Zbraně Macháček

Indian

Příspěvek#16 » pát 19. črc 2019, 09:33

No, můžeš mít pravdu. Taky ho už můžou sr.t lidi, co tam přijedou "na čumendu" a po hodině a půl přehrabávání nekoupí lautr nic a tím, že nic nekoupí tam už jedou.

Střelec

Příspěvek#17 » pát 19. črc 2019, 09:39

Já nevím, většinou jedu do prodejny s tím, že mám v plánu něco koupit, ale taky je šance, že nekoupím kvůli třeba stavu zbraně. A on prodává použité zbraně, kde je riziko násobně větší, že se něco najde, než u nové.

Pavluso

Příspěvek#18 » pát 19. črc 2019, 10:07

No možný je všechno, ale to by mohl říct každý....

rumburak18

Příspěvek#19 » pát 19. črc 2019, 10:59

Nebyla to zvyklost, pouze bylo pravidlo, že vstup do prodejny až po předložení ZP, ten byl zapsán do knihy návštěv.
Ty skeny jsou zřejmě důsledek nějaké neblahé zkušenosti, pán byl a zřejmě je i nadále citlivější povahy ... pro lidi, co se neumí moc vcítit a přizpůsobit se, to moc není.

vgj

Příspěvek#20 » pát 19. črc 2019, 13:57

Tak ono to není zas tak nerozumný požadavek (z pohledu někoho, kdo chce minimalizovat čas s čumily a ještě má třeba zkušenost s někým, kdo si šel pro pistoli bez zbrojáku).
Chce dopředu ZP, není to placený prodavač ve zbraních a střelivu, co stojí za pultem pořád a vyžádá si ho jen před předložením zbraně... Takže když někdo nepošle zbrojní průkaz, nebo údaje z něj, které si může ověřit v registru, pak mu takový zákazník přijde prostě divný.
No a když chce dopředu nákupko... asi už mu mnoho lidí odjelo s tím, nemám nákupko, podržte mi to tu, já se vrátím.. a už se nikdy nevrátili. Takhle mu musí každý odpovědět napřímo. Chci to a on prodá, nechci to a on to může nabídnout někomu dalšímu.

Takže za mně odpověď na toto, pošlete mi napřed scan své koncese / ZP, já pak pošlu své. A jeto.

kolombo

Příspěvek#21 » pát 19. črc 2019, 16:27

Indian píše:Možná kdyby pár potenciálních zákazníků "vyškolilo" pana Macháčka reakcí jak píše Kolombo, tak by mu to upravilo chování.
......

To ale nebylo myšleno na prodejce :-)
Pokud Vám vadí co po Vás na prodejně chtějí, máte vždy možnost jít jinam. Třeba v Liberci máme tři obchody a pokud někde někdo někomu vadí, má možnost nakupovat jinde ...

Mimochodem, nadiktovat někomu číslo ZP není takový problém, protože ho běžně píšete do knihy na střelnici a málokde je to tak, že nevidíte zápisy ostatních. Takže je to tak trochu veřejná informace. Skeny dokladů už jsou trochu něco jiného.

Střelec

Příspěvek#22 » pát 19. črc 2019, 19:43

Ono ve finále vlastně stačí číslo ZP a číslo NP, protože pak si to může ověřit v CRZ.

Zpět na