10.02.2018 - Závod LOS: POHÁROVÝ ZÁVOD

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 30. črc 2017, 17:54

komentáře k závodu

10.02.2018
GunCenter

POHÁROVÝ ZÁVOD

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/899/

Uživatelský avatar
Raynoer
Příspěvky: 7

Příspěvek#2 » ned 11. úno 2018, 16:52




eab
Vedení LOS
Příspěvky: 186

Příspěvek#3 » pon 12. úno 2018, 14:28

Výsledky online.

Pavel

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#4 » pon 12. úno 2018, 19:17

Super závod, výsledky strašné :roll: :lol:
Závod byl dobře postaven a situace opět různorodé.
1. stage - střelba jednou rukou - ach ty pozorovací schopnosti :lol: Ale nebyl jsem sám, kdo přehlédl toho padoucha hned vpravo :lol:
2. stage - střelba po tmě. Tentokrát mne vyměněný zásobník nepřekvapil :lol: , ale problém jsem měl jako spousta jiných s tou mezerou vpravo u stěny.
3. stage - střelba z poza stolu - ta bazuka vzadu byla opravdu hodna na "první ránu", místo řešení situace podle pravidel (přednost bližšího terče)
4. stage - prohledávačka - čekal jsem barevné symboly pro matení závodníka a ony tam jakési neznámé "klikyháky" :D Ale dobrý, líbilo se mi to.
Mě se tentokrát nedařilo, ale už se těším na další v březnu :wink:
Děkuji všem za dobře postavený závod.



Jakuza87
Příspěvky: 102

Příspěvek#5 » úte 13. úno 2018, 23:23

Pěkný závod jako vždy. Je pěkné že sice málo obsazovaná kategorie MPi se vejde 3 z 4 závodníků do prvních 13 míst. Aspoň pak prckové nevypadají jako divize na rozdávání medailý a hlavně to ukáže na vypečenost jednotlivých stagí.

Jen mně na Otrokovicích mrzí umístění BZ zóny. Umístění u kulečníku bylo vždy omezující např pro ubytované na večer a tentokrát už bylo natvrdo zabráno později přijetými návštěvníky. Nestálo by za uvážení a přesunout BZ např na jiné místo? Napadlo mne např místo kde léta stály chopry atd.

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 369
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » stř 14. úno 2018, 09:16

Jakuza87: Umístění BZ zony u kulečníku bylo vymyšleno v okamžiku, kdy max. počet účastníků byl 30. k vůli pohodlí závodníků. Ale vždy je k dispozici BZ s vybíjecí bednou přede dveřmi, pod schody.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů