Střelnice na Písecku



mcdeamon
Příspěvky: 15

Příspěvek#1 » čtv 23. úno 2012, 20:09

Nemáte někdo náké zkušenosti nebo tipy kam jít na střelnici na písecko?

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#2 » čtv 23. úno 2012, 20:44

http://www.sskpisek.cz/
Pokud vim, nejsou na mape, takze toto je take navrh na doplneni.



spike-cz
Příspěvky: 24

Příspěvek#3 » ned 26. úno 2012, 16:35

Kousek je i střelnice u Sedlice.



mcdeamon
Příspěvky: 15

Příspěvek#4 » ned 26. úno 2012, 18:34

A co byste mi doporucili za strelnici v okoli Pisku,cca do hodinky cesty?Jsem uplny novacek a schanim nakou strelnici kde na me nebudou koukat jak na nezvanyho hosta...Neco s prijemnym a pohodovym servisem.Diky za tipy a nazory.;-)



spike-cz
Příspěvky: 24

Příspěvek#5 » ned 26. úno 2012, 18:45

Neumíš číst? Máš tu dva typy, první je střelnice v Písku na Hradišti (je tam i závodní okruh), kde se dá normálně přijít a zastřílet si i ve všední den, pokud nejsou zrovna tréninky místního střeleckého klubu. Druhá je střelnice kousek od Písku v Sedlici, do půl hodiny autem, ale mají většinou otevřeno jen v neděli. Co chceš víc? Když nebudeš vymýšlet hovadiny, nikdo na tebe nebude čumět jako na exota. Akorát se nestydět a zkusit to. Tím si prošel každej.
správce v Písku na Hradišti:732/344808
správce v Sedlici: 606880408
PS: Když jsem ze Strakonic jel poprvý na střelnici na Hradiště, zavolal jsem, zda mají volno a správce mi to potvrdil. Pak snad ani nechtěl vidět průkazy, jen odemkl, ukázal co a jak a nechal nás tam samotný. Když tam pojedeš osobně, ptej se u obsluhy v hospůdce.



mcdeamon
Příspěvky: 15

Příspěvek#6 » ned 26. úno 2012, 18:50

dekuju...PS: cist umim!

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#7 » ned 26. úno 2012, 23:47

Jelikoz v Pisku na Hradisti je i strelecka skola (Antonin Kafka), nemusis mit obavy, na zacatecniky jsou zvykli.

No a pokud jsi opravdu ostychavy a jsi ochoten cestovat hodinu, prijed do Cekanic (Tabor). Jsme na zacatecniky opravdu hodni a radi jim i poradime. Ale opravdu si myslim, ze Hradiste neni spatna volba, zvlaste proto, ze to mas podstatne bliz. ;)



mcdeamon
Příspěvky: 15

Příspěvek#8 » pon 27. úno 2012, 09:55

Tak dik za rady...ja sem na Hradisti delal zkousky a nakej kluk mi tam rikal ze se tam da strilet jen kdyz budu clenem klubu...tak sme se asi nepochopilj.:-)
A jeste jeden dotaz...v jakych rozmezi se tam muzou pohybovat ceny?vim ze je to vsude dozdilne,ale alespon orientacne at mam predstavu...diky moc



spike-cz
Příspěvky: 24

Příspěvek#9 » pon 27. úno 2012, 17:14

Myslím, že 100,-kč/h
Já tam vloni střílel a členem klubu nejsem. To půjde..

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#10 » pon 27. úno 2012, 19:32

mcdeamon píše:... A jeste jeden dotaz...v jakych rozmezi se tam muzou pohybovat ceny?vim ze je to vsude dozdilne,ale alespon orientacne at mam predstavu...diky moc

Nechci bejt protivnej, ale proc tam nezavolas a nezeptas se? ;)



mcdeamon
Příspěvky: 15

Příspěvek#11 » úte 28. úno 2012, 10:04

mě to zajímalo jen obecně, ne jen na Hradišti. Ale tim líp když to vim:)



spike-cz
Příspěvky: 24

Příspěvek#12 » úte 28. úno 2012, 19:01

Myslím, že i Sedlice je za stejnou cenu. Ale jak píše Jomekabi, brnkni tam. Jo ještě je střelnice v Cehnicích, ale kontakt nemám a byl jsem tam jen na zkouškách. Ale jezdí tam střílet policajti, takže jestli máš takovýho kámoše, optej se.



wallander
Příspěvky: 7

Příspěvek#13 » stř 14. zář 2016, 09:52

Zdravím, svým místem bydliště spadám pod okres písek, proto by mě zajímalo, jak to na písecké policii chodí se získáním ZP, myšleno hlavně na jakých střelnicích se odehrává praktická část zkoušky, jací jsou komisaři, s jakými zbraněmi se na zkoušce střílí apod. Věděl by někdo poradit ?



wallander
Příspěvky: 7

Příspěvek#14 » stř 14. zář 2016, 10:34

Příspěvěk patřil do jiného vlákna, omlouvám se.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů