21.04.2018 - Závod LOS: První klubovka Klatovy

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 4. úno 2018, 17:21

komentáře k závodu

21.04.2018
SSK Klatovy

První klubovka Klatovy

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/983/



diha
Příspěvky: 28

Příspěvek#2 » pon 5. úno 2018, 11:06

Dobrý den,

bude možné přijít se podívat jen jako divák? (s ochranou zraku + sluchu...).

Děkuju za odpověď.
Dana



Tomak
Příspěvky: 463

Příspěvek#3 » čtv 8. úno 2018, 15:36

Dobrý den,
nemůžu mluvit za pořadatele, ale za mě nevím o závodě, kam by byl nestřílejícím zakázán přístup. Pár lidí si s sebou bere polovičku, potomka nebo kamaráda a nikdy žádný problém nebyl.
Ale nebylo by lepší přijít rovnou střílet ;) ? Určitě se není čeho bát. Každej někdy začínal. Většina z nás ráda pokecá, poradí...
http://los.zbranekvalitne.cz/o-losu/jak-zacit/
Tomáš



diha
Příspěvky: 28

Příspěvek#4 » čtv 8. úno 2018, 20:05

To Tomak:

Děkuju za odpověď a povzbuzení. Většinou tu začátečníci dostávají rady buď "jdi se kouknout" nebo "skoč přímo do vody". U jednoho závodu tu byla od pořádajících odpověď na dotaz, zda-li lze přijít jako divák, že je akce jen pro soutěžící, proto se raději ptám..

PS: Nicméně jsem srab:) a raději bych to před variantou hups před popper viděla nejdřív v reálu, nejen na videu z youtube ... mířenka a dynamická střelba je dost rozdíl a nevím, jestli do té doby stihnu alespoň nějaký základní kurz, takže tak. Snad se pořadatelé ozvou a odpověď bude znít ano.

Uživatelský avatar
KajaKliment
Příspěvky: 238

Příspěvek#5 » pát 9. úno 2018, 06:17

Podívej se nějaké video začátečníka (jestli nějaké je) - prochází si to v klidu a pomalu, rozhodčí poradí, ohlídá. Jedeš si to zkusit, ne hned vyhrát. Já první závody jezdil s tím, že se chci dostat na konec závodů bez penalizací.



Tomak
Příspěvky: 463

Příspěvek#6 » pát 9. úno 2018, 10:21

diha ->...jestli jsi odněkud kolem Klatov, vím o střelnici, kde se dá postavit tréninková situace a trénovat prakticky kdykoli. A finančně to není žádná hrůza. Taky tam trénuju. V případě zájmu se můžeme domluvit. Do závodů bysme to stihli určitě.
Tomáš



diha
Příspěvky: 28

Příspěvek#7 » ned 11. úno 2018, 18:56

to Tomak: posílám SZ



salix
Příspěvky: 1

Příspěvek#8 » pon 12. úno 2018, 09:59

Za organizátory potvrzuji, že je možné přijít pouze "na kukandu", ale není třeba se obávat a přijít rovnou jako účastník.
Bude to první klubovka LOS v Klatovech a bude probíhat ve velmi klidném tempu, takže začátečníci jen vítáni.
Cílem LOSu je kultivace střelecké veřejnosti a zapojení dalších lidí, tudíž nechť Dana bez obav přijde, nikdo jí nekousne a nikdo na ní nebude spěchat :)



diha
Příspěvky: 28

Příspěvek#9 » úte 13. úno 2018, 20:40

to Salix: Dana děkuje za kladnou odpověď. Obavy z ukousnutí nemá a a přijde velmi ráda :mrgreen:



redgoblin
Příspěvky: 2

Příspěvek#10 » sob 10. bře 2018, 22:26

Rád bych se taky zúčastnil. Jsem začátečník. Snad se na mě dostane. :c)



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#11 » pát 16. bře 2018, 13:38

Pred dvema lety jsem jel na svuj prvni LOS do Celakovic. Sam. Taky jsem se trochu obaval a musim rict, ze uplne zbytecne. Rozhodci se ptaji, kdo je novy a nechavaji ho strilet nakonec, aby mel vyhodu. Vzdy je mozne se zeptat na cokoli ohledne zavodu, situace, pravidel.
A kolegove strelci taky radi poradi.
Jsou to zavody s velmi pratelskou atmosferou.
K obavam neni duvod.



Tomak
Příspěvky: 463

Příspěvek#12 » sob 17. bře 2018, 09:54

redgoblin - registrace se otevírá měsíc předem. Tak jestli chceš mít opravdu jistotu, přihlaš se hned příští týden ve středu. Nemyslím, že to bude plný první den ;) Já to udělám stejně 8-)
Nechci si Klatovy nechat ujít. Jednak to mám kousek a za druhý klubovky bývají občas i zajímavější než poharový závody 8-)



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#13 » pát 23. bře 2018, 19:52

Doplněny propozice, přikládám ještě jejich plnou verzi.
04_21_LOS_2018 Klatovy.pdf
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



cmd_
Příspěvky: 182

Příspěvek#14 » sob 24. bře 2018, 23:31

Je zájem o lepiče?



cmd_
Příspěvky: 182

Příspěvek#15 » ned 25. bře 2018, 17:44

Omlouvám se, nakonec mi do toho něco vlezlo, takže nemůžu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů