Puskari recenze

Pavluso

Příspěvek#1 » stř 30. říj 2019, 01:32

Máte někdo zkušenosti s Čížek - Plzeň a Boček- Třebechovice pod Orebem ?

Diky

Opraveno město. Peggy

djgas

Příspěvek#2 » stř 30. říj 2019, 08:29

Mám zkušenosti s Bočkem-výborně naladí obě moje pistole Shadow 2 a TS Orange,který nestal z výroby za moc...nyní slicovano nádherně,laserem dovařovany materiál ....za mě doporučuji

Pavluso

Příspěvek#3 » stř 30. říj 2019, 18:05

Diky za postřeh, to tady na fóru chybí. Renceze puskaru. Co vy NATO Moderátoři? Třeba s Novotnym mám zkušenosti šílené. Ani vzduchovku do ruky!!!!

slavetin

Příspěvek#4 » úte 12. lis 2019, 10:54

Uveďte, prosím, konkrétně, co udělal pan Novotný špatně. A zejména, kdo opravu prováděl, zda starší pan Novotný nebo jeho syn. Mně prováděl X oprav a úprav "mladý" pan Novotný a vždy výborně. Vždy ale jen krátké zbraně. Např. u sportovní pistole ERMA ESP 85A mi vyrobil nový úderník a kdo jste viděli ten úderník in natura, tak víte, že to asi není nic jednoduchého, u sportovní pistole Hammerli X ESSE mi náboj REX 22 LR (nestřílím jimi, ale vyhrál jsem krabičku na závodech, tak jsem chybně dal Rexe do zbraně neuzamčené) vystřelil tak, že dno uletělo, vyrazilo zásobník a ohnulo vytahovač. Pan Novotný vytahovač srovnal a zakalil a funguje výborně. Opravil mi Walthera PP. revolver Smith Wesson 38 Sp, vyladil Tanfoglio Custom 1911, Taurus PT 1911 atd. atd.

Pavluso

Příspěvek#5 » úte 12. lis 2019, 15:12

tak to jste asi první co slyším, že byl spokojený....

slavetin

Příspěvek#6 » úte 12. lis 2019, 22:03

Takže, co konkrétně udělal pan Novotný špatně a který z nich?

Killing joke

Příspěvek#7 » stř 13. lis 2019, 08:29

Já měl na SA 58 západlý čep jistící kompenzátor a druhý nebo třetí den hotovo jen s drobnou nadávkou, že to byla pěkná srajda.

Zpět na