LOS Opařany 9. 4. 2016

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#1 » čtv 4. úno 2016, 19:32

Zakládám vlákno k závodu a hned bych měl jednu prosbu. Trochu mi vybouchlo zapůjčení timerů, proto prosím každého, kdo by byl ochoten na tento závod zapůjčit svůj timer (popř. pískat jako rozhodčí s vlastním timerem), ať se mi co nejdříve ozve přes SZ. Podmínky zapůjčení, popř. předání (pokud se daná osoba neplánuje závodu přímo zúčastnit) bychom dojednali individuálně. Děkuji.



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#2 » sob 9. dub 2016, 17:36

Ahoj lidi, ještě jednou děkuji všem za hladký průběh dnešního závodu. Dodatečně se omlouvám všem dívkám a ženám, že ani přes jejich hojnou účast, nebyla vyhlášena čistě dámská kategorie. Ač jsem to měl celou dobu v plánu, nakonec jsem na to zcela zapomněl. Přikládám to stresu z prvního závodu v roli ředitele a slibuji, že na příštím závodu budou dámy soutěžit i ve "své" kategorii.

Nasnímaná videa a fotografie přidám v dohledné době sem do vlákna.

Na střelnici zůstaly rukavice. Nepostrádá je někdo?

Pavel



KarlosP
Příspěvky: 194

Příspěvek#3 » sob 9. dub 2016, 17:58

Nemám rád Šmouly!!!
Jinak ale skvělý závod.
Díky pořadatelům.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#4 » sob 9. dub 2016, 18:21

Za situaci č.2 bych rád vyjádřil ohromné DÍKY všem střelcům za pomoc se stavěním poprů, gongů a dokonce i kyvky. Stávalo se běžně, že než jsem stačil dopsat skoršít a domluvit se střelcem, situace byla již připravená na dalšího střelce. Takže ještě jednou fakt Děkuji :thumbup:
Jinak ty rukavice jestli jsou takové řekněme pískové + s dírou na ukazováčku, tak jsou moje ;)



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#5 » sob 9. dub 2016, 20:12

Já zase nemám rád medvědy :-)

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#6 » ned 10. dub 2016, 09:53

Vyborny zavod, zajimave situace, krasne plynule to bezelo. Asistence se stavenim fungovala perfektne :)
Taky nemam rad smouly, nechali mi zoufalych 15 procent ;)



icehand
Příspěvky: 28

Příspěvek#7 » ned 10. dub 2016, 17:49

Děkuji pořadatelům za krásný závod! Organizačně z pohledu startujícího také parádně zvládnuto. Rozhodčí na situacích super, a to bez vyjímky. Jen se zeptám...... Jak je to s výsledky? Mám pocit, že poslední dobou je to se zveřejňováním celkem problém. Vypíchnu třeba Čelákovice, kdy se na ně čekalo tuším 14 dnů, což je smutné. Nový web je sice paráda, ale od té doby se mám pocit zhoršila rychlost ukládání výsledkových listin. V minulém roce nebyl problém přijet ze závodu a večer mít výsledky, případně do druhého dne. To je škoda :cry:



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#8 » pon 11. dub 2016, 08:20

Vysledky nahrany na web, takze zverejneni je ted plne v rukou administratoru.



donovanstangiano
Příspěvky: 164

Příspěvek#9 » pon 11. dub 2016, 08:41

Asi by bylo rychlejší poslat je hromadně mailem v .xls na registrované závodníky. Výsledky z Poříčí z 27.9.2015 také ještě nejsou nahrané. :lol:



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#10 » pon 11. dub 2016, 08:48

OK, večer si k tomu sednu a pošlu...

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » pon 11. dub 2016, 09:25

icehand píše:Jak je to s výsledky? Mám pocit, že poslední dobou je to se zveřejňováním celkem problém. Vypíchnu třeba Čelákovice, kdy se na ně čekalo tuším 14 dnů, což je smutné. Nový web je sice paráda, ale od té doby se mám pocit zhoršila rychlost ukládání výsledkových listin. V minulém roce nebyl problém přijet ze závodu a večer mít výsledky, případně do druhého dne. To je škoda :cry:

To ovšem neleží na (novém) webu. Dříve se o rychlou kontrolu výsledků a jejich import do systému staral cmk aka H.Korecký, takže toto směřujte spíše na LOSí vedení ;)
(Teď jsem tam importoval, co jsem našel, ale dlouhodobě na to bohužel opravdu nemám čas...)



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#12 » pon 11. dub 2016, 10:40

Super, díky moc.
Nějaké rychlofotky najdete zde: http://www.rajce.net/a12621978
Na videu se pracuje.



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » pon 11. dub 2016, 14:06


Uživatelský avatar
amoníci
Příspěvky: 45

Příspěvek#14 » pon 11. dub 2016, 14:27

Díky všem za úžasný závod, který jste zmákli s obdivuhodně malým počtem rozhodčích a pomocníků! Nemyslím to tak, že jste šetřili, ale obdivuji, jak to na situacích zvládli.
Připojuji se k tomu, že šmouly nechci ani vidět! :lol: Ale upřímně, asi budu muset zapracovat na mířence (to už si říkám od té doby, co mám ZP ;) ) Jinak se mi i tahle situace líbila, i když ti malí šmejdi prokazatelně uhýbali kulkám jak v matrixu :-)
A díky i za dvě dámy - začátečnice, které se mnou byly ve squadu č. 3. Rozhodčí se jim věnovali, vysvětlovali, takže se jim líbilo a snad pojedou příště taky. :)



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#15 » pon 11. dub 2016, 17:01

Video z pohledu strelce:
http://youtu.be/l4caP76b_XU

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů