27.08.2016 - Závod LOS: LOS Opařany

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 9. kvě 2016, 22:09

komentáře k závodu

27.08.2016
Opařany

LOS Opařany

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/611/



Reilys
Příspěvky: 28

Příspěvek#2 » stř 27. črc 2016, 09:22

Dobry den. Chtel bych se nahlasit jako nahradnik kdyby se nekdo odhlasil. 10h po spusteni registrace je plo... :-(

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » stř 27. črc 2016, 11:00

Byl to slusnej ficak zase. V devet rano zbyvala tri posledni mista.



MV
Příspěvky: 1

Příspěvek#4 » stř 27. črc 2016, 13:52

Pro pořadatele - nevím jestli jsem byl tak rychlý v přihlašování nebo je to nějaký IT šotek, ale utajený účastník ve 4. squadu "V Martin" je "Vecko Martin". Prosim o opravu, už si netroufnu se odhlásit a znovu přihlásit. Díky.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#5 » stř 27. črc 2016, 14:49

To nedude problém Martine, opraví se to když tak přímo na místě (na skoršítu i ve výsledkové listině)

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#6 » stř 27. črc 2016, 15:12

Kdyby se vyskytlo místo pro náhradníka s revolverem.....



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#7 » stř 27. črc 2016, 15:17

K náhradníkům: bohužel nemám žádnou možnost, jak Vás systémově evidovat. Požádám ty, na něž se nedostalo, aby zkrátka občas mrkli na stránku závodu, zda se někdo neodhlásil. K navyšování kapacity závodu se zatím stavím trochu negativně, ale pokud se najde dostatečný počet kvalifikovaných rozhodčích a pomocníků, tak se dá dělat lecos :D Přeci jen opařanská střelnice má dostatek boxů, takže se jednotlivé squady mezi sebou během závodu neomezují v činnosti tak, jak je to běžně vidět na jiných střelnicích.



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » stř 27. črc 2016, 15:29

pajapety: v této souvislosti připomínám rozhodnutí (prosbu) rady a ředitele LOS viz. viewtopic.php?p=103765#p103765

Zároveň prosíme pořadatele závodů, pokud budou mít plně obsazený závod, aby přesto umožnili střelcům hlásícím se do divizí Re a MRe účast na svých závodech.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#9 » stř 27. črc 2016, 16:09

Ad Rozhodčí... Tímto si Vás dovolím poprosit, Vy co jste proškolení a nedostalo se na Vás ve squadech určitě využijte registraci do squadu Rozhodčí ;-) ... A Vy kteří jste (rozhodčí) již v běžných squadech, nechte si to ještě projít hlavou a zkuste přehodnotit jestli by Vám to neslušelo více v oranžové vestičce ve squadu Rozhodčí.... A samozřejmě bude potřeba i něco pomocníků....



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#10 » stř 27. črc 2016, 16:26

1) Děkuji za připomenutí Steinerovi. Takže pokud má někdo zájem střílet s MRe nebo Re a nezbylo na něj místo, nechť mi pošle mail s registračními údaji.

2) Tajemný Martin V byl opraven :)

3) Albert to vystihl zcela přesně. Bez rozhodčích a pomocníků to zkrátka nepůjde...

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » stř 27. črc 2016, 16:29

Vyhlížím další termín školení rozhodčích...



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#12 » stř 27. črc 2016, 16:47

@HawkCZ: můžeš se přihlásit jako pomocník a zatím sbírat zkušenosti. Sám jsem dělal pomocníka cca 1,5 roku, než jsem absolvoval školení rozhodčích... Školení samo o sobě z tebe kvalitního rozhodčího neudělá.

A když budu konkrétní, tak zrovna absolvování několika závodů v roli Albertova pomocníka mi bylo skvělou přípravou na školení rozhodčích.

Kdybys měl zájem dělat pomocníka, dej vědět a já tě přesunu to patřičného squadu. Díky.



Reilys
Příspěvky: 28

Příspěvek#13 » stř 27. črc 2016, 18:41

...a jde se prihlasit kdyz je kapacita 80 a prihlasenych 81... to by se museli odhlasit asi dva ne?

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » stř 27. črc 2016, 22:24

2 pajapety: Ahoj. Snad to nebude znít směšně, ale chtěl bych se soustředit na svůj výkon na závodě, abych se kvalifikoval na MČR (zbývá mi jedno 50% :-) ), takže tentokrát pomáhat nepůjdu. Jinak se samozřejmě snažím hlásit jako pomahač, z pravidla ale zatím na klubovky.

Jinak samozřejmě chápu, že půldenní nálevna nenahradí praxi, kór v tomto sportu, kde je hodně věcí na subjektivním názoru rozhodčího :-), spíš nahazuju udičku, jestli vedení nenachystá další školící termín :).

Ať se daří a budu se těšit v Opařanech.



Solitarie
Příspěvky: 3

Příspěvek#15 » čtv 28. črc 2016, 12:35

Hlásím se jako pomocník :) (u registrace jsem to asi jen psal do poznámky)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů

cron