13.04.2013 - Závod LOS: Pohárový závod

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 537
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » ned 14. dub 2013, 22:41

Já za sebe hlásím, že se mi závod moc líbil.
Navzdory upozornění na brífingu v něm bylo míň "záludností" než obvykle, ale to mu na zajímavosti vůbec neubralo.

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » ned 14. dub 2013, 23:02

cmk píše:...Co me trochu mrzi, ze tam G-RELAX privezl spoustu tricek LEX a pres "obrovsky zajem na forech" jsem byl jeden z mala, co mu udelal kseft. Pritom ho to stalo "ztraceny" den a spoustu prace s vy/zabalovanim...


Už jsem to rozdýchal :) , ale teď několik dnů nebudu mít čas se věnovat distribuci triček, polokošil a kšiltovek LEXu.

Půlka várky šla do Prahy a TraTom se v pátek zmínil, že si zajistil velmi výkonnou sílu na distribuci (nepráskněte mu to prosím na mě :lol: ), takže se zatím obracejte na něj.

Aspoň jsem si vyzkoušel, jak to chodí na tržnici: vybalit - zabalit a mezi tím hlídat, aby na zboží nikdo nesedal a neodkládal jídlo, zbraně a potřeby na čištění...



Samuraj
Příspěvky: 18

Příspěvek#18 » pon 15. dub 2013, 01:12

Jako vzdy, i tentokrat perfektni zabava, diky vsem stavecum i piskacum!
Ostatni uz situace popsali dostatecne, takze jen nejintenzivnejsi zkusenost (zvlast pro malo-pistolare) z Trabi-stage: kdyz ma clovek bouchacku ani ne 20 cisel od obliceje (bo ruku dal nenatahne), zamerna je vazne nic moc, jeste ze to byli "popraci" a ne papiry, takze padali i pri zasazich na patu...



MaH
Příspěvky: 32

Příspěvek#19 » pon 15. dub 2013, 07:31

A otrokovická série pokračuje... :)

Tak máme za sebou další z mnoha vydařených Losů, hoši z GC teamu vědí co dělají, jen tak dál! Díky všem co se zůčastnili a všem co mají podíl na dalším z mnoha parádních závodů, LOSu zdar.



gastly
Příspěvky: 116

Příspěvek#20 » pon 15. dub 2013, 09:25

To Samuraj. Tak já se prásknu. Jako autor trabika,po shlédnutí drobné rozepře (střelec a rozhodčí) ohledně pořadí terčů (střelec vylezl oknem a bral je zprava do leva bez ohledu na vzdálenost). Sem se vyprsil a pravím (střelci) ustup, JÁ ti to ukážu. Havaruju s trabim PŘEDPISOVĚ KRYT vystrčím revolvérek přes rameno + kousíček očička (rebolbérek asi 10cm blíž k poprům než očičko). Při první ráně sem se bacil o trabika (malíček ještě bolí) , na první buben sem dostal dva,za bouřlivých ovací potupně přebil a dalších 5 ran stačilo na druhý dva.CMK si stěžoval a měl to za 8,5 vteřiny , já velký autor za krásných 32.



lobo
Příspěvky: 21

Příspěvek#21 » pon 15. dub 2013, 09:49

Zdravím střelce nejen z LOSu. Přiznám se hned na začáktu,mnoha věcím úplně nerozumím. Prošel jsem v poslední době některá vlákna,výsledkové listiny a především i starší příspěvky,protože mě LOS závody a dění kolem nich začali dost zajímát.První nemilé zjištění se týkalo pisatelů příspěvků na názory jiných střelců,kteří střílejí i jinde(IPSC). Nerozumím také systému řazení a hodnocení závodů v Poháru. Jak je možné že závody v lokalitě,která je kontroverzní ve výkladu pravidel, pojetím závodu,obsazeností a kvalitou jsou všechny závody " Pohárové" ?? Toto se zde již tuším zmiňovalo,upozornilo se na nestejnoměrné podmínky a nic se tedy stále neděje ?!? Jakou váhu má tedy taková soutěž,kde se toto zcela ignoruje ? cmk píše - Nez jsem do Trabanta sednul, nadaval jsem Rikal jsem si: "Kurvy jedny Otrokovicke asi hodne seru, kdyz sem davaj tohle"... Kdyz jsem si do Trabanta sedl, zanadaval jsem jeste vic........To mě také dostalo.Kde jinde majitel tohoto výroku získá 100 % ? Ze 4, slovy č T Y Ř E CH "okresních přeborů" 3 x 100%,1 x 96 % !?! do ligového Poháru ???? Pravda, když to nejde na závodě s více než 60 - 100 střelci,(vyjímečně i tam),tak okresní přebor je jistota,průměrně 33 lidí!!! A klidně mě ukamenujte, mě je to jedno,je to jen vaše vizitka :shock: A na závěr - že by vítěz Poháru LOS získal vavříny díky "Okresnímu přeboru", pořádaném v GC :ugeek: :?: :?: Jestli ano,blahopřeji k úspěchu :mrgreen: Heroický výkon hodný vážnosti :shock:

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 366
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#22 » pon 15. dub 2013, 10:27

lobo: ...cmk píše - Nez jsem do Trabanta sednul, nadaval jsem Rikal jsem si: "Kurvy jedny Otrokovicke asi hodne seru, kdyz sem davaj tohle"... Kdyz jsem si do Trabanta sedl, zanadaval jsem jeste vic........To mě také dostalo...


Jen malá otázka: CMKčka jsi naživo viděl? Trabanta jsi naživo viděl? Pokud jsou odpovědi ANO a víš co je to ironie a sarkasmus, je ti jasné, jak to myslel...

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#23 » pon 15. dub 2013, 10:54

lobo - a ty jsi někdy v Otrokovicích byl ? A střílel jsi někdy vůbec LOS ? A ještě otázka - střílel jsi vůbec někdy nějaký střelecký závod ? Nebo byl jsi se aspoň někde někdy na nějakém podívat ? Dle tvých výplodů bych usuzoval, že jsi teoretik, nikoliv praktik.
Já jezdím střílet na závody pro zábavu, získávání zkušeností, kvůli porovnání se s ostatními a protože mne baví utrácet peníze touto činností (z diskoték a zábav už jsem vyrostl a do hoispody jdu tak 4x do roka a to ještě hlavně kvůli kulkečníku).
Pokud si chci zastřílet jak u Verdunu, jdu na IPSC, pokud si chci potrénovat obranku, tak jdu "k nám" na střelnici, pokud si chci dobře zasoutěžit a pobavit se tím, že nevím, co mne na stage čeká, tak jedu do Otrokovic. A víš proč nikdy nepojedu za tebou do Aše nebo do Chebu na závod ? Protože:
1) pro to pro mne příliš daleko
2) nenarazím tam na tebe
3) nevládne tam taková pohoda jak tady
V GC jsem sice nikdy nenastřílel 100% a asi se mi to už nepovede, ale rozhodně tam pojedu radši, než někam jinam. Z mého pohledu by mělo jít o jakýsi nácvik situací, které kohokoliv mohou potkat v reálu. 99,99 % běžných lidí se s tím nesetká (myslím v tom reálu, což je fajn, protože to není nic příjemného), nicméně nápaditost, která vládne v GC mne fascinuje, protože se jedná o situace z reality. V GC nemám žádný pocit, že by se LOS měl zkomercionalizovat (fuj to je škaredědlouhé slovo) ale snaží se tam přibližovat lidem. To je to, co mne láká. A ikdyž to nemám zrovna za rohem, přijedu radši tam.
Tenhle poslední závod v GC se mi (ikdyž jsem nebyl zrovna na stupňích vítězů) zadařil zatím nejlíp a moc se mi (a nejen mě) líbil. A ikdyž vím, že když přijedu příště, tak na tom budu hůř, protože hodlám vyměnit mou velkokapacitní pistol za pistolku s jednořadým zásobníkem, která se hůře přebíjí, čímž se mi evidentně sníží šance na úspěch, ale stejně to hodlám podstoupit. Á dobrovolně. Jen tak, pro zábavu. Mě osobně je totiž úplně jedno, jak ty si to tam na "západě" teoretizuješ a jak se ti to líbí nebo nelíbí.



mocima
Příspěvky: 227

Příspěvek#24 » pon 15. dub 2013, 12:04

Lobo: muzes ten tvuj prispevek prelozit i nam pritroublym? Stezujes si, protoze CMK ma moc procent nebo malo?
A o jake neferovosti mluvis?
Tusis vubec, kdo se po prezdivkou CMK skryva?



Astrick
Příspěvky: 27

Příspěvek#25 » pon 15. dub 2013, 12:08

@Lobo , s tvým přiznáním, že mnoha věcem úplně nerozumíš mohu jen souhlasit. Ono nepřimo prohlásit o řediteli LOSu (CMK) že si do GC dojel pro laciné body, to chce hodně odvahy.
Všichni kdo Honzu známe osobně, velice dobře víme, že patří ke špiče zavodníků, kterou lze na LOSu potkat. Takže nějaké "hrabání laciných bodů", nepřichází moc do úvahy.

Zajímalo by mě co je kontroverzního na výkladu pravidel LOSu v GC ?

Co Konkrétně ti vadí, popiš nám to, my ti to rádi vysvětlíme. Jen bych tě poprosil, aby si se vyvaroval frází typu, " já tam nebyl, ale klucií povídali".

To že některé stage nejsou postavené dle představ, několika přespolních návštěvníkům, neznamená že jsou postavené v rozporu s pravidly.

Největší problém s přespolními je ten, že hodí bobek na brifing a pak se náramně diví, když si naběhnou na nějakou "pepíkovinu".

Nicméně nikdo ti nebrání nám přijet ukázat jak správně postavit nápadité situace. U kterých budeme všichni dobře bavit.



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#26 » pon 15. dub 2013, 13:06

nerad Vám to říkám ale CMK je v závodě normalní závodník jako každý jiný. To že dělá nějakého řiditele nemá při závodě co dělat. Naopak jsem rád když kouknu do výsledkovky že se mu rozhodčí nebáli dát i procedury. To se občas u nějakých jiných rozhodčích nedá říct (a nejen k honzovi ale i nějakým dalším starším střelcům)..

za další, Vás tyhle diskuze kdy se řeší to stejné a nikdy se nevyřeší protože ani jedna strana se nehodlá zamyslet nepřestali bavit?



mocima
Příspěvky: 227

Příspěvek#27 » pon 15. dub 2013, 13:15

Kubo: musim se ohradit proti tvemu narceni, ze se ani jedna strana nehodla zamyslet.
Za tym stavecu v GC musim rict, ze se na zaklade pripominek udelalo moc prace a porad se snazime hledat slaba mista. Konstruktivni kritiku dokonce vitame.
Mozna by stalo za to si to prijet zkontrolovat sam, kdyz neveris kontrole reditelem LOSu.



Astrick
Příspěvky: 27

Příspěvek#28 » pon 15. dub 2013, 13:17

Kubo a kdo říká, že CMKčko má úlevy, když se podíváš na výskedovku tak tam ty procky najdeš.

Právě naopak, tyhle kecy nás náramně baví, člověk se u toho baví jak v kabaretu ;-)



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#29 » pon 15. dub 2013, 13:28

mocima: ano nehodla, protoze jak ja jsem si to precetl tak to neni o staveni situaci v guncentru, je to o tom ze tam nikdo poradne nejezdi, coz je pravda ale na druhou stranu nikdo nebrani tomu aby tam jezdilo vic lidi, takze si na druhou stranu nikdo nemuze stezovat.

astrik: precti si to znova nez budes neco honem rychle komentovat aby jsi prispevek pochopil :roll:



maja
Příspěvky: 120

Příspěvek#30 » pon 15. dub 2013, 13:43

On to taky Kuba neřekl a naopak to pochválil. Takže odteď má cmk každý závod nějakou procku :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů