střelnice: AVIM Praha



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#61 » pon 22. zář 2014, 18:58

No dopr... Kde budu v Praglu kupovat a prodávat kvery?



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#62 » úte 23. zář 2014, 08:59

Zdá se, že problém je vyřešen. Vše by mělo být v pořádku a čeká se jen na vyjádření správního orgánu



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#63 » úte 23. zář 2014, 09:37

Tak honem... potřebuji si ještě před Čelákovicema picnout z "poladěný" pištolky...



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#64 » úte 23. zář 2014, 09:51

má na to 30 dní,případně vyjímečně i 60 :evil:



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#65 » úte 23. zář 2014, 11:36

To se tu psalo už před dvěma měsíci.



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#66 » úte 23. zář 2014, 13:47

Carloss - jsou danné lhůty,které patřičnné oddělení má na vyřízení. tak třeba někdo něco pozastaví,provozovatel podá žádost o obnovení a začne běžet nějaká lhůta na odpověď na tuto žádost....pak třeba následuje sdělení,co je třeba odstranit,přepracovat,...a po zpracování a uvedení v život těchto připomínek následuje schválení řekněme balistikem o stavu. Vyhotovené písemné schválení se předá správnímu orgánu a ten má lhůtu (třeba 1 měs. ) na opověď. To je úřední mašinérie v praxi :shock: Začátkem července došlo k uzávření,s lhůtama státních orgánů nelze pohnout :evil:



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#67 » úte 23. zář 2014, 20:47

Ale jooo... já to chápu... Jen mi začíná hrabat... :-DDD Snažím se být trpělivý... Taky tam ani nevolám, ani sem nepíšu... aby to nebylo na mě moc vidět... Hehehehe... :-D

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#68 » stř 24. zář 2014, 05:54

Dokážu si představit, že pokud tam má někdo třeba časově omezenou permici, tak ho nějaké lhůty moc nezajímají a poněkud ho zneklidňuje, když provozovatel nekomunikuje (je-li to ten případ).



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#69 » stř 24. zář 2014, 07:39

graver - neznám nikoho,komu by neumožnili dobrat permici ,kterou např.nestačil vybrat z důvodů třeba nemoci. Personál na AVIMU je myslím v těchto věcech vstřícný.

Uživatelský avatar
dagobert
Příspěvky: 146

Příspěvek#70 » úte 7. říj 2014, 09:05

Nějaké nové, pokud možno dobré zprávy?
AVIM patří k mým oblíbeným střelnicím a přece jen 3 měsíce dočasné uzavřenosti jsou docela dost.



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#71 » úte 7. říj 2014, 09:17

Včera jsem tam nakoukl... Situace trvá... Snad už to co nevidět votevřou...



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#72 » úte 7. říj 2014, 09:19

Zatím to stojí na úřední mašinérii....



Prcek
Příspěvky: 297

Příspěvek#73 » sob 25. říj 2014, 14:24

Jak tu už někdo zmínil...není nad to, kdyby se někdo obtěžoval dát na web alespoň stručný popis problému, kdy se co očekává, o co jde... Je to na pár minut, nic to nestojí a udělá to podstatně lepší dojem. Takto má plno lidí zaplacenou permici a přitom nemají přístup na střelnici. Na to, jak velká část lidí z Prahy tam chodí je tento přístup dost pitomý.

Uživatelský avatar
LKJ
Příspěvky: 31

Příspěvek#74 » sob 8. lis 2014, 10:56

Ahoj, tak jsem napsal na KŘP ČR

Kód: Vybrat vše

komu:    krpa.oszbm.podatelna@pcr.cz
Dobrý den,
rád bych se touto formou optal, zda nemáte nějaké informace ohledně provozu střelnice AVIM. Je již od července uzavřena a dle všeho je to z důvodu pozastavení činnosti.
Děkuji za informace - já i několik mých známých tam pravidelně chodíme a máme permanentní vstupenky, které nám teď leží ladem.

Děkuji.

---------------------Odpověď----------------------
Dobrý den,
na střelnici není ukončeno vyšetřování kriminální policie. Na kompenzaci se domluvte s provozovatelem střelnice.
 
S pozdravem kpt. Kutlák


Tak nevím nevím, co bude - ale je smutné, že nikdo slovy NIKDO z Avimu se nenamáhá ani odpovědět na mail ani sem. Já tam mám více jak půlku permice a navíc mě celkem chybí ... je tu někdo kdo ví víc?



Segen
Příspěvky: 10

Příspěvek#75 » sob 8. lis 2014, 12:29

Pokud se tam stalo něco, co musí řešit kriminální policie, tak se vůbec nedivím, že o tom nechtějí nebo ani nemůžou mluvit dokud se to zcela nevyšetří. O vstupy bych se nebála. Musí vám je buď prodloužit,proplatit nebo jinam vykompenzovat. V tom by měli být vstřícní. Jsou to věci, které neovlivní. Ani oni nestáli o to mít tak dlouho zavřeno. Musí z toho mít nejenom finanční problémy apod. Doufám, že do měsíce to už bude vyřešené a budeme tam opět moct zajít :-).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů