http://www.topstrely.cz/



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#31 » čtv 13. pro 2018, 06:24

Zrovna to modre TS se už 2x prodavalo na Huntingu a jednoho z majitelu znam :-)
TS tam jsou ve stejne podobě už cca 1,5 - 2 roky :D



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#32 » čtv 13. pro 2018, 07:11

Asi bude rozdil, kdyz ma nekdo nejake lezaky tesek a kdyz nekdo bere nove. Kdyz i na strankach czubu chybi ts, prodejce co bere nove kusy vam rika, ze se uz nedelaji, ale drbny tu budou prudit s tim, ze topstrely keca. To, ze neco ma na strankach jeste neznamena, ze to ma ve skutecnosti.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4574

Příspěvek#33 » čtv 13. pro 2018, 09:06

Igrlík : Promiň, ale mě je celkem jedno, co je zákonné na Slovensku. Ikdyž ani tam nevidím nic o tom, že by střely a nábojnice spadaly pod nějakou registraci. Ale nějak podrobněji jsem to nestudoval. Zápalky a bezdýmý střelný prach je samozřejmě něco jiného. Ale i ty se za okolností daných zákonem mohou prodat člověku, který držitelem ZP není. Alespoň v Čechách ano. Je samozřejmě věc prodejce kolik lidí si odradí zbytečnou buzerací, za což vymáhání čísla ZP při prodeji střel skutečně považuji.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#34 » čtv 13. pro 2018, 11:49

Igrlik:
Nejde o to, kdo muze prebijet naboje. To, co jsi tu napsal plati aj u nas, jen mame jinak oznacene skupiny. Tady jde o to, ze nekdo vyzaduje ZP k nakupu komponentu, ktere muzes kupovat bez ZP. Konkretne strely. Nebo u vas chce Ares, kdyz u nej kupujes strely ZP?



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#35 » čtv 13. pro 2018, 14:53

Honzajan píše:Asi bude rozdil, kdyz ma nekdo nejake lezaky tesek a kdyz nekdo bere nove. Kdyz i na strankach czubu chybi ts, prodejce co bere nove kusy vam rika, ze se uz nedelaji, ale drbny tu budou prudit s tim, ze topstrely keca. To, ze neco ma na strankach jeste neznamena, ze to ma ve skutecnosti.

Ja jsem nerekl, ze keca. Pouze to, ze mi to jeho tvrzeni pripada zvlastni...a kor potom, co jsem se od jineho prodejce dozvedel, ze TSko v Brodu normalne objednat muze a potom, co mi v podnikovce rekli, ze to je nesmysl a TSka jsou a budou.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#36 » čtv 13. pro 2018, 16:18

Nevim jak je na tom prazska pobocka, ale jejich domaci v UB je asi ta nejhorsi studnice informaci.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#37 » stř 11. bře 2020, 08:19

Spoušť TOPSTRELY dotaz na funkci
Jelikož nikde není speciální vlákno o spoušti Topstrely pro CZ-P10 položím dotaz sem.
Mohl by mi někdo z těch co ji na své zbrani mají popsat, jak přesně zkracuje dráhu spouště a především jestli to nemá vliv na bezpečnost?

U svého G17 mám spoušť od ZEV a ta funguje tak, že zkrátí pouze mrtvý chod před tím, než spoušťová pák adolehne na úderník. Nikde se nic nepředepíná, blokace není vyřazena. Předpokládám, že stejně je to i u Topstrely. Může te mi to potvrdit?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů