Lov volně žijících holubů (AKTUALITA)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#16 » úte 16. úno 2016, 10:47

Cože? A jak si jako představuješ, že by se to do medií nedostalo? Leda tak, že by nechali ty holuby dál kálet na vše kolem, přenášet choroby a množit se. Takže přešlapem bych to rozhodně nenazval. Je to prostě stav, se kterým myslím tak trochu počítali a proto mají vše legální. NOVA se vyblinkala a dál to nikde řešit nebude.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#17 » úte 16. úno 2016, 11:14

ArnieX : Media si zkrátka udělají co chtějí a co jim vyhovuje a s tím nikdo nic neudělá. Dneska je i předpověď počasí honba za senzací. S těmito šmejdy mám bohaté zkušenosti a proto již z principu nevěřím ničemu, co vidím nebo čtu v oficiálním zpravodajství ale pokud mě to zajímá, ověřím si to jinak. Myslím, že Sided to osvětlil víc než dost.

Uživatelský avatar
ArnieX
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » úte 16. úno 2016, 11:19

Marinakus: Však já také nevěřím všemu co je v médiích, jak jsem psal, proto jsem zde položil dotaz, dostal jsem odpověď a vím jak to je. Z mé strany spokojenost ;).



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#19 » pát 19. úno 2016, 00:13

Jsem myslivec, ale alkohol na honech, to je dnes již opravdu tabu.
Kontroly jsou časté a nejen na alkohol, dnes si to již nikdo nedovolí, za průser to nestojí.
Akce v ČB byla podařená.
TV Znovu jsem již dávno vymazal z mého přijímače.

Uživatelský avatar
ArnieX
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » pát 19. úno 2016, 10:03

Po třetí reportáži, kde už tvrdili že je to v rozporu se zákonem o myslivosti, jsem napsal podnět na RRTV tak uvidím co z toho bude.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#21 » úte 23. úno 2016, 15:32


Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#22 » úte 23. úno 2016, 16:27

JJ jasný. Je jen smutné, že v téhle naší "pseudo humanisticko připosr****" společnosti není někdo, kdo by tu NOVU zažalovla a měl šanci z ní dostat několik miliónů (i desítek), třeba na ochranu přírody kde to je potřeba. Pak by si ty novinářské "m**ky" třeba dali pozor.

Uživatelský avatar
ArnieX
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » stř 24. úno 2016, 14:31

Přikládám reakci RRTV, přidám jsem pak také výsledek, který vyplyne z jejich jednání.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Ivoo
Příspěvky: 150

Příspěvek#24 » sob 5. bře 2016, 22:03

Dycky se najde nějakej debil kterýmu stojí pé.o z toho když oznámí či zveřejní nějakou ,,nezákonnost" aby se zviditelnil a nebo zvětšil koláč sledovanosti. Holuby patří likvidovat všemi dostupný mi prostředky ať si říká kdo co chce -jsou to létající potkani-to se bavím o městských nekontrolovatelných koloniích. Osobně proti holubům nic nemám -byl jsem před lety jejich chovatel -ale není holub jako holub...

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#25 » sob 5. bře 2016, 22:34

ArnieX píše:Přikládám reakci RRTV, přidám jsem pak také výsledek, který vyplyne z jejich jednání.

Zápis z jednání je na http://www.rrtv.cz/cz/files/press/TZ_05_16.pdf
RRTV píše:Rada se seznámila s následujícími podáními k obsahu televizních programů doručenými v období od 5. do 22. února 2016 (celkem 38 podání):...CET 21 spol. s r. o. / NOVA – Televizní noviny, reportáž o odstřelu holubů v Českém Brodě, 16. února 2016 od 19:30 hodin...

Neznám proces a nechce se mi ho dohledávat, nicméně tipuju, že výsledek bys mohl znát po šestém, sedmém zasedání, tj. někdy koncem dubna.

Uživatelský avatar
ArnieX
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#26 » stř 9. bře 2016, 15:30

Jak jsem slíbil. Dorazila odpověď od RRTV tak přikládám k tomuto příspěvku.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#27 » stř 9. bře 2016, 15:38

A co jsi jiného čekal?

Uživatelský avatar
ArnieX
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#28 » stř 9. bře 2016, 15:43

Marinakus: Nic konkrétního jsem nečekal. Dávam to jsem pro úplnost.

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#29 » stř 9. bře 2016, 16:26

A tenhle exotickej odpad má jako něco společnýho s myslivostí?
Poslední zařazené vyjádření bylo vyjádření poslance Jana Volného, předsedy podvýboru pro myslivost
(ANO): „Z mysliveckého pohledu je to, je to minimálně prapodivné, protože náměstí je nehonební pozemek.

:blicismajlik:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti