střelnice: AVIM Praha



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#211 » čtv 22. led 2015, 21:42

Prcek píše:i přes tu tlustou zelenou čáru na zemi vedle mě stříleli nekecám asi na 1,5-2 metry do figury


Nam rikal, ze mu nekdo tvrdil, ze myslel, ze "cara na 6m" (minimalni vzdalenost tercu) je ta zelena namalovana na stolku (zacatek ohrozeneho prostoru)... Mozna ten samy clovek...

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#212 » čtv 22. led 2015, 21:54

martink píše:Potvrzuji - dneska jsme na AVIMu dostali jsme k prostudování několikastránkový provozní řád. Zaujala mne tam jedna věc - pokud příjdete střílet s někým, kdo němá ZP (tj. vezmete např. kamaráda), tak mu střelnice určí instruktora. To můžete být vy, ale pozor - podnínka je tam 21 let a ZP alespoň tři roky a vyjmenované skupiny! Je to formulované podobně jako v § 59 odst. 4 , avšak podle všeho rozšířené i na osoby nad 18 let. Když jsem se ptal, co to znamená, tak chlapík za pultem povídal něco neurčitě, že to je prý "podle zákona", ale v zákoně jsem nenašel nic o tom, že by držitel se ZP, který má třeba dva roky nesměl svěřit zbraň jiné zletilé osobě...

Jako by se nějak pomíchal tento paragraf s paragrafem § 55 odst. 1. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Tento týden jsem tam byl s kamarádem bez ZP. Přestože mám ZP prodloužený před cca rokem a půl, nic se neřešilo. A opravdu nevím, jak bych dokazoval, že mám ZP od cca sedmnácti...



derilin
Příspěvky: 13

Příspěvek#213 » pát 23. led 2015, 09:00

Taky jsem tam teď byl s člověkem bez ZP a nikdo nic neřešil. Až na opisování čísla ZP, vlastě žádná podstatná změna. Kromě toho zdražení teda ;-)

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#214 » stř 25. úno 2015, 22:33

Ja tam byl cca pred 2 tydny,bez zp ve dvou, instruktor p.Mikes. Vsechno v klidu vysvetlil, ukazal + umi anglicky!! hodne pohodova hodinka. Jedine, co me trochu nastvalo byla dvojita platba za instruktora...byli jsme sice dva,ale na jednom stavu a na hodinu dohromady, i tak si rekli o 2x200...?



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#215 » čtv 26. úno 2015, 20:11

Nebyla to spíš dvojí platba za zapůjčení zbraně? To tam maj takhle blbě nastavený - půjčovné zbraně je za hlavu, ne za box.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#216 » pát 27. úno 2015, 01:30

Ahoj,
do Avimu sem teď po otevření zašel 3x a plánuji znovu, ceny mírné, jen ta vzdálenost 12 a 16m je trochu malá, těch 25m by bylo lepší, nesmí se s brokovým nábojem, ani v ráži 7,65 abych odzkoušel krytí.
Ale zase na vyblbnutí je to fajné.



upbraider
Příspěvky: 16

Příspěvek#217 » ned 8. bře 2015, 00:20

+ zvonek
- po minute otevira pan s kverem v ruce
+ dobry den, bylo by mozne si zastrilet?
- ne /kratke, strucne, bez pozdravu, s udivenym tonem v hlasu...neco, jako kdybych polozil tutez otazku na recepci hotelu/
+ mate dnes plno?
- rikam, jestli nemate rezervaci, tak vubec
+ aha, takze si vzdy predem zavolat?
- no to je snad jasny /tonem vylizte mi zada/
+ ok, nashledanou
- dvere bez odpovedi zavreny
-------------------------------------------------------

--> takze priste zavolam...725 867 245.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#218 » ned 8. bře 2015, 00:30

No tohle když čtu, tak mám dost !
Vždy ten personál byl divný, ale asi to stále přetrvává, ach jo ?
Znovu otevřená střelnice se stejnými lidmi, co dodat.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#219 » ned 8. bře 2015, 00:38

Upraider : Asi to máš popletené, to číslo, které zde píšeš patří střelnici Spořilov, nikoliv Avimu ?
Do Avimu mám já pouze čísla na pevnou linku.



upbraider
Příspěvky: 16

Příspěvek#220 » ned 8. bře 2015, 02:05

Ano je to cislo na Sporilov. A je tam spravne. Florenc prenechavam profesionalum a priste si zavolam radeji k Hubertovi.

Uživatelský avatar
LKJ
Příspěvky: 31

Příspěvek#221 » ned 8. bře 2015, 08:09

Hele ja tam chodim. Chlapi jsou tak stale stejni, ale jsou v pohode nejsou to zadni vtipalci, ale proste funguji. No usmevy moc necekat, ale jinak jsou vstricni. Nesmite byt tak vztahovacny. Kazdy holt neni slunicko. Tohle jsou chlapy co tam denne maji 30 tupcu a pak strelce normalni. No tak jsou z toho trochu nacati. Sice to neni ideal, ale chodite strilet nebo na rande s obsluhou. Ja mam Avim rad. Dobry cas a prostredi v poho.
Kdyz vam vadi - aspon nebude prervano.



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#222 » ned 8. bře 2015, 13:12

Asi tak. AVIM je exponovaná střelnice a obsluha je značně rezervovaná. Stačí jim jen vysvětlit, že nejste další blondýna co "si přišla, jé, zastřílet" a obvykle není problém. Dá se s nima i trochu pokecat, akorát to chce ocelový nervy. Ale to snad místní střelci mají, ne?;)



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#223 » ned 8. bře 2015, 21:05

upbraider: A co tak proste nejjednodussi vysvetleni - mel tam nekoho bez zp, takze musel pockat az vybije a pak mu pistoli sebrat...

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#224 » čtv 12. bře 2015, 21:03

Pánové,
nemohu na tuto střelnici říct nic špatného, sem tam něco není pintlich a kde je ?
Co mi opravdu vadí je směr osvětlení - není ze shora, ale z boku.
Ale to přeci není důvod tu někoho napadat.
Tonda



vrbodol
Příspěvky: 13

Příspěvek#225 » pát 13. bře 2015, 15:52

Já tam byl taky párkrát a pro mě obsluha perfektní.Většinou jsem si tam pujčoval zbran na ozkoušení a s chlapama se dalo uplně v pohodě pokecat jaký s čim maj zkušenosti.Třeba když jsem porovnával Glocka s K100.Uplně v klidu mi to tam všechno dali na stůl a mohl jsem si tam hrát jak jsem chtěl.Asi je fakt že jinak se bavěj s tim kdo o tom moc neví a jde si jen bouchnout a kdo se trochu vyzná.Za mě maj v tomhle za 1.Jediný co mi vadí je to šílený odvětrávání.Po krabce patron to cejtim v hubě celej den,ale třeba to je tim že jsem zhejčkanej venkovníma střelnicema.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů