09.02.2013 - Závod LOS: Pohárový závod

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » stř 9. led 2013, 22:06

komentáře k závodu

09.02.2013
GunCenter

Pohárový závod

http://los.zbranekvalitne.cz/zavod-239



tempest
Příspěvky: 167

Příspěvek#2 » pon 4. úno 2013, 11:54

Pánové, mám prosbu, neměl by někdo na tento závod k zapůjčení jekékoliv pouzdro, pro praváka, do kterého by sedělo Jericho 941F? Dasta na CZ75 asi zlatá. Prosím PM. Díky.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 544
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » pon 4. úno 2013, 11:56

Filcovou dastu na CZ SP-01 mám, vezmu ji s sebou.
Ilicz

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#4 » pon 4. úno 2013, 23:08

Můžu nabídnout vnitřní kožené na SHADOW kdyby náhodou pouzdro od ,,ilicz,, nevyhovovalo. Poznáš mě podle kdysi zelené hodně ošuntělé čepice pilsnerurquell s odznakem LEX.



KarlosP
Příspěvky: 194

Příspěvek#5 » úte 5. úno 2013, 07:52

Můžu nabídnout (vezmu sebou) kožené opaskové KM Saddlery na Alfa Combat nebo Shadow, kdyby náhodou to od Ilicze a vnitřní od Alberta nevyhovovaly. :-) Poznáš mě podle toho, že tam přijedu až v 15.00hod, jsem dopoledne v práci. :-/



drevomorka2
Příspěvky: 45

Příspěvek#6 » úte 5. úno 2013, 10:33

Když ti každej přinese nějaký to pouzdro tak budeš mít docela slušnej výběr :lol: ,a z tolika pouzder se dá dobře vybrat to pravý pro tvé jericho,někam určitě padne :P .Přeji super závody,škoda že to mám tak daleko.



eab
Vedení LOS
Příspěvky: 186

Příspěvek#7 » stř 6. úno 2013, 09:49

Pozor všem !

! NEZAPOMEŇTE SI SEBOU VZÍT BATERKU !

".....ajnšto se předpokládá situace s večerním venčením pejska....."

Kdo baterku mít nebude, určitě bude nějaká k zapůjčení...



markus
Příspěvky: 33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » stř 6. úno 2013, 12:09

Jede někdo z Tábora?



Jakuza87
Příspěvky: 102

Příspěvek#9 » stř 6. úno 2013, 21:25

Jedeme trasu Choceň (Východní Čechy) - Svitavy - Olomouc -Přerov - OTR. Máme dvě místa. Nechtěl by někdo svézt? Máme dvě místa a dá se s trasou i hýbat

TEL 725 204 801

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#10 » čtv 7. úno 2013, 21:39

Zdarec pánové a dámy, chtěl jsem se zeptat, jak je to v GC s "čumilama" :D Mám v plánu jet o víkendu do Zlína a když už budu tak blízko, že bych se odpoledne stavil se podívat, jak to při tom LOSu chodí. Z časových důvodů nebudu mít na samotné závodní střílení čas , jen bych chtěl (pokud to vyjde) se podívat. Je možno se dívat na střelce, nebo to stísněné podmínky nedovolují ? Dík za info. G



gastly
Příspěvky: 116

Příspěvek#11 » čtv 7. úno 2013, 21:57

Kontaktuješ rozhodčího a ten tě navede do bezpečnýho prostoru.Čumět můžeš kolik chceš,ale nesmíš vykecávat tajný stage.A pistolku si pro sichr vem sebou. Pepa.



tempest
Příspěvky: 167

Příspěvek#12 » ned 10. úno 2013, 08:17

Takže já děkuji oraganizátorům a přátelům za příjemně strávené chvíle, jmenovitě - Hungry, G(H)astly, se kterýma je vždycky nehorázná sranda, duo rozhodčích, kteří se o mne v průběhu stagí starali (více či méně) jako kvočna o kuřata, Ilicz-mu za umožnění startu a tomu dobrému kovoobráběči, že mi pomohl nejít cestu v řešení mých problému se zásobníkem. První start to byl, věřím, že ale ne poslední.. Díky!



Prof
Příspěvky: 7

Příspěvek#13 » ned 10. úno 2013, 10:16

Vážení organizátoři, děkuji za pěkně strávené odpoledne při LOS. Rozhodčí byli vstřícní a jednotlivé situace překvapivé. Vyvstává pro mě několik doporučení pro příště....

Trnkový keř je průstřelná překážka. Taktická svítilna je na střelbu lepší než baterka z domácnosti. Není na škodu sebou nosit náhradní zásobník, neb i 15 ran na šest protivníků nemusí stačit..(dokud se do nich nenaučím strefovat.)

Zajímavé zjištění, všeobecně známé, však při samotné klapce, časovém stresu, dostávající jiné dimenze...
Vyhodnocení situace neznamená co nejrychleji sejmout každého enemy při prvním spatření. Než se spoušť zmáčkne, je důležité kontrolovat CELÝ potenciální prostor dráhy střely... Neb enemy může být průstřelný stejně jako trnkový keř a nezúčastněná osoba za ním, může být ohrožena též. Na tomhle ještě musím hodně zapracovat, i když jsem měl tentokráte štěstí a neterče přežily...Což se vzhledem k počtu vysřílených ran a perforaci protivníků, docela divím.

Výtky k závodu, či postaveným situacím prakticky nemám... za všechny problémy i mé špatné umístění (což zatím není podctatné) může má neschopnost vidět, reagovat či řešit situaci lépe. Ale člověk je tvor učenlivý a já věřím že se zlepším.

Na závěr bych chtěl vyzvat všechny střelce, kteří střílejí pouze sportovně, či do papírových terčů. Chcete-li zbraň nosit, zkuste si projít aspoň jeden závod LOS... Vaše hodnocení vlastních schopností náhle dostane opravdu JINOU perspektivu...

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#14 » ned 10. úno 2013, 10:53

Ja si dovolim vyzdvihnout posledni odstavec predchoziho prispevku.
LOS si neklade za cil UCIT lidi obranne strelbe (spis nekterym navykum s tim souvisejicich), ale UKAZAT, ze to, ze se trefi terc na 25m do cerneho neznamena, ze bych se se zbrani dokazal ubranit, protoze i pri 100x mensim stresu, ktery zpusobi pipnuti timeru, je to pro vetsinu lidi totalne jina dimenze.



lupo01
Příspěvky: 31

Příspěvek#15 » ned 10. úno 2013, 11:09

Díky organizátorům i rozhodčím, závod byl podle mě s ohledem na místní možnosti jako obvykle dobře udělaný. Stage s "krční tepnou" byla trošku málo mechanicky odolná (soudě podle toho, že jsem ji nechtěně lehce zbořil a Pepa ji musel s klukama skoro celou znovu postavit...). A taky byla (což nepovažuji za špatné) dost "překvapivá" nebo "neobvyklá" nebo jak to nazvat, soudě podle toho, kolik závodníků včetně borců na předních výsledkových pozicích na ní získávalo hromady miss-terčů. Ale bylo to pro všechny stejné, takže u mě dobrý. Jo a taky standardně výborné Hungryho fazole. Ahoj příště.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů