28.01.2017 - Závod LOS: POHÁROVÝ ZÁVOD

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#16 » pon 30. led 2017, 11:06

Ano, je to asi jen tvůj názor ...Pokud s tím máš problém (Hawk to psal jako srandu, ne kritiku), musíš asi jezdit na jiné pohárovky ...
Já jsem byl hned napoprvé nadšen (pravda, neměl jsem žádné ambice než to zvládnout a např. 2. stage jsem nepochopil vzhledem k chybějící obdobné zkušenosti). Ad. rozložení zón- v čem je jako problém?
Myslím, že už není reálné zvednout více adrenalin= navýšit stres faktor, než právě složitějším rozlišením terč/neterč (simulace protistřelby už je dost sci-fi).

Moc děkuji rozhodčím i pomocníkům+ celému org. týmu.



Cipissek
Příspěvky: 13

Příspěvek#17 » pon 30. led 2017, 12:17

Za a) je to konstruktivní kritika. Za b) Vůbec tím nechci shazovat snahu organizátorů. Situace jsou z pravidla moc hezky postavené, rozmanité a zajímavé ;) Za c) o zónách se klidně můžeme pobavit na příštích závodech osobně. Rád ti vysvětlím a ukáži co se mi na nich nelíbí.

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#18 » pon 30. led 2017, 12:40

Já ti názor neberu, jen si myslím, že zrovna tohle je obrovský bonus a valná většina tam kvůli tomu jezdí. Jasně obyčejný papír terč s rukama nebo zbraní jsou zřetelněji rozeznatelné a pri dynamice (kamion v 2.stage-tam by telefonistu roztřílel každý ) vhodnější , ale však tam taky byly ;-)

Proto jsem psal, že doporučuji jet jinam ( rozhodně jsem to nemyslel konfrontačně).

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 369
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » pon 30. led 2017, 13:04

2cipissek: ad lesknoucí se terče, málo světla atd. Jsou dva přípstupy, jak tyto problémy odstranit.
1) pořadatelé musí... rozsvítit, zařídit matné terče atd.
2) střelec si pořídí svítilnu, změní pozici tak,aby lépe viděl...

Co se týče výhrad k zonam na terčích, prosím o debatu u "baru" také mne to zajímá.
Konstruktivní kritice se rozhodně nebráníme.



Samuraj
Příspěvky: 18

Příspěvek#20 » úte 31. led 2017, 23:06

Hungry: jedina "diskutabilni" zona, kterou jsem zaznamenal ja, je terc s rukojmim, kdy utocnik stoji za rukojmim a sklani se a shora na nej miri. Pritom velka cast hlavy utocnika je "charlie", i kdyz zasah do takto sklonene hlavy by byl zrejme jasny "alfa" zasah

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů