28.09.2013 - Závod LOS: Pohárový závod

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 24. zář 2013, 23:36

komentáře k závodu

28.09.2013
Tábor - Čekanice

Pohárový závod

http://los.zbranekvalitne.cz/zavod-227

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#2 » úte 24. zář 2013, 23:38

http://los.zbranekvalitne.cz funguje standardne tak, ze jakmile projde posledni zavod predchoziho rocniku, zacnou stranky automaticky skakat na rocnik novy !!!

TO by ale nekdo nesmel k drillovani po 1.9. napsat, ze se jedna o rocnik 2013 :-(

Proto i po MCR stranky furt skakaly na rocnik 2013.

Ted uz je to spravne... Vidite spravnou teminovou listinu - muzete se smele hlasit k zavodu :-)

Uživatelský avatar
Alex Bratt
Příspěvky: 46

Příspěvek#3 » stř 25. zář 2013, 18:48

Pojedu na LOS z Prahy a mam volne auto - kdyby nekdo chtel muze se za sponzoring paliva pridat.

Uživatelský avatar
MMirek
Příspěvky: 6

Příspěvek#4 » stř 25. zář 2013, 20:25

Po dvou letech konečně zase LOSíka. Naposledy bylo -15°C, tak snad to teď bude lepší 8-)



jk-stengan
Příspěvky: 193
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » stř 25. zář 2013, 22:07

pozor stále platí uzávěra železničního přejezdu.. musíte po staré Táborské do Stoklasné Lhoty a poté až knám na střelnici.



vlasten
Příspěvky: 131

Příspěvek#6 » čtv 26. zář 2013, 14:00

Koukám, že moc lidí není. Nám se s Izou teď něco trochu přeskupilo, tak to vypadá, že se nakonec objevíme. Akorát už jsem nestihl online registraci.
Kdyby se našel ještě nějaký malý revolverář, bylo by to super! Docela bych provětral svého Alíka!
Budeme se těšit!



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#7 » sob 28. zář 2013, 19:32

Tak co, kolik se vas seslo? Ja jsem nejak po republice nemel paru... Do uterka jsem byl zdrchany, pak na mne něco vlezlo. Povaluju se a lizu si rany :lol:

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#8 » sob 28. zář 2013, 19:50

No podle výsledovky 27, revolverů 5 takže to celkem šlo. Celý to bylo hodně na pohodičku a za dvě hodky odstřílený. Naštěstí, protože už bych dneska nedal ani 10 minut navíc :roll:

Uživatelský avatar
MMirek
Příspěvky: 6

Příspěvek#9 » sob 28. zář 2013, 20:35

Za me to byl hezky zavod. Pekne dynamicky to utikalo a hezky jsem si zastrilel. Vsem patri podekovani a uz ted se tesim na dalsi zavod.

Odeslano z Blackberry



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#10 » pon 30. zář 2013, 07:50

Mohu potvrdit,podle mne dynamicky pojatý,rychlý a především pěkný závod. Dále ještě prosím zadavatele výsledků do tabulky Poháru LOS, aby žádný z mých případných výsledků z LOS závodů , kterých se zůčastním, nezaznamenával v Pohárové tabulce. Již minulý ročník jsem vážovažoval učinit tento krok a v letošním Poháru z osobních důvodů je mé jasné NE. Jak již jsem v minulosti prezentoval svůj postoj - ,,pro tabulku na LOS nejezdím,, !!! Děkuji Ivo

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#11 » pon 30. zář 2013, 21:38

Ahoj. Problem je, ze pravidla LOS nic takoveho jako "nepsat do poharu" neznaji.
Jedine, co pro Tebe mohu udelat, ze te hodim MIMO ZAVOD. Budes mit tedy nejakych 120% (nebo Te uplne vymazu z vysledku), budes na nultem miste a Tvuj vysledek se tim do Poharu nezapocita.
Stejny duvod byl i vloni. Proste samo o sobe "neuvadet v poharu" neni jaksi systemove normalne mozne.
Dej vedet, ktery ze zpusobu je Ti blizsi, na vyber jsou 3:
a) ponechat, jak to je
b) zaradit Te MZ (budes ve vysledkach zavodu na nultem miste cervene se 120% a nebudes v poharu)
c) z vysledku Te umazu a nebudes ani v poharu, ani ve vysledcich zavodu.

Varianta B i C nasledne samozrejme pohne s procentama vsech, co byli za Tebou ve Tve divizi.



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#12 » úte 1. říj 2013, 11:01

Nelze manualne vymazat z pohárového seznamu po kazdem zavodu, ve kterem tam naskoci procenta? Ve výsledkových listinách jednotlivých zavodu snad muze Ivo zustat, ne?

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » úte 1. říj 2013, 11:38

PaFe, já bych řekl, že pohárový seznam není manuálně dělaná věc, ale prostě vhodně provedený dotaz do databáze výsledků jednotlivých závodů...

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » úte 1. říj 2013, 12:29

Pohár se počítá automaticky. Pokud vám nejde o procenta, hlašte se do závodů rovnou jako MZ... Dělat to dodatečně je dost nesmyslné.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#15 » úte 1. říj 2013, 19:19

ianraider> tak jak? a? b? c?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů