13.06.2015 - Žalany - Regi memoriál

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



Prcek
Příspěvky: 297

Příspěvek#16 » ned 17. kvě 2015, 13:53

Sice nejedu neb moje kosička má momentálně nějaké "zdravotní" problémy :) ... ale klobouk dolů před organizátory, neumím si představit, kolik s tím musí být práce ;)

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#17 » pon 18. kvě 2015, 15:02

Jak to rict...
Je to "závod pro radost a pro dobrou věc", obecne je snaha omezovat co nejmene, ale z technických duvodu - bude se strilet mimo jiné i na daleka zeleza, která ted posledne po zasahu 9mm Luger z UZI tak tak padala. Cokoli slabšího uz s tim bude mit problém... Makarov to mozna da, mozna ne, slabsi raze uz to nedaj... Proto se omezila raze v pravidlech takto.
Asi Te nikdo na miste nevyhodi, když prijedes s Makarovem v PDW (pro zajimavost - o jakou zbran jde?)... Ale pokud ti to nebude padat, necekej ulevy a nestezuj si, ze to nepada :-)



Kublajchán
Příspěvky: 171

Příspěvek#18 » pon 18. kvě 2015, 17:06

PM63 RAK. Na houpajicí se popry (s Makarovem) jsem zvyklý a rád obsazuji poslední místa :)



Radim
Příspěvky: 7

Příspěvek#19 » pon 8. čer 2015, 17:12

Jedu v pátek Ostrava-Olomoc- Hradec Králově- Praha- Žalany . Vyjedu v cca 1430, chce se někdo přidat ?



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#20 » čtv 11. čer 2015, 19:02

Na FCB LEXu je z 9. června výzva pro rozhodčí, kde se mimo jiné píše: Přesto hledám ještě tak 3-4 dobrovolníky - zkušené rozhodčí, kteří jsou ochotni přijet a s vidinou, že si nezastřílí, se zařadí mezi tu bandu, to co organizuje...

Jak je to tedy s tou vidinou, že si rozhodčí nejspíš nezastřílí? Nikde jsem o tom na ofiko stránkách nic nenašel. Znamená to, že jako aktivně fungující rozhodčí budu "odměněn" tím, že si to pravděpodobně nebudu moct střelit? Nebo jsem jen něco špatně pochopil? Nemám problém tam celý den pískat a to bez naroku na jakoukoli odměnu, resp. klidně zaplatím nějaké startovné, ale vidina, že si v sobotu závod jako rozhodčí asi nestřelím, mne optimismem nenaplňuje... :D



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#21 » ned 14. čer 2015, 18:13

Zvláštní, takový dobrý závod to včera byl a zatím žádné pozitivní reakce? To jsem byl jediný, komu se to včera líbilo? A to jsem měl velmi katastrofální výsledky :-D Velká pochvala organizátorům za skvělou akci :-)

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#22 » ned 14. čer 2015, 19:12

Za organizatory asi muzu rict, ze se teprve vydejchavame :-)
Pokud se Vam zavod libil, napiste nam to verejne...
Pokud ne, napiste mi to soukromne ;-)



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#23 » ned 14. čer 2015, 19:15

Velké díky rozhodčím a pořadatelům za moc pěkně připravený závod, při jehož stavbě si určitě hrábli až na dno. Situace byly nápadité a na příjemný počet ran. Po celodenním horku přišla vhod i večerní sprcha, která mi vyřadila jednu zcela nepovedenou situaci a za jijíž objednání rozhodčím také děkuji... :-)



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#24 » ned 14. čer 2015, 19:59

Přesně, situace byly nápadité, pro mě nezvyklého na závody typu losu občas překvapivé (pár procedůr jsem nasbíral) :-D Nejvíc se mi líbilo "letadlo", po vylosování modré a informaci, že modrá je cíl, jsem vlezl do letadla a po pochopení, co mám asi dělat jsem to začal vesele řešit a potom jsem si uvědomil, že terče jsou vlastně průstřelné a že jsem asi zmasakroval polovinu cestujících sedících v těch řadách :-D Naštěstí jsem si to uvědomil včas a nakonec se ukázalo, že zařval jenom jeden "hodný" cestující, potom už jsem si dával pozor :-) Ale toho hajzlíka schovaného vzadu jsem si nějak nevšimnul :-D

Chtěl jsem nahodit nějaká videa, ale když jsem viděl, co jsem všude prováděl za psí kusy, tak jsem tu ostudu raději zamítnul, ještě by potom někdo dostal infarkt ze záchvatu smíchu při sledování videí :-D

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#25 » ned 14. čer 2015, 22:32

Velké díky rozhodčím a organizátorům. Celý sobotní program byl super!



kecous7
Příspěvky: 2

Příspěvek#26 » pon 15. čer 2015, 08:59

Bylo to náročné, nápadité, zábavné. Jedním slovem paráda. Jediné co bych uvítal příště, aby byla jednotná pravidla na všech situacích. Někde jsem za vynechání terče dostal proceduru, někde nedostal, někde jsem dostal pro jistotu proceduru za každý miss, i když jsem na terč střílel.
Ale bylo to pro dobrou věc a pro zábavu, takže za mě 100%. :)
Honza (taky z LBC)



kecous7
Příspěvky: 2

Příspěvek#27 » pon 15. čer 2015, 14:47

Koukám na ty detailní výsledky, musím se přiznat, že vůbec nerozumím těm vypočítaným procentům. Myslel jsem, že je to (čas vítěze/můj čas)x100 ?

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#28 » úte 16. čer 2015, 08:51

Je to tak, jen ty situace nejsou serazene u iazdeho strelce "podle poradi situace", ale od te, co se povedla nejlepe po tu, co se povedla nejhure... Dale viz. SZ.



trubkin
Příspěvky: 1

Příspěvek#29 » úte 16. čer 2015, 10:52

Zdravím, jako člen crew stage2 můžu říct že bubaka za dverma našlo cca 30% střelců takže zas až tak velký error to nebyl ;-) každopádně na naší stejdzi SME si užili srandy hromadu. Od jedné dámy která z půlky situace začala couvat s hrůzou v očích že celou dobu střílela do triček a ne do terčů (dalo práci ji přesvědčit že pod trickem je terč) prez jednoho z profesionálů který každému terči nadelil doubletap do Kotrby (každému bez výjimky) po střelce který celou situaci řešil jen od dveří a jeho "holubicky" nás málem zničili a rozhodčí ho musel nenápadně strcit hlouběji do situace. Díky všem kdo si chtěli užít a užívali. Jen za mě osobně můžu říct že sem vybranou částkou byl prekvapen spíš nemile. Hodně střelců si neuvedomilo že 100_200 korun je jako dobrovolne vstupne trapna částka hlavně s ohledem na účel na který se vybírala. Nehledě na to že množství cen od sponzorů zajistilo že se dostalo téměř na všechny. Jako jeden z pomocníků můžu říct že sme si vážně makli a snažili sme se udělat maximum pro spokojenost střelců a důstojně reprezentovat kamaráda Regiho.



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#30 » úte 16. čer 2015, 11:54

Jak tak koukám na výsledky, tak hnát se na čas v úplně každé stage nebyl dobrý nápad, třeba stage 1 jsem si procházel velmi pomalu a opatrně (taky jsem byl potěšen pochvalou, že jsem to procházel vzorně a pečlivě), ale ten čas mě potom trochu vyděsil (skoro jeden z nejdelších), ale jak to porovnávám, tak spousta lidí to proběhla sice s polovičním časem, ale s hromadou chyb a procedůr a potom v celkovém čase dopadli hůř než já :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů