11.10.2014 - Závod LOS: 10 ran a dost

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 22. dub 2014, 14:14

komentáře k závodu

11.10.2014
SSK Čelákovice

10 ran a dost

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/384/



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#2 » úte 22. dub 2014, 18:51

Pul roku predstih?



rocky77
Příspěvky: 99

Příspěvek#3 » čtv 11. zář 2014, 12:24

Pokud by někdo nabízel možnost spolujízdy z Prahy, měl bych zájem. Na benzín/naftu samozřejmě přispěju.

r.



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#4 » stř 17. zář 2014, 08:56

Do poháru se započítají N-2 nejlepší výsledky, kdy N je počet uskutečněných závodů. Předpokládám, že budou 3-4 závody "10 ran" a 1-2 závody PDW+brok. Pokud by se tedy uskutečnilo např celkem 5 závodů, započítají se 3 výsledky. Budou se sčítat dosažená procenta. V případě rovnosti procent rozhodne vzájemná bilance závodníků (kdo koho porazil častěji). Divize se vyhlásí podle krátké tj budou divize: Pistole, Malá Pi, Revolver a Malý Re. Procenta z PDW+brok se připočítají jakoby byla dosažena v krátké.



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#5 » úte 23. zář 2014, 09:07

Ahoj střelci, prosím pohlídejte si své vybavení, aby splňovalo pravidla LOS zejména co se týká skrytého nošení. Budeme dělat při registraci důkladnou kontrolu a střelec, který nesplní požadavek skrytého nošení, nebude vpuštěn do závodu. Pro jistotu ocituji příslušný odstavec pravidel: "Za skryté nošení se považuje takové, kdy zbraň, pouzdro zbraně a výstroj je umístěna pod oděvem. V případě pochybnosti se provede zkouška tak, že závodník ve stoji předpaží (zvedne natažené ruce do výše ramen před sebe) a žádná část zbraně či výstroj nesmí být viditelná."
Děkuji za pochopení a těšíme se na Vás v Čelákovicích. A ještě jedna zpráva: Bude zajištěna kantýna!



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#6 » úte 7. říj 2014, 09:54

Tak situace jsou na světě. Bude 5 obranných a jedna standardní na 12 ran. Všechny situace budou veřejné tj žádná tajná.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#7 » úte 7. říj 2014, 15:14

Ahoj střelci,
dostal jsem nepříjemnou zprávu od plynařů. U střelnice se pokládá nový plynovod a v sobotu bude překopána příjezdová silnice. Odvážní to mohou zkusit po poli a ti normální z druhé strany z Nehvízdek, kde se po projetí kolem rybníka a před nájezdem na most odbočí vlevo, pak rovně až nakonec, kde odbočíte vpravo a dále podél trati až ke střelnici.
Viz odkaz
http://www.mapy.cz/zakladni?mereni-vzda ... VMLjTn4vWw



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#8 » úte 7. říj 2014, 15:32

Bude překopána cesta od jihu, nebo od severu?

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#9 » úte 7. říj 2014, 15:46

coffee - díky za info

Carloss - náhradní trasa je z jihu --> překopaný je tedy sever ;)

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#10 » úte 7. říj 2014, 15:53

Už zase? To přece dělali už někdy v červnu :-o Nebo to od té doby ještě nezasypali?



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#11 » úte 7. říj 2014, 16:13

Ok., pak je možno ještě takhle: http://www.mapy.cz/s/doIj



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#12 » úte 7. říj 2014, 21:27

Jo, to je ten příjezd co myslím. Tradiční příjezd od Čelákovic (od Benziny) bude opět uzavřen. Ještě to ověřím, zda se nemá jednat o silnici od Čelákovic a ne cestu kolem střelnice, tak už překopaná minulý týden byla. Info bylo přes další osobu, tak nevím zda nedošlo k šumu.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#13 » stř 8. říj 2014, 16:53

Tak ověřeno, skutečně v sobotu se plynaři budou vrtat v silnici ke střelnici, ale vedle ní bude možné na poli projet. Tedy v případě, že nebude pršet (což by nemělo). V místě je pracovníky ukládající trubku podél silnice část pole již částečně uježděna.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#14 » stř 8. říj 2014, 21:49

Dík za info... leč to stále nic neříká, jestli se jedná o cestu ze severu, nebo od jihu. Navíc od jihu ve kterém místě, tedy jestli bude nudno projíždět vednicí, nebo jestli by byla průjezdná cesta, jak jsem nakreslil já.



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#15 » čtv 9. říj 2014, 08:23

No já jsem to pochopil tak, že od severu bude překopáno, ale půjde to objet po poli a z jihu je normálně průjezdno. Prosím opravte mne, pokud se pletu :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů