19.10.2013 - Závod LOS: Pohárový závod

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » pon 21. říj 2013, 14:03

Gastly: ono je to tak - před pejskem jsem téměř každého střelce upozorňoval, že nemusí střílet z místa a může si popojít podle střelecké čáry. Pak to zopakoval ještě Steiner přímo před startem... Ale je to marný, je to marný... Znáš to :)



lekar.t
Příspěvky: 202

Příspěvek#17 » pon 21. říj 2013, 16:03

To Ilicz
To že někomu řekneš co má dělat neznamená že poslouchá co mu říkáš a už vůbec to neznamená že to pochopil.
K tomu stres z času a pak se není co divit že z místa prošle 6 ran na psí Alfu a Denisku zároveň.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » pon 21. říj 2013, 16:06

Já vím hele :) Já měl pejska čistě 4A a doktore, řekli jsme - bez bab! :)



petr zlín
Příspěvky: 9

Příspěvek#19 » pon 21. říj 2013, 20:38

Díky všem organizátorům,jako vždy to bylo perfektní.Rval jsem si vlasy za své neúspěchy,ale přesto se skvěle bavil.
Na 1 nebylo co řešit,sluchátko od telefonu které jsem si vytáhl poznat ještě umím..Ne však tak rychle jak bych chtěl. :).Dvojka byla zajimavá,ale na pouta na rukou jsem hned zapomněl.Nepřekážela nijak výrazně kromě nabíjení,ale i tak to šlo.
Pejsek by jednoduchý,nebylo co řešit,proto jsem ho posr.. :lol: .Tak krásný soustřel se mi snad nikdy nepovedl..I paní co jsem ji chránil to poznala na vlastní kůži.4x alfa pro oba.Nebyl čas ptát se kdo je kdo.. ;) .Kombinace stresu,že pejsek uteče a neposlouchání zadání(zachraň ženy) se perfektně podepsala.A druhá část..I když už jsem tušil,že když vidím jen jeden poper něco někde jukne..Juklo a já nestíhal..
No a díky krtkovi jsem zjistil,že nevím nic o mužských genitáliích,tedy o jejich umístění :D.A taky to ,že smrt může čekat i za posledním stromem.Vystál jsem tam důlek než jsem se podíval i za něj.Ale stejně mě ta poslední bavila nejvíc.Pohyb,krytí...paráda..Díky moc vám všem.
Petr Vopěnka



Samuraj
Příspěvky: 18

Příspěvek#20 » stř 23. říj 2013, 18:24

Hosi, diky za bezvadny a zabavny zavod!
Super situace a nekolikere pouceni:
1/ resit psa palnou zbrani, zvlast pokud se nezene primo na me, ale "kolem" na nekoho jineho je VELMI DISKUTABILNI. Ta svine byla fakt rychla a pohlidat si periferii, i kdyz vim, ze tam nekdo stoji je zatracene tezke...
2/ pokud budu chtit kopat nekoho do kouli, musim si dat pozor, aby to bylo provedeno technicky a metodicky spravne - zasadne kopem vedenym vertikalne vzhuru. Jinak se mi zrejme gauner jen vysmeje a bez bebi pujde dal :twisted: (sorry Kitaku, musel jsem si rypnout ;))
3/ fakace uz radeji na nikoho ukazovat nebudu, lidi jsou dneska hrozne nervozni a hned strili :lol:



lekar.t
Příspěvky: 202

Příspěvek#21 » čtv 24. říj 2013, 12:54

Sice jsem tam byl ale požadavek na jeden kop do rozkroku ,aby nepřítel "PADL K ZEMI" splnilo asi jen 60% střelců.
Bylo to záměrně postaveno a požadováno.Zdůvodů bezpečnosti střelce i diváků (ti co už situaci odstříleli).

Jaký údiv a lamentování od jednoho střelce , který migeri odkopl krtka asi 4 metry po otočení tasil a dalším mega krokem stál u neterčů kde se čelně střetl s pojistokou vyjíždějícího neterče.(bum do čela)
Celé jsem to viděl jaksi zpomaleně přesto jsem nebyl schopen reagovat, ohromen jeho pohybem a rychlostí.
:idea:

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#22 » čtv 24. říj 2013, 13:38

No s pověstí "zlomyslného stavitele" to máš těžké: někteří očekávali kovadlinu v rozkroku a proto vedli raději kop podrážkou a do vyšších partií ;-)



lekar.t
Příspěvky: 202

Příspěvek#23 » čtv 24. říj 2013, 13:56

Dobře jestli jsem zařazen do této kategorie tak Ok.
MON LOS je za dveřmi a to bude teprve rachot.

Příště půjde pouze jedno řešení a ostatní se budou řešit prockama.
Říkal jsem to brifingu jak vyřešit krtka a každému na situaci.
Udělat chybu každej tak nic asi to nebylo ono, ale 40% není většina a někteří po základce pokračovali dalším studiem a ti mě překvapili nejvíc viz můj předchozí přízpěvek.
:ugeek:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů