Program srazu ZK 2013 - náměty aj.

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#91 » stř 17. črc 2013, 11:23

Pokud nedorazíš v pátek, tak v sobotu kolem 8 -9 bude probíhat prezentace a upřesnění programu.

Uživatelský avatar
Tilia
Příspěvky: 51

Příspěvek#92 » stř 17. črc 2013, 11:31

A bude kofola? :)



markus
Příspěvky: 33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#93 » stř 17. črc 2013, 12:09

A v pátek začínáte v kolik?

Vy co jedete po dálnici směrem na ČB, tak můžete sjet normálně:
http://goo.gl/maps/2tU06

Vy co jedete směrem na Prahu, tak musíte přes centrum kolem Intersparu, jinak pojede až ke sjezdu na Chotoviny, kde se dá otočit a jet zpátky:
http://goo.gl/maps/vGwwA



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#94 » stř 17. črc 2013, 22:07

V pátek jsme se tam obvykle sešli v podvečer (17-18 hod.) a jen se kecalo, případně mastili karty. Pokud chceš dorazit už dříve zavolej na 733 765 694 a domluv se.

Firma Cairo nám jak slíbila, zapůjčila na vyzkoušení několik zbraní:

Pistole Para-USA 14.45 Limited SS
Broková pumpa remington 870 expres
Kulovnice Marlin 1895 45-70 Govt 22"
Kulovnice Remington 700 XCR 300RUM
Samonabíjecí karabina Bushmaster ACR rifle .223
Kulovnice remington 700 Target Tactical .308

Takže je na co se těšit, zapůjčení zdarma, platí se pouze střelivo.



KlokanXM
Příspěvky: 95

Příspěvek#95 » stř 17. črc 2013, 22:09

Zdravím, nestresuju se. Jen mně mrzí, že nebudu moct vzít Hecklery s sebou a nechat naoplátku někoho si s nima zastřílet. Každopádně díky za nabídku, určitě rád vše okoukám, případně vyzkouším.



jk-stengan
Příspěvky: 193
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#96 » stř 17. črc 2013, 22:51

jídelní lístek není :-)

padl návrh svíčková tak bude svíčková ale jínak je standart kuř.řízek a smažák kdykoliv a dále dle toho co mě napadne uhlohnit :-)

příjezd?? je mi jedno kdy kdo přijede jsem tu celý den a počítám stím že budete najíždět nekordinovaně celý odpoledne a navečír, noční příjezdy jsou také možné...

JEN POZOR !!! od dnešního rána nefunguje v rámci přestavby lokálky na rychlotrat světelná signalizace na vlakovém přejezdu před střelnicí a vlaky zde projíždějí sice pomalu s houkačkou, ale kdo je zvyklí na šranky se světlama, tak to NEFUNGUJE jen, aby jste se neocitli na nádraží v Táboře, když vlaku nedáte přednost !!!!



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#97 » stř 17. črc 2013, 22:53

Jel teď někdo trasu Brno - Humpolec? Jak hodně zpomalí cestu objížďky a práce na dálnici? Potřebuji aspoň přibližně vědět kolik si mám dát fóra ať nepřijedem moc brzo či pozdě.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#98 » čtv 18. črc 2013, 06:42

Bohuzel se musim omluvit ze zdravotnich duvodu.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 544
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#99 » čtv 18. črc 2013, 09:24

Patrik píše:Jel teď někdo trasu Brno - Humpolec? Jak hodně zpomalí cestu objížďky a práce na dálnici? Potřebuji aspoň přibližně vědět kolik si mám dát fóra ať nepřijedem moc brzo či pozdě.

Naposledy minulý týden v sobotu dopoledne cestou do Opařan a celkem to šlo... Na příjezdu mě to zpomalilo tak maximálně pět minut (půl hodiny fóra jsem měl už když jsem vyjížděl z Brna, takže ve výsledku "neměřitelné"). :)



jarhud
Příspěvky: 4

Příspěvek#100 » čtv 18. črc 2013, 10:27

Ahoj.
Náhodou jsem narazil na toto téma. Právě jsem udělal zkoušky na ZP, ale ještě ho nemám. Jsem z Tábora a bylo by pro mne super, kdybych se mohl zúčastnit. Vzal by si mne někdo z vás na starost? Samozřejmě nemám ani vlastní zbraň, ale kvůli tomu bych se chtěl přidat. Původně jsem si myslel na dlouhou malorážku a pistoli. Rád bych si ohmatal zbraně a zkusil jak se z nich střílí. Pokud náhodou máte nějakou zbraň vhodnou pro začátečníka, které se chcete zbavit, mohli byste ji vzít s sebou a pokud se mi bude líbit, tak ji zálohově koupím, s tím, že se na mne převede až budu mít zbroják.

Uživatelský avatar
Joe
Příspěvky: 680

Příspěvek#101 » čtv 18. črc 2013, 11:17

Patrik píše:Jel teď někdo trasu Brno - Humpolec? Jak hodně zpomalí cestu objížďky a práce na dálnici? Potřebuji aspoň přibližně vědět kolik si mám dát fóra ať nepřijedem moc brzo či pozdě.

Jel jsem v neděli Brno-Humpolec-Opařany a zpět, v pondělí a ve středu Brno-Praha a zpět.
Objížďky žádné, jede se stále po dálnici. V pondělí dopo v jednom místě provoz sveden do jednoho pruhu, zdržení asi hodina, v neděli a ve středu odhadem 10-15 minut oproti prázdné dálnici. Jsou tam dva delší a několik kratších úseků zúžení, ale pořád 2 pruhy v obou směrech, jen pokud někde svedou provoz do jednoho, vytvoří se kolona, sleduj rádio.



KubaDostal
Příspěvky: 200

Příspěvek#102 » čtv 18. črc 2013, 11:44

jarhud: predpokladam, ze kdyz prijdes, tak se urcite na vyzkouseni neco najde. Patrik uz to tu vzpominal u nekoho jineho, kdo nema ZP. Za mne nemam problem pujcit na vyzkouseni jak pistoli tak pusku ;-)



jarhud
Příspěvky: 4

Příspěvek#103 » čtv 18. črc 2013, 13:58

OK, určitě přijdu, snad se o mne postaráte :-). Kdyby ne, tak to naštěstí nemám domů daleko :-)



markus
Příspěvky: 33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#104 » čtv 18. črc 2013, 22:41

Tak se mnou to nakonec vypadá na příjezd v sobotu ráno.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#105 » pát 19. črc 2013, 08:41

Ilicz, Joe - dík, budem vyrážet brzo ráno tak by snad neměl být žádný provoz.
Jarhud - jak píšou - zkoukneš, vyzkoušíš a uvidíš.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů