábor – Čekanice

Čekanická pohárovka

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/1542/



martin kovar
Příspěvky: 55

Příspěvek#2 » pon 24. led 2022, 09:23

Ahoj.Aniž bych chtěl rozpoutat nějakou hádku ale mám dotaz.Je už možné,aby se přihlasili na tento závod i neočkovaní a bez všech těch vládních nesmyslů,nebo pohár stále bude pokračovat jen pro očkované?Díky



Tomak
Příspěvky: 457

Příspěvek#3 » pon 24. led 2022, 09:36

Chtěl jsem se připojit s tím samým dotazem, ale Martin mě předběhl. Vláda odhlasovala, že očkování není povinné a tudíž není nijak vymahatelné bych předpokládal...?? Navíc venkovní akce...
Díky pořadatelům za odpověď.



micska
Příspěvky: 4

Příspěvek#4 » pon 24. led 2022, 10:51

Pořadatel si určuje podmínky podniku. Pokud se ti nelíbí, napadni to u soudu



Tomak
Příspěvky: 457

Příspěvek#5 » pon 24. led 2022, 12:34

Ano a proto se ptám. Ty evidentně pořadatel nebudeš, tak se zdrž hlasování prosím. Navíc s tak inteligentní odpovědí :roll: :roll:



micska
Příspěvky: 4

Příspěvek#6 » pon 24. led 2022, 14:24

BTW, v propozicích o tom není ani slovo, takže bych to bral, že se k tomu pořadatel vyjádřil



VláďaA
Příspěvky: 59

Příspěvek#7 » pon 24. led 2022, 15:40

Sice nejsem pořadatel, ale troufám si říct, že Honza nepůjde proti platným opatřením. Takže bude spíš záležet na tom, co bude v době pořádání závodu platit...

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#8 » pon 24. led 2022, 16:36

Závod proběhne na základě právě platné legislativy a dle právě platných nařízení vlády či jednotlivých ministerstev.
A jaké ty podmínky budou?

NEVÍME.

Nikdo z nás nemá jistotu, co se stane během týdne, natož co se stane během měsíce.
Pro nás všechny je samozřejmě nejlépe, když omezení nebudou žádná - na závodě uvidím rád očkované, neočkované, imunní... Jen to prostě bude muset být v rámci aktuálně platných "pravidel", která ani nevydávám, ani neovlivním.

Třeba dnes by ještě běžný účastník myslím musel mít certifikát (nebo by u vybraných skupin stačil PCR test).
Ale např. ten, kdo na závodě pracuje by mohl projít jen testem, ale mít při práci FFP2 respirátor.

Pro některé z nás je každý závod tak trochu práce... Já si třeba na každém závodě dělám P.R., když točím P.R. videa pro svoji firmu, která pak prezentuju na sociálních sítích, abych nalákal lidi na kurzy, které plánuji pořádat.

Ale jak říkám, budou striktně dodržována aktuálně platná nařízení - alespoň z pohledu mě, coby pořadatele. Jestli si pak někdo někde v koutě riskne sundat roušku ve chvíli, kdy by ji měl mít, to už jede na vlastní triko.



martin kovar
Příspěvky: 55

Příspěvek#9 » pon 24. led 2022, 20:54

Díky za odpověď. Tak nějak jsem to čekal. A bez urážky. Že nás doba rozdělila na ockovane a ne ockovane a na kazdyho kdo má jiný názor to už víme všichni. Ale i tak bych na pořadatele zavodu(všech) mě jednu otázku. Proč z pohárových závodu neuděláte klubový? Tím můžete střílet dal a nikdo se asi nebude rozčilovat. Ale pokračovat v poháru a tím znemožnit mnohem lidem bojovat o pohár je od vás dost sobecké. Je to asi jen můj názor jelikož se tu moc lidí nepřidáva. Ale mě to prostě zajímá. Dík za odpovědi.



RACSKY
Příspěvky: 6

Příspěvek#10 » pon 24. led 2022, 21:19

Dobrý den. Nechtěl jsem reagovat ale to se nedá. To že pan ředitel bude striktně dodržovat nařízení mě nepřekvapuje, ale zajímalo by mě jestli také ví že existují i jiné zákony které mu toto jednání zakazují . Například za přisvojení si pravomocí úřadu je taky pěkná sazba. Takže jediné co uvědomělý občan akorát může, je to že nás některé neuvědomělé práskne hygieně. Omezení a šikanu tu stále máme taky proto že někteří stále mají potřebu státu nebo určitým úřadům přizvukovat i když jednají protiprávně. Libor Racský

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#11 » pon 24. led 2022, 23:13

Většina těch věcí už byla probrána v předchozí diskuzi a už bych se jen opakoval.
Takže jen stručně:

- zcela vážně a bez ironie bych Tě, Libore, chtěl požádat o popis trestného činu "přisvojení pravomoci úřadu" ve chvíli, kdy podmíním účast na závodě dle t.č. platných nařízeních vlády - tj. např. předložením očkovacího certifikátu s tím, že kdo s tím nesouhlasí, nemusí nic předkládat, jen nebude vpuštěn na střelnici do závodu

- a ano, nás výrazná očkovaná (či po prodělání nebo mladá nebo s potvrzením) většina je sobecká, že se odmítla omezit pro výraznou nesobeckou menšinu odmítající očkování.

Jinak stále doporučuji sledovat přesné znění aktuálních opatření.



martin kovar
Příspěvky: 55

Příspěvek#12 » úte 25. led 2022, 08:23

No vidím,že se stejně nikam nedoberem.Ani nemá cenu se pouštět do další debaty,která by vedla akorát k hádkám.Jen škoda Honzo,že nepatříš mezi neočkované,protože věřím,že by to vypadalo jinak.Ukončíme tuto debatu a jen poprosím jestli jste schopni dát veřejně vědět kdy se vlastně můžem přihlásit na závody.díky

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#13 » úte 25. led 2022, 09:27

Kde je vůle a konstruktivní, nikoliv destruktivní přístup, tam je cesta.
Takže potřetí v diskuzi se pokusím naznačit, ale bez konstruktivní odezvy už to vzdám.

V současné chvíli platí: "Pokud se účastní více než 20 osob, musí účastníci starší 12 let prokázat splnění jedné z následujících podmínek:..."

A pokládám otázku - kdo jste neočkovaný a chcete dorazit? Kolik Vás bude?



martin kovar
Příspěvky: 55

Příspěvek#14 » úte 25. led 2022, 09:35

Tak pokud z toho děláš anketu,tak za nás 4 lidi.



Kábul
Příspěvky: 27

Příspěvek#15 » úte 25. led 2022, 09:43

+2

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti