02.06.2018 - Závod LOS: 10 ran a dost - Čelákovický pohár

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 6. lis 2017, 14:32

komentáře k závodu

02.06.2018
SSK Čelákovice

10 ran a dost - Čelákovický pohár

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/937/



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#2 » pát 27. dub 2018, 13:21

Nelekejte se počtem squadů 5. Jedná se dočasné opatření. Po zaregistrování střelců doplním jeden čistě ženský squad, takže celkový počet sq bude opět tradičních 6 a kapacita 66 střelců + rozhodčí :) Prostě pozitivní diskriminace :lol:



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#3 » úte 1. kvě 2018, 14:24

Jak, čistě ženský sq??? My chceme holky všude!!!



hnckv
Příspěvky: 13

Příspěvek#4 » stř 2. kvě 2018, 07:25

Já mám do ženského squadu jednu nadšenou závodníci, ale sama beze mě nepojede. Mám teda přihlásit jen sebe a počkat na ženský sq (pokud budu mít kliku) nebo rovnou oba a pak to pořadatel rozhází?


Sent from my iPhone using Tapatalk



Zulda
Příspěvky: 212

Příspěvek#5 » stř 2. kvě 2018, 17:03

Za 2 minuty plno, to je asi nový rekord :)



Prcek
Příspěvky: 297

Příspěvek#6 » stř 2. kvě 2018, 17:06

Hmm, nedoběhl jsem od busu :cry: Ivo hlásím se do náhradníků, detaily v SZ



drevomorka2
Příspěvky: 45

Příspěvek#7 » stř 2. kvě 2018, 17:12

Normálně už,měto nebaví , je to normálně trapný.přihlásit se na závody je prostě nemožný.



petrikxy
Příspěvky: 21

Příspěvek#8 » stř 2. kvě 2018, 17:30

Ahoj, Ivo tak se hlasim jako nahradnik, tohle prihlasovani nestiham :-( Petr B.



Viklan
Příspěvky: 137

Příspěvek#9 » stř 2. kvě 2018, 17:47

V 18.zahájena registrace, v 18,02 již plno bez šance se někam napsat.
Takže takhle ne. Sbohem LOS po 20 letech a welcome IDPA v Česku.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#10 » stř 2. kvě 2018, 18:05

Kdyby náhodou někdo chtěl ze squadu 3. do squadu 2. tak se mi ozvěte. (mám ve dvojce parťáka kterého jsem nestihl napsat se mnou do trojky)...



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#11 » stř 2. kvě 2018, 19:10

No nevím, IDPA si ještě pamatuji a nevidím v tom nic lepšího proti LOS. Navíc zážitky ze závodů IDPA řadu lidí vedly k tomu, že na ně přestali jezdit.
Prostě o Čelákovický pohár je zájem.

Viklan píše:V 18.zahájena registrace, v 18,02 již plno bez šance se někam napsat.
Takže takhle ne. Sbohem LOS po 20 letech a welcome IDPA v Česku.



honzar
Příspěvky: 24

Příspěvek#12 » stř 2. kvě 2018, 19:49

Ahoj,
hlásím se taky jako náhradník, ideálně do squadu č. 5, nestihl jsem to dnes :-(
Honza



drevomorka2
Příspěvky: 45

Příspěvek#13 » stř 2. kvě 2018, 22:38

To není tím ,že je velký zájem o Čelákovický pohár,je zájem o LOS tak všeobecně.Možná by jste měli přejmenovat Český pohár na Moravský pohár.Protože na moravě je závodů požehnaně a ani nejsou zaplněné.Jenže tady v čechách neni nikdo schopnej závody uspořádat.To že uspořádáte 4 závody do roka nemůže všechny české střelce uspokojit.Myslim ,že by se vedení LOSu mělo zamyslet a pořešit nějaké závody.Možná by stačilo oslovit bývalé pořadatele závodů a zapomenout na žabomyší války.Před 5 lety jsem začal střílet LOS a na závody jsem jezdil každý měsíc někdy se povedlo i dvakrát do měsíce.Pomalu to začalo upadat až zůstaly jen Žalany a Čelákovice.Kde je zakopanej pes????

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#14 » stř 2. kvě 2018, 22:59

Tady se musím zastat vedení LOSu.. Ti s tím fakt nemají co dělat. Pořádání závodů LOS je hlavně na ochotě lidí to uspořádat. K tomu je potřeba vhodná střelnice ( s potřebným vybavením), ochota dalších lidí přiložit ruku k dílu, sehnat dostatečný počet rozdčích (to taky na některých závodech bývá problém). Takže jestli píšeš že už 5 let střílíš LOS, tak je možná na čase zamyslet se nad tím, co třeba LOSu něco vrátit (udělat něco pro LOS). Nemusíš hned začít s tím že uspořádáš závod. Do začátku stačí třeba přihlásit se jako pomocný rozhodčí, stavěč apod. Časem pak zkoušky rozhodčího, dát dohromady partu nadšených lidí, pronajmout střelnici a ..... ;-)



Arbitrator_CZ
Příspěvky: 10

Příspěvek#15 » čtv 3. kvě 2018, 18:02

Tady se hlásí další náhradník, 18:02 jsem stránku otevřel a už bylo plno a tak jsem ji demoralizován zase zavřel... :cry:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů