22.12.2012 - Závod LOS: Pohárový závod

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#31 » úte 25. pro 2012, 16:58

A to snad jedinej, kdo snad neveděl do čeho jde, byla Bára, pani zapisovacka a vlasta s izou (a to sem si daval pozor, že dostali potom co dostříleli předchozí stage) :D

No je to jednoduchý, připravte tolik koláče a cukroví aby jsme se nemohli hejbat a je to :D

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » úte 25. pro 2012, 17:02

Jindřich26 píše:Posílal jsem výsledky co nejdříve ale pokud je někdo nedostal jsou k vidění na našich stránkách "Alfa Svitavy"

Nevím, kam jsi je posílal, ale nejlepší je uploadovat je přímo v organizační administraci.



Jindřich26
Příspěvky: 12

Příspěvek#33 » úte 25. pro 2012, 18:46

S těmi cukrlaty to byla jen legrace ale v hubě trestaly ještě hodinu po docucání. Napéct tolik buchet to nevím zda by to bylo v našich možnostech, jen mě napadlo, že odběr buchet jen po pípnutí timeru, po dostřílení nic.



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#34 » úte 25. pro 2012, 19:37

Jindro,věk nelze zastavit :evil: Zrak,rychlost,reakce,síla, dynamika, - jak je známo a ověřeno v mnoha jiných sportech,se snižuje s přibývajícími roky. :roll: Až bude dnešnim ,25 letým střelcům kolem 40 - 60 lety,nastupující generace jim také bude ukazovat záda :lol: . A v LOSu, kde je tak málo ran,většinou jen 4 stage,je jakákoliv i malá chyba citelně znát.Jak psal Kuba,body dělené časem je spravedlivější hodnocení. :ugeek:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#35 » úte 25. pro 2012, 20:49

Výsledky jsou v systému.
Jen prosím pořadatele, aby používali standardizované tabulky, jinak s tím musíme trávit mnoho času, abychom to naimportovali do systému, díky.



vlasten
Příspěvky: 131

Příspěvek#36 » úte 25. pro 2012, 21:12

Za ty bombony dík. Sežral jsem dva a k tomu jeden další podobný od Honzy K. A slzení se teda nedostavilo. Ale na vypálení bacilu dobré.

Akorát nevím, proč jsem to tak pokazil - ty časy jsou strašné. Na bombony se vymlouvat nemůžu. :twisted:

Ale já se to jednou naučím! :mrgreen:

Uživatelský avatar
aifel
Příspěvky: 72

Příspěvek#37 » úte 25. pro 2012, 21:32

To Vlasten.
Bonbony za to nemůžou,to ta zima.Já jsem byl tak ztuhlý,že jsem se nedokázal na 4 stage postavit z kleku jak jsem ztuhnul :o NJN už jsem starší člověk a mám rád Teplo.Ale jinak pro mně perfekní závěr roku a děkuji pořadatelům.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 545
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#38 » úte 25. pro 2012, 22:11

MarK píše:Výsledky jsou v systému.
Jen prosím pořadatele, aby používali standardizované tabulky, jinak s tím musíme trávit mnoho času, abychom to naimportovali do systému, díky.


Já bych prosil opravit jméno. Jsem David Klementa, ne Kmenta. Nevim, kde došlo k chybě, registrovaný jsem byl správně, score-sheet byl taky předtištěný a správně. :shifty:

A když tak na to koukám, tak na Stage jedna prosím - ostatní mají celkem 12 ran, já mám 11alfa, 1 charlie a 1 miss :roll:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#39 » úte 25. pro 2012, 22:17

Mno, je to tam... Opravdu prosím organizátory o větší péči při práci s výsledkovou listinou, dodržovat příjmení jméno, ne naopak, atd. Díky.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#40 » čtv 27. pro 2012, 01:33

ilicz píše:
MarK píše:...
A když tak na to koukám, tak na Stage jedna prosím - ostatní mají celkem 12 ran, já mám 11alfa, 1 charlie a 1 miss :roll:

Asi vedeli, ze jsi nabil o ranu vice. :lol:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#41 » čtv 27. pro 2012, 01:50

ilicz píše:A když tak na to koukám, tak na Stage jedna prosím - ostatní mají celkem 12 ran, já mám 11alfa, 1 charlie a 1 miss :roll:

Tak to já nevím, jak to má být správně, to musí rozhřešit organizátor (každopádně by takový protest měl vzniknout v době mezi zveřejněním výsledků a závěrečným vyhlášením).

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 545
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#42 » čtv 27. pro 2012, 09:20

Je mi to jasný. Ono až když jsem nad tím později přemýšlel, došlo mi že ta jedna alfa navíc tam na výsledku nic nemění. (miss tam určitě byl a Charlie taky)
Těžko podávat protesty někde mezi vyvěšením a vyhlášením, když v té době jsem už byl na cestě do Brna. Ale tak co už, no :) Stane se.



tempest
Příspěvky: 167

Příspěvek#43 » stř 9. led 2013, 11:37

Mám připomínku, či vlastně jen faktické zpřesnění, či zpestření, ke stage4:
Nedalo mi to a zjišťoval jsem ve svém oboru, jak je to s citlivostí běžných trhavin k průstřelu.
V případě, že by tam černá vdova měla jakoukoliv plastelínu s nevýbušným plastifikátorem (Semtexy, C4, PE4..), není šance to aktivovat výstřelem, natožpak pistolové ráže. Semtex měl dokonce ve specifikacích odolnost vůči průstřelu a to 20ks 7,62x54 z UK59.
V případě, že by tam byl DAP, nebo jiná sypká amonledková trhavina, nebo TNT, tak platí totéž. DAPky nejsou spolehlivě iniciovatelný ani rozbuškou č.8, natožpak 9Lugrem.
S největši pravděpodobnosti by iniciace střelou neuspěla ani u dynamitů. S jejich obsahem cca 70% stabilizujících (resp. neaktivních) složek by se asi taky prd stalo.
Jediné, co by výstřelu neodolalo by byly kapalné nitroestery - nitroglykol, nitroglycerin. Prakticky ozkoušené to ale bohužel nemám.
Na pružném podkladu (kterým břícho vdovy bezesporu je) a v hmotě, která rozbušku nefixuje skálopevně (což je jakákoliv jamka na iniciátor) by střela neiniciovala trhavinu ani při přímém zásahu dorozbušky. Když pominu, že rozbuška je 8mm široká a šance jsou minimální, tak při zásahu napřímo by došlo k vyhození rozbušky mimo masu trhaviny.
Nakonec k zamyšlení: Ukažte mi černou vdovu, nebo vůbec kohokoliv svéprávného, kdo by pro provedení takového činu dal přednost nitroglycerinu před jinými, mnohem stálejšími konkurenty. Takže Stage nápaditá, ovšem z výbušninářského hlediska zbytečně komplikovaná, až chybná.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů