24.05.2014 - Závod LOS: Pohárový závod

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 18. kvě 2014, 11:52

komentáře k závodu

24.05.2014
Tábor – Čekanice

Pohárový závod

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/360/



jk-stengan
Příspěvky: 193
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » ned 18. kvě 2014, 11:56

Uzavírka železničního přejezdu k nám na střelnici....


Vážení návštěvníci,

omlouváme se Vám za stížené podmínky příjezdu na střelnice ve dnech od 19.5.2014 do 30.5.2014 včetně.

Náhradní cesta je určena z Tábora přes Náchodské sídliště a Košín do Stoklasné Lhoty a pak už jen pokračovat dále až na střelnici...

pokud pojedete po dálnici z Prahy, tak sjezd Chotoviny - Košín- Stoklasná Lhota a pak už jen přes lesík a jste u nás ... totéž od Brna a Č.Budějovic doporučuji přejet sjezdy do Tábora.. jet směr praha v Chotovinách uhnout a stejně.. díky za pochopení fa:OHL-Brno nemá za potřebu nikoho informovat páč je tomu tak...



petr45
Příspěvky: 4

Příspěvek#3 » ned 18. kvě 2014, 21:16

Tak co revolveráři, sejdeme se?



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#4 » úte 20. kvě 2014, 10:32

Mám dotaz - při registraci na závod jsem zaškrtl, že budu pomáhat rozhodčím, čímž jsem se mohl regnout pouze do squadu pro rozhodčí... No a co teď? :D Mám tam být nějak dřív, než je běžný čas pro registraci závodníků, aby se dohodlo, kdo na které stagi bude, nebo je to jedno? Dodám, že nejsem vyškolený rozhodčí, pouhý pomocník...

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#5 » úte 20. kvě 2014, 11:24

Většinou to bývá tak, že rozhodčí/pomocníci jsou přítomni od 8:00hod. aby odstříleli prematch. Takže když přijedeš v 8 hodin nic tím neskazíš. Případně by jsi střílel v průběhu nebo po závodě....



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#6 » úte 20. kvě 2014, 11:52

OKI. Diky za reakci



jk-stengan
Příspěvky: 193
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » pát 23. kvě 2014, 11:38

tak vzhledem k tomu , že se nás sešlo pár mužem si dovolit udělat pár kulišáren, tak abychom si to řádně užili.... samozřejmě dle pravidel pohárového závodu.

jinak pro rozhodčí v tomto počtu startujících stač,í když dorazíte v klidu na registraci stejně jako závodníci, protože nebude kam spěchat, ale to neznamená, že se budeme flákat.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#8 » sob 24. kvě 2014, 17:37

Hezký závod ;) , děkuji všem střelcům za pomoc na situaci 4, 5 a 6 se stavěním poprů a lepením. Díkes stenovi za Brokovnici, Romča o tomto zážitku básnila celou cestu domů :lol:

Uživatelský avatar
Alex Bratt
Příspěvky: 46

Příspěvek#9 » sob 24. kvě 2014, 19:28

Super a zajimave postaveno. Ocenil jsem hlavne strelbu z auta... Skoda, ze neprijelo vic strelcu - kdyz ted bude cerven losacky prazdny.

Jedna technicka: Mam u Stage 6 procku, ale nevim o ni. O te na petce vim, ale na sestce mi prijde navic... Neslo by zapatrat o co slo/jestli se nahodou nevloudil sotek? Nejde o nic zasadniho, pro info. Diky Jakub E.



jk-stengan
Příspěvky: 193
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » sob 24. kvě 2014, 21:03

Jakube mrknu na to..

jinak pokud se nepletu tak by snad měl být losík a klubovka v Čelákovicích v Červnu.



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#11 » ned 25. kvě 2014, 20:17

Ano 7. června děláme v Čelákovicích LOSík spojený s malou klubovkou. Už tam jsou ale jen poslední volná místa

Uživatelský avatar
Alex Bratt
Příspěvky: 46

Příspěvek#12 » pon 26. kvě 2014, 09:42

Ano o Losiku 7.6. vim, ale nebudu zbytecne zabirat misto tem, kteri si chteji zkusit Losik... Mist je malo a nove strelce potrebujeme ;)



joudahujer
Příspěvky: 3

Příspěvek#13 » ned 21. zář 2014, 23:09

Nevim,jestli to byl zajimavy zavod...pro nas,co nemame ambice na vitezstvi a jen si chceme vyzkouset, co umime a jak se lepsime... Dostal jsem DQ v posledni discipline za to,ze jsem nabil o neco drive pri behu k situaci...nikoho jsem neohrozil a ani neomezil...a vysledky se mi zrisily vsechny,takze nemam srovnani ani v disciplinach,kde jsem chybu neudelal.....a ti, co ohrozovali ostatni spatnym uhlem pri pohybu se zbrani, dostali pouze napomenuti!!!
Mrzi me to a protest a ani odvolani jsem nepodal, (proc taky, nehadam se a pripadal bych si jako blbec...nemam ambice!!!) jen jsem citil velkou krivdu....vzdyt jsem nikoho neohrozil a ani bych to nikdy neudelal!!! Natolik svou zbran ovladam....asi jsem nebyl rozhodcimu sympaticky....bohuzel tuto zkusenost a nesparavedlnost budu sirit dal a v Cekanicich, i kdyz jsem to tam mel rad, me uz asi jen tak neuvidi, zahorkl jsem. Treba jim me penize a penize dalsich znamych a kamaradu, kteri u toho byli, budou chybet.A pokud bude nejaka reakce,klidne se i podepisu.



joudahujer
Příspěvky: 3

Příspěvek#14 » ned 21. zář 2014, 23:37

Omlouvam se, ze pisu tady, zavod se konal v breznu, ale diskusni forum tam nebylo otevreno...zrejme to byl docela pruserovy zavod nejen pro me, ale i pro spoustu dalsich...a tak spatne rozhodci jsem dlouho a nikde nezazil! Docela rad bych si vymenil zkusenosti, treba s nekym z organizatoru.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#15 » pon 22. zář 2014, 08:17

To jsi to v sobě dusil půl roku než jsi se odvážil to sem napsat ? :roll:
Že nebylo otevřeno diskuzní forum ještě neznamená že nemůžeš založit vlastní téma/vlákno...
ad. DQ: to se uděluje ve vyjímečných případech, typicky za vážné porušení bezpečnosti. To že Ty si myslíš, že jsi nic závažného neudělal může být na hony vzdáleno realitě.
Jestli se tady bavíme o březnovém závodě asi máš na mysli 22.3.2014 (?), tam jsem sice nebyl ale vzhledem k pozdní hodině ve kterou si příspěvek napsal, předpokládám že teď už jsi scela vystřízlivěl a sypeš si popel na hlavu :?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů