so, 20.03.2010 - LOS v Tabore - Cekanicich

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#16 » ned 21. bře 2010, 16:31

Jsem rad, ze Ti to libilo. :)

Samozrejme si jsme vedomi mnoha nedostatku, jako naval lidi, ktery jsme neocekavali, nedostatek vlastnich (tj. taborskych) rozhodcich, rozbredly snih a blato, proceduralni nedostatky, ... Diskuze o nich se rozvinula na "konkurencnim" foru, nebudu to ted zde dopodrobna rozebirat.



jachymko
Příspěvky: 25

Příspěvek#17 » ned 21. bře 2010, 18:33

nojo, je pravda ze vynucovani pravidel nebylo uplne 100%. snad to bude poucenim pro priste.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » ned 21. bře 2010, 22:53

Z mého pohledu zásadní problém bylo počasí, které zněkolikanásobilo čas potřebný na vyhodnocení a znovupřipravení každé stage.
Druhak nedostatek rozhodčích (stále ti samí! :roll: ) a následkem toho občas zmatky - u mě třeba některá nepochopení se zapisovateli, jejich střídání (i rozhodčích) apod. Zapisovatel není jen přicmrndávač rozhodčího a má svoji důležitou funkci. Pro perfektní souhru je potřeba, aby byli sehraný tým - k tomu by stačilo, aby byli předem a včas někam přiděleni, měli čas si rozdělit funkce (například jako rozhodčí dávající pozor na bezpečnost zbraně nemám vždy čas sledovat i přešlapy apod.) a byli dostatečně a společně (najednou) střídáni.
Čímž jsme prostě opět zpět u toho, že je nás málo a nikdo další se k tomu nemá. Výsledkem je, že se dlouholetí pořadatelé nasírají a nechce se jim už do toho. Takže kdo na to máte, zkuste taky přidat ruku k dílu ;)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#19 » pon 22. bře 2010, 01:41

K tomu se mohu jenom pridat. Kdyz bude vic rozhodcich a zapisovatelu, budou se moci vystridat, odpocinout si a take si trochu uzit vseobecne atmosfery. To samozrejme prispeje ke kvalite zavodu - odpocaty rozhodci nebude delat tolik chyb, jako k smrti utahany.

A samozrejme to budete delat sami pro sebe - nebudeme-li mit rozhodci a zapisovatele, nebudeme mit zavody. Aby par lidi naveky drelo pro vetsinu, ktera se jen veze, se neda ocekavat. Nebojte se toho, budete vyskoleni!

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#20 » pon 22. bře 2010, 02:20

jachymko píše:nojo, je pravda ze vynucovani pravidel nebylo uplne 100%. snad to bude poucenim pro priste.


Nebylo, mas pravdu. Ovsem je nutno podotknout, ze tam bylo hodne zacatecniku, u kterych se samozrejme musi dbat hlavne na bezpecnou manipulaci se zbrani. A napomenuti padlo mnoho (to vim, protoze vsechny score sheety prosly myma rukama), dokonce i DQ. Jinak je rozumne byt k zacatecnikum tolerantni co se tyce samotnych pravidel (napr. spravne kryti), nelze ocekavat, ze to vse budou okamzite umet. Umisteni "ostrilenych" zavodniku to nikterak neohrozi, zacatecnik tezko dosahne jejich casu.

Kazdopadne vazne uvazuji o usporadani jakehosi maleho cvicneho LOSu pro zacatecniky. Urcite by to pomohlo jim, i celkove urovni zavodu. Jeste to proberu s TraTomem.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#21 » pon 22. bře 2010, 19:49

Pár momentek
IMG_8282.JPG

IMG_8292.JPG

IMG_8326.JPG

IMG_8431.JPG


Víc času na focení jsem bohužel neměl (hádejte proč :roll: ).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#22 » pon 22. bře 2010, 20:37

Cpal ses rizkama?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » pon 22. bře 2010, 20:41

Příště budeš běhat bahnem ty a já se budu rozvalovat u počítače, ju? ;)



jbiker
Příspěvky: 79

Příspěvek#24 » úte 23. bře 2010, 20:00

Jo, v těch ředitelskejch pantoflích by to byl luxusní zážitek pro okolí :mrgreen:

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#25 » úte 23. bře 2010, 22:58

Nejsem blbej, samozrejme bych si obliknul skafandr! :evil:

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#26 » úte 23. bře 2010, 23:44

nechtěli by jste se na to OT vysrat?

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#27 » stř 24. bře 2010, 01:58

Tak mi prave doslo, ze jsem uplne zapomnel na vysledky. Samozrejme visi jiz od nedele na http://idpa.ic.cz/ .

Ach jo, ten Alzheimer je svine. :-(

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#28 » pát 16. dub 2010, 15:25

A ted mi doslo, ze jsem sem nedal odkaz na velmi dobre video, najdete ho tady: http://www.skcekanice.com/fotogalerie.html

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů