03.10.2009 - MČR LOS 2009 - Hovorany

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 31. srp 2009, 08:01

.
MČR LOS 2009 - první info

MČR LOS 2009 - propozice


Sobota 03.10.2009

Střelnice SSK Hovorany - GPS: 48°56′27″N 17°00′05″E

TraTom píše:Z důvodu příjezdu Papeže se MČR-LOS2009 posouvá na 3.10.2009.

Kalendář jsme dělali před rokem a logicky jsme nemohli předpokládat příjezd Papeže. Vzhledem k tomu, že v Brně a na dálnici D1 a částečně D2 se chystají bezpečnostní akce s tím spojené, bylo by šílené hnát do Brna 80 plně vyzbrojených lidí.

Propozice MČR LOS 2009 s průběžně aktualizovaným seznamem kvalifikovaných střelců bude na gunlexu do 3.9. 2009

Závod se uskuteční na střelnici v Hovoranech – www.sskhovora­ny.cz

Váš LOSí náčelník Tomáš Trávníček

EDIT: Doplněn odkaz na propozice
Naposledy upravil(a) MiRaS dne stř 9. zář 2009, 11:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#2 » pon 31. srp 2009, 14:31

Takhle dobre jsem se uz dlouho nezasmal! Ta predstava, jak se na Brno sesype ze vsech stran 80 ozbrojencu, z toho by se asi bezpecnostni slozky zjebly. A ty titulky v mediich! :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » pon 31. srp 2009, 14:36

Fakt nechápu - vždyť ti "těžce ozbrojení" jsou prostě střelci s legálně drženou (většinou nošenou) pistolí, pár krabičkami nábojů, sluchátky a brýlemi. Vzhledem k tomu, jaká část populace zbraň nosí, tam podobných (jak v Brně, tak na D1) bude vícero. Nemají tentokrát žádné brokovnice ani pušky.
Nevidím opravdu důvod pro takové přesuny :(
Termín mě hodně štve.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pon 31. srp 2009, 15:01

Osobně si také myslím, že změna termínu je zbytečná, přestože s novým datem nemám problém.

Provoz na D1 možná bude díky SS Rottenführerovi Ratzingerovi větší, ale ví se o tom dopředu a každý se podle toho může zařídit (vyjet raději dříve). Stejně tak může být dálnice neprůjezdná pokud se vyseká nějaký kamion a nikdo o tom dopředu vědět nebude.

Pokud jde o zvýšený pohyb střelců s legálně drženejma zbraně (80 je skutečně závratné číslo :mrgreen:), tak v tom bych také žádný problém neviděl. Všichni přece nosí skrytě, tak nikdo nepozná kdo má krochnu a kdo ne. Nebo se bude každému kdo pojede směrem od Prahy na Brno dělat osobní prohlídka? :shock:

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#5 » pon 31. srp 2009, 22:43

Jelikoz tam nejedu v kteremkoliv terminu, tak mi to je jedno, ale:

Skryte nosim jenom Kevina, zvlaste v aute, full size zbran mam ve strelecke tazce, spolecne s naboji. Myslim, ze nejsem jediny, a i kdyby, naboje snad nikdo netaha po kapsach. Docela si dokazu predstavit, ze se budou konat namatkove prohlidky aut, a i kdyz ta zbran je legalni, vysvetlovani by mohlo zpusobit znacne zpozdeni.

Co se tyce zacpy, nebo ztizeneho provozu: Nehodu kamionu nikdo predvidat nemuze, to je jasne, ta se muze prihodit, ale take nemusi. Ovsem navsteva papeze je tutovka.

No nic, tahle diskuse je stejne zbytecna, rozhodnuti padlo, remcani nic nezmeni. ;)

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » úte 1. zář 2009, 08:11

Právě proto, že se ví předem, že přijede, se nechá zpoždění předvídat a podle toho plánovat cestu i s časovou rezervou jak kvůli zácpám, tak případným prohlídkám. Kdežto nehoda se předvídat nedá a stejně může nastat a časovou rezervu si udělá tedy málokdo.

Každopádně máš pravdu, termín je danej, tak brečíme pozdě. Navíc mě sobecky nový termín nevadí :-)

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » stř 9. zář 2009, 11:32

Jasik píše:Tak již oficiálněji...

Propozice MČR LOS 2009 - 3.10.2009 Hovorany

Všechny kvalifikované LOSí válečníky srdečně zveme na Mistrovství republiky v Lidové obranné střelbě 2009.

Závod se uskuteční v kraji vína a tradičních lidových krojů v Hovoranech.

Propozice MČR 2009 – mcr_los2009.doc

Registrace do squadů – bude zveřejněna dne 19.9. po posledním závodě, squadů bude 6

Předběžná tabulka kvalifikovaných závodníků pro rok 2009 (platná bude ke dni 19.9. 2009) - predbezna_kva­lifikace_2009­.xls

(Ještě zbývá jeden pohárový závod do MČR, tabulku jsme zveřejnili hlavně kvůli těm, kteří jsou tzv.„na hraně“, aby měli možnost sami posoudit, zda-li ještě zkusí štěstí nebo se spolehnou, že už je nikdo nepřestřílí.)

LEX na adrese vanulda (at) tis­cali.cz zároveň od této chvíle přijímá návrhy na divoké a VIP karty. Na udělení VIP či divoké karty není právní nárok.

Další ZDE

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#8 » sob 19. zář 2009, 23:14

A už zcela oficiálně (pač do MČR už žádný Pohárový závod nebude):

Kvalifikace: http://www.korecky.com/docs/los/kva2009.pdf
Ti zelení jsou kvalifikovaní - to ale neynamená, že jsou opřihlášení !!! Právě Ti zelení mají PO PŘIHLÁŠENÍ mmísto na MČR jisté. Kdo jste se nekvalifikoval a máte pocit, že jste přínosem pro LOS (pravidelně pískáte, stavíte, pomáháte, organizujete) či budete podobnou oporou pro MČR, neváhejte a zkuste si napsat o volnou kartu. Na ní již žádný nárok nevzniká.

Pohár LOS: http://www.korecky.com/docs/los/poh2009.pdf
Pokud Vás někoho mate rozdílné pořadí či jiná jména u divizí PI a ZRE, pak vězte, že je to proto, že metodika výpočtu Poháru a Kvalifikace byla v těchto divizích jiná (už jsem to podrobně rozebíral na Lexu).

Oficiální dotazy na mail uvedený v propozicích, neoficiální klidně sem.



jk-stengan
Příspěvky: 193
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » sob 3. říj 2009, 21:39

Velká poklona Organizátorům

velmi reálné situace na první pohled banální záležitos se stala pro mnohé fatální osudovou chybou.

Velké poděkování Zdeňkovi Malánikovi za jeho maximální přípravu, která se ukázala být naprosto super.

jednou větou: takto má vypadat MČR -LOS

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » ned 4. říj 2009, 00:46

Musím říct, že se mi situace moc líbily! Opravdu prozkoušely většinu toho, co by se na MČR mělo objevit. Některé z toho by sice imho nebyly použitelné do "běžného" LOS, přesto je mnoho z čeho si i ostatní LOSy mohou vzít příklad.

Ale musím zkritizovat, že jsem hrozně unavenej :twisted:

Tak zas napřesrok, třeba zas v jiném koutu našich luhů a hájů :) (ta změna byla myslím ku prospěchu)



jk-stengan
Příspěvky: 193
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » ned 4. říj 2009, 13:27

Mark:

pravdou je to, že změna přináší ovoce a tohle byla trefa do patřičného hnojiva jak se říká. Proto bych v pořádání MCR-LOS a jeho putování po celé republice České dál pokračoval, ale uvidíme jak a kdy se otom bude hovořit nic méně pár nápadů už je a uvidí se který nakonec projde.
Je to jen o lidech a patřičné přípravě v dostipředstihu a jak se dobře ukázalo Zdeňek fakt celou situaci jakož to ostřílený mazák nepodcenil a fakt se to vyplatilo. Musím s velkou radostí konstatovat, že i já jsem si po dlouhé době LOS patřičně užil a pohodově strávil den na střelnici bez schonu a všech těch pitomin okolo a tak mi ani nevadí že jsem jel přes celou republiku, když to prostě stojí za ten čas strávený na cestách.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů