Prodejce/vyrobce streliva Getload

Kazan

Příspěvek#91 » čtv 19. lis 2020, 15:37

Mezi lidmi se toula evidentně celá řada vývojových typů nábojů od tohoto výrobce.. Od skoro úplně nepoužitelných až po jakž takž spolehlivé. Dokonce tu byl i takový co na kvalitu přísahal protože pro ně dělal část zařízení . A přesto to nebyla pravda.. Neustále tu jen čteme jak se všechno řeší a mění a zlepšuje a pořád ty samé špatné zkušenosti dokola. Jednoduše je to takto: "Většina problémů zmizela a děkujeme, že jste naše špatné pokusy kupovali a testovali ve svých rukou a zbraních"

loocas

Příspěvek#92 » čtv 19. lis 2020, 16:14

Ono je to s tou výrobou dost složitý.

Navíc zkušenost s touto konkrétní várkou se předhodila "opět" dnes, přesto, že jsme tyhle náboje vyrobili v březnu a vyprodali v dubnu cca.

A skutečně, upřímně, děkujeme za přízeň a podporu. Máme jak velmi spokojené zákazníky, tak, bohužel, i nespokojené zákazníky a pracujeme na tom, aby ten poměr byl co nejvíce nakloněn k těm spokojeným.

Grimpo

Příspěvek#93 » čtv 19. lis 2020, 16:15

TMJ, alespoň tak, jak já tu zkratku znám, se používá pro FMJ se zakrytým dnem (např. jako u SaB NONTOX), což ale není to samé jako poměděné střely. Ty - alespoň ze svých nákupů - znám pod komerčním označením CMJ.

Myslím, že se nejedná o hnidopišství. Jsou to rozdílné technologie, a docela výrazně rozdílné vlastnosti střel. FMJ / TMJ se chová nějak, a vyžaduje něco jiného, než CMJ.

Pokud by například existovala TMJ střela WC pro 38/357, vím, že ji můžu laborovat třeba do SW686, ale nikoli do ZKR551. Zatím co LOS WC CMJ bez problémů do ZKRka použít můžu. A taky to dělám.

loocas

Příspěvek#94 » čtv 19. lis 2020, 16:30

TMJ = Total Metal Jacket (poměděno). CMJ je méně běžné označení toho samého.

To, o čem mluvíte Vy je TFMJ = Total Full Metal Jacket. Vyrábí to např. S&B.

Grimpo

Příspěvek#95 » čtv 19. lis 2020, 17:09

Hledal jsem hledal, ale TMJ zkratku jsem pro střely v souvislosti s galvanickým poměděním nenašel. Naopak, našel jsem upozornění na ne 100% vhodnost TMJ střel pro portované hlavně, z důvodu možnosti separace "krytky" dna od střely. Což samozřejmě u galvanicky poměděné střely nehrozí.
Na druhou stranu, ano, našel jsem že CMJ je synonymum pro TMJ. Pak mi uniká proč Frontier značí CMJ - potažmo tedy TMJ - když problém s porty není.

loocas

Příspěvek#96 » čtv 19. lis 2020, 17:13

Ve značení je obecně chaos. Nicméně TMJ = CMJ = galvanicky pokoveno.

TFMJ je tradiční lisařina se "zátkou" na dně.

supersonic.firestorm

Příspěvek#97 » pát 20. lis 2020, 12:10

supersonic.firestorm píše:takto vypadají střely...
GL1.jpg

GL2.jpg

takže jde o LOT 2020/1 8g/124gr TMJ TC.

loocas

Příspěvek#98 » pát 20. lis 2020, 12:36

supersonic.firestorm píše:
GL1.jpg

GL2.jpg

Díky za info.

9-R-124C TRAINING TC LOT 2020/1 jsou z července. Bohužel v některých zbraních (převážně Glock 19/17 3-4 gen.) nefungují.

Od té doby jsme vyměnili střely, prach i zápalky. TCčka už neděláme. Jako univerzální náboj prostě nejdou nalaborovat. Laborujeme RN (ogivály) a připravujeme i tradiční FMJ výrobu.

supersonic.firestorm

Příspěvek#99 » pát 20. lis 2020, 15:38

loocas píše:
supersonic.firestorm píše:
GL1.jpg

GL2.jpg

Díky za info.

9-R-124C TRAINING TC LOT 2020/1 jsou z července. Bohužel v některých zbraních (převážně Glock 19/17 3-4 gen.) nefungují.

Od té doby jsme vyměnili střely, prach i zápalky. TCčka už neděláme. Jako univerzální náboj prostě nejdou nalaborovat. Laborujeme RN (ogivály) a připravujeme i tradiční FMJ výrobu.

díky za info.. v tom případě bych byl ochozný dát GL ještě jednu šanci...

loocas

Příspěvek#100 » pát 20. lis 2020, 17:19

supersonic.firestorm píše:díky za info.. v tom případě bych byl ochozný dát GL ještě jednu šanci...

To budeme jedině rádi. Máme tuto várku aktuálně skladem v omezeném množství (přebytky ze zakázky) v Letňanech.

Zpět na