Obchod: brownells-cesko.cz

xHonza

Příspěvek#496 » úte 12. led 2021, 21:21

Tak moje zkusenost ponekud smisena. Pokud jde o drobnosti, nebo veci na prebijeni, neni problem, zvladnou i veci mimo to co je na strankach a vysoce doporucuju (i kdyz strely ted ma Strobl nektery levnejsi). Zkusil jsem ovsem objednat i sestavu dilu na AR15 a tam velky spatny. Poprvy objednavka zrusena v listopadu 2019 po pul rocnim cekani. A jelikoz jsem nevylecitelny optimista, objednal jsem na konci brezna 2020 znovu a zrusil to v prosinci. Problem pokazde vezel v nekonecnem cekani na udeleni licence na vyvoz. Tady se proste projevila velikost a nezajimavost ceskeho, potazmo evropskeho trhu a pak i silenstvi kolem COVIDU. Penize vzdy vraceny v poradku a rychle, komunikace probihala na velmi slusne urovni.

Davcoun

Příspěvek#497 » stř 13. led 2021, 09:34

Davcoun píše:Tak já mám jak dobrou, tak špatnou zkušenost. Ta špatná je, že po zrušení již zaplacené objednávky stále nemám vrácené peníze. Reklamoval jsem to písemně (bez odezvy) a telefonicky (2x). Vrácení peněz mi bylo slíbeno, nicméně skutek utek. Objednávka byla zrušena v Září.

Tak po třetí telefonické reklamaci mi byly peníze promptně vráceny. Pán se omlouval, že se mu "to" někam ztratilo, takže na to zapomněl a že toho má hodně. Mě tedy jen mrzí, že tak známý a řekl bych prestižní obchod, jakým Brownells je, má u nás tak slabé zastoupení.

Monnkey

Příspěvek#498 » úte 19. led 2021, 13:24

Tak na věci z loňského (2020) BF čekám též. Máte někdo představu co znamenají infromace u těch objednávek? U jedné mám odesláno, kdy to je ze 7.1., ale info o zásílce od převozce pořád nemám. Je tím myšleno odesláno z US? U druhé zatím svítí jen prohlédnuto? Objednával někdo zásobníky a má o nich info, případně mu přišli?

blacknocturno

Příspěvek#499 » úte 19. led 2021, 13:29

Už se to tu psalo několikrát. ODESLÁNO znamená odesláno z USA. PROHLÉDNUTO znamená že už se na tu objednávku někdo koukal a zřejmě se jí zabývá.

Zpět na