REGI Base schooting challenge - Klokanek

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
maravysta
Příspěvky: 183

Příspěvek#1 » pát 27. lis 2015, 21:15

Přijďte podpořit dobrou věc :-)
http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/559/#registrace

STARTOVNÉ:
Dárek pro děti ve věku od 8 do 15 let, nebo jakékoliv vybavení pro dětské pokoje.
Na základě konzultace s pracovníky zařízení jsme zjistili, že vzhledem k mimořádně obtížné finanční situaci zakladatele, děti akutně potřebují :

* Školní pomůcky (aktovky, baťohy, pouzdra, pera, pastelky, kružítka apod.)

* Povlečení

* Ručníky

* Osušky

* Prostěradla

* Utěrky

* Oblečení (trička, mikiny)

V zařízení je umístěno 12 dětí (3 chlapci, 9 dívek) ve věku 5-14 let).
Dárek musí být nový, zabalený v originálním obalu a jeho minimální pořizovací hodnota je stanovena na 150 Kč / ks . Je možno učinit to i tak, že se „složí“ několik střelců a pořídí dohromady dražší věc.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#2 » sob 28. lis 2015, 07:35

Fajne stage, hezky strávená sobota ve střelecké společnosti a zábavou podpořená dobrá věc ;)
Taky se tam chystám a už si "stavím náboje", protože osobně jsem se účastnil již dvou závodů a mohu jen doporučit :thumbup:

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » sob 28. lis 2015, 16:27

Těším se, jdu vybírat dárek :-)



lekar.t
Příspěvky: 202

Příspěvek#4 » ned 29. lis 2015, 11:54

Vážení střelci doplním info o cílové skupině dětí z klokánku pro ketré je tato akce pořádaná.

info z Klokánku
Dětí máme celkem 12, chlapci: 5, 7 a 14 let. Děvčata: 6, 7, 9, 2x10, 11, 12, 13, 14.

Děti jsou spíš starší, proto hračky u nás nenacházejí moc uplatnění. Většinou děvčata, ta zajímá hlavně nové oblečení, ale skutečně nové. Hodily by se také tašky do školy pro slečny, pouzdra, fixy, pastelky. Kosmetiky vhodné pro náctileté slečny taky není nikdy dost.


ZOHLEDNĚTE PROSÍM PŘI VÝBĚRU DÁRKŮ I TUTO INFORMACI.
Klině sem napište co kdo přiveze.Abychom pokryli co nejšiší spektrum dárků.



lekar.t
Příspěvky: 202

Příspěvek#5 » čtv 3. pro 2015, 18:56

Účastníků nápověda na poslední chvíli
Na doporučení vedoucí Olomouckého Klokanku co je skutečně potřeba a bude využito, jednoduše trvanlivé potraviny, ovoce v plechovkách atd.
Dovezu rýži a nějaké ovoce v plechu.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#6 » ned 6. pro 2015, 22:43

Zdravíčko fšem :D ,
chtěl bych tímto poděkovat všem lidem, kteří se na tomto pěkném závodě jakkoliv organizačně podíleli. Stage byly "záludné" jen málo :D , objednané počasí vzhledem k datumu v kalendáři taky fajné :D .
Snad jen taková drobnost - možná by to příště chtělo aspoň nějaký ten stoleček na odkládání "zavazadel".
Ale jak jsem již napsal, závod se mi líbil. Opět mi ukázal, "v čom" se mám ještě zlepšit :lol:

Jinak bych se chtěl zeptat zde v tomto fóru na výsledkovou listinu. I ta z 5.9.2015 se mi ještě nezobrazila, ale v září jsem na vyhlášení byl. Teď v prosinci jsme však museli odjet dřív a tak bychom se rádi s klukama dozvěděli, jak jsme dopadli. Existuje nějaký odkaz na výsledkové listiny ?
Předem děkuji za případnou odpověď.



ghoust
Příspěvky: 22

Příspěvek#7 » pon 7. pro 2015, 06:54

Ahoj, Snad se nebude nikdo zlobit :-) Tady jsou fotky vysledku.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#8 » pon 14. pro 2015, 20:45

Oznacit B6:AX80 - Data - Seradit - Podle AX - vzestupne :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů