23.03.2013 - Závod LOS: Pohárový závod

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » pon 25. bře 2013, 14:18

Já jsem zase na první stage napral Vašuta, který se tam flákal na pozadí s alkoholem. Na první pohled mi to připadalo jako by měl v ruce Kevina či jinou podobnou malou mrchu.

Co vím, nebyl jsem sám, na poslední stage ho někdo napral hned dvakrát.



Ogr.Vasil
Příspěvky: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » pon 25. bře 2013, 15:54

Buď jsem blbej nebo ano,ale jak může mít někdo 121% na stagi? Zřejmě slušnej oddíl :D



KarlosP
Příspěvky: 194

Příspěvek#18 » pon 25. bře 2013, 16:01

Protože střílel mimo závod a 100% je vždy od klasifikovaných závodníků. A mimo závod střílel proto, že je jeden z pachatelů (původců těch záludností). :-)



zbynek32
Příspěvky: 15

Příspěvek#19 » pon 25. bře 2013, 16:16

Zdravím,
chtěl bych poděkovat za pěkný závod jak stavěčům, tak i organizátorům. Lidová obranná střelba v Otrokovicích se mi opravdu líbí. Je to dáno pojetím tohoto závodu. Fototerče = správné vyhodnocení cíle pod tlakem Timeru nemusí být za daných okolností až tak jednoznačně jednoduché :). Využití pohyblivých cílů tzv. kyvky - z čistého prostoru se najednou vynoří gunman a chce tě dostat = střelcova reakce, pokud ovšem nemá tzv. tunel a tuto nenadálou změnu zaregistruje.A samozřejmě systém tajných steage, kdy nikdo úplně neví co na něj čeká a až to přijde, musí se nějak rozhodnout. Myslím si, že kdo bere držení a nosení své zbraně vážně, může se na LOSU v Guncentru hodně naučit. Všichni děláme chyby, ale je potřeba se z nich poučit. (A také si je dokázat připustit :)). A o tom to je! Nebo snad ne?
Hezký den přeje Zbyněk.



gastly
Příspěvky: 116

Příspěvek#20 » pon 25. bře 2013, 21:48

To Vasil. 121% na dvojce má výrobce a majitel kyvky,kterou nám laskavě zapůjčil k závodu, i když věděl že riskuje poškození soukromého majetku. Na ploše strávil 12 hodin (stavěl + pískal) a za odměnu se u něj objeví MZ. (podezdřívám ho z tajení masochismu)(kyvku si odvezl :twisted: ).
Takže potvrzuju FAKT DOBREJ ODDÍL. Dík Pepa
PS. Kdyby CMKá nečuměl 8 sekund po ženské,tak by tolik neměl.



Samuraj
Příspěvky: 18

Příspěvek#21 » pon 25. bře 2013, 21:52

hosi, diky za povedeny zavod!
situace vyborne, jen ta hlava kdyby to vzdycky pobrala...
vytesneni podvedome predstavy "prvni popper je jen jeden" mi na stage 2 trvala pres 8s, masakr...
porad se je co ucit ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů

cron