střelnice: AVIM Praha



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 21. srp 2007, 19:55

komentáře ke střelnici
AVIM Praha

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/avim-praha



adam

Příspěvek#2 » sob 27. črc 2013, 20:04

V Avimu jsem byl třikrát a při všech návštěvách mi bylo servírováno chování minulého režimu. Na každou větu měl personál ironickou odpověď, a to dokonce i na nákup střeliva (dal posunky i verbálně znát, že ho zmíněná aktivita SILNĚ obtěžuje ).

To, že vybavení střelnice pamatuje ještě doby Klementa Gottwalda se dá (i přes nastavenou cenu) přehlédnout, ale arogantní chování nikoli.

Nedoporučuji.



Tomáš

Příspěvek#3 » pát 2. srp 2013, 20:06

Ceny jsou tam poměrně dobré, ale to je asi tak všechno. Správce neznám, ale ten chlap, co sedí za pultem je nepříjemný a silně arogantní. Když jsem se ho na něco ptal, nenechal mě ani domluvit a choval se jako hulvát. Chvíli jsem si připadal, že ho snad obtěžuji. Ztotožňuji se s prvním příspěvkem od Adama.

Nedoporučuji!



samurai

Příspěvek#4 » čtv 17. říj 2013, 11:02

Tak já asi výjimečně nemám problém s obsluhou, je pravda, že jsem s ní nikdy nic moc neřešil, ale s nějakou extrémní neochotou jsem se nesetkal. Ano, při pokusu koupit jen 30 nábojů byli trochu neochotní (mají cenu za kus, tak dle mého nabízejí prodej po kusech), ale to se vyřešilo. Trochu mě překvapilo, že při poslední návštěvě, kdy jsem šel s kamarádem bez ZP nechtěli vidět ani můj ZP. Ale OK, to je mi jedno. :-)
Co mi tam však vadí je prostředí. Když tam jdu s někým, kdo na střelnici nebyl, tak mi to dochází ještě víc. Je to prostě doupě, všechno tmavé, špinavé, málo místa... A jen 18 metrů maximum. Také mám trochu problém s pojezdy, uchycení terče je dle mého nešťastné (kolíčky na trubku - člověk přijde o vršek terče) a nedá se nastavit vzdálenost, kam má terč jet.
V poslední řadě cenová politika mi také není úplně jasná, při poslední návštěvě jsme platili víc, než jsme dle ceníku měli (platil ale kamarád a on to nepočítal, mně to řekl až potom).
V umístění ale nemá konkurenci, takže i přes to všechno tam budu chodit, ale spíše jen proto, že není jiná možnost...



Kublajchán
Příspěvky: 171

Příspěvek#5 » ned 12. led 2014, 11:59

"že při poslední návštěvě, kdy jsem šel s kamarádem bez ZP nechtěli vidět ani můj ZP" - si tě asi pamatují. Když jsem tam dlouho nebyl, tak po mě chtěli taky vidět ZP.
Jinak s personálem jsem neměl nikdy žádný problém. Asi měli "své dny" (to je neomlouvá, ale vysvětluje to situaci).

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » ned 12. led 2014, 12:38

Byl jsem tam poprvé včera s kolegou, který ode mne kupoval zbraň a celkem spokojenost. Kolega si kupoval náboje žádný problém nebyl ochotně pro ně došli do skladu a přístup k zákazníkovi byl bez známek arogance a ani ničeho jiného. Sice taky nechtěli vidět ZP , ale to mohlo být tím že tam kolega chodí tak si ho asi pamatují.
Nechci je nějak hájit ale to byl můj první dojem :lol:



samurai
Příspěvky: 35

Příspěvek#7 » pon 13. led 2014, 08:15

Tak ZP asi nechtěli, protože jsem se objednával po telefonu. Třeba na Květnici chtějí ZP vždy, prý kvůli možným změnám (nebo samozřejmě taky kvůli tomu, jestli mi ho nesebrali :) ).
Pokud člověk kupuje krabku nábojů, tak je to pohoda, dokonce non-toxy kupuji tam, protože jsou levnější než v obchodě. :) Jen jsem měl "problém" s těmi 30 kusy, ale asi jsem to jen zbytečně komplikoval. Když ale mají uvedenou i cenu za kus, tak jsem to chtěl využít. :)
Z poslední doby mám zase ale kladnou zkušenost, kdy jsme byli střílet ve třech na jednom stavu (což někde ani není možné) a ani nám neúčtovali těch 100 Kč, které má platit ten třetí člověk.



ZdenekK
Příspěvky: 264

Příspěvek#8 » pon 13. led 2014, 10:46

fejfarz píše:Byl jsem tam poprvé včera s kolegou, který ode mne kupoval zbraň...Sice taky nechtěli vidět ZP , ale to mohlo být tím že tam kolega chodí tak si ho asi pamatují.

Ten kolega jsem byl já a střílet jsem tam byl naposledy v úterý. To jsem si půjčoval zbraň a ZP pochopitelně chtěli.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » pon 13. led 2014, 10:57

:lol:

Má to být vlákno o kvalitě služeb střelnice aby si případní návštěvníci mohli udělat názor. Nedělejte z toho zas nekonečný chat :roll:

sided

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#10 » pon 13. led 2014, 20:19

Byl jsem tam několikrát a zažil jsem různé chování. Za tím pultem se střídají dva. Jeden z nich je úplně v pohodě a dá se s ním i dobře pokecat (jen už jsem ho tam dlouho neviděl) a ten druhý je strašně náladový. Někdy je dost arogantní a jindy je vcelku příjemný. Papíry po mně chtěli vždycky.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#11 » pon 13. led 2014, 23:33

Chodil jsem tam ještě před povodněma / 2002 / a stálo to tam již tenkrát za prd !
Pravda, jednou jsem tam měl tři lidi bez ZP, a bylo to jedno, již tam nechodím, nemá to cenu !
Možná za 100 Kč za hodinu a kolik to tam stojí dnes, ani se mně to nechce hledat.
Majitelům je to asi jedno !

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#12 » úte 14. led 2014, 20:29

Aniž bych chtěl osazenstvo AVIMu jakkoli obhajovat, vemte v potaz, že se jim tam loni na podzim zastřelil na palpostu ten cizí státní příslušník (sebevražda pravděpodobně tam zapůjčenou zbraní). Bylo to diskutováno i tady na fóru. To na obsluze jistě zanechá psychický šrám a chlapci jsou stále ve stresu a ostražití, zda jim tam zase někdo něco nevyvede. Vůbec se jejich chování nedivím... Ale neomlouvám ho, pouze to lidsky chápu.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#13 » úte 14. led 2014, 23:06

Ano, to se dá pochopit, ale nemá to nic společného se špatným chováním personálu.
Dle mého názoru je to nebaví a to se potom ve všem projeví. Já už tam chodit nechci a podle příspěvků vidím, že se tam za 12 let opravdu nezměnilo asi vůbec nic a to je pro nás střelce velmi smutné !



derilin
Příspěvky: 13

Příspěvek#14 » stř 15. led 2014, 09:45

Chodím na AVIM celkem pravidleně. Že by byl personál nějak extra vřelej, to ne. Na druhou stranu, potřebuju on nich akorát na začátku terče, občas náboje a na závěr zaplatit. To zatim bylo vždycky bez problémů, tak proč tam nechodit. Kde je podobně dobře dostupná střelnice v centru?



samurai
Příspěvky: 35

Příspěvek#15 » stř 15. led 2014, 11:37

To je právě ono. To umístění. Když si chci během oběda v Praze odskočit zastřílet, nebo po práci někoho vzít na střelnici, tak kam jinam? Tohle je na tramvaji a metru, každý tam trefí, všichni to mají "blízko". Že je to krátké a tmavé doupě je pak vedlejší, jiná možnost, navíc s tak dobrou otevírací dobou a cenami, na tak dobrém místě v Praze prostě není...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů