střelnice: Magnum Praha

Uživatelský avatar
staM
Příspěvky: 267

Příspěvek#31 » ned 10. čer 2018, 18:42

To čas od času ze střelnice vyrazíš mezulána který si myslí že když zaplatil tak může úmyslně rozmlátit i stojany a ostatní vybavení.
Dáš ho na blacklist,opravíš co hajzlík rozstřílel a třeba za 14 dnů se vyklube další hovado pro které je zábavné "trefovat" rohy rámů terčů.Vypoklonkuješ ho a na netu se dočteš že tam a tam na střelnici je správce blbeček a že teda svoje peníze zanese na jinou střelnici.No jedině dobře.Okulí se třeba tři týdny a je tu další takový.
Když se tenhle jev a koncentrace debilů zvýší nad únosnou mez tak je levnější to zarazit všem.Navíc si ušetříš kopec nervů s hlídáním kdo to dělá a práce na opravách které jsou dražší než co vybereš.Tak se stane že postupem času je používání některých ráží povoleno už jen pro dříve prověřené "slušné".



ppindian
Příspěvky: 276

Příspěvek#32 » pon 11. čer 2018, 07:47

antonspelec píše:Fakt nechapu, jakej je problem ty, co delaji bordel ze strelnice vyhodit a dat na blacklist, ale to by asi bylo moc slozity-zakazat to vsem je jednodussi.

Detailně hlídat osoby na střelnici je myslím možné tam kde jsou dva nebo čtyři stavy. Na Magnumu jich je myslím 13 plus 4 (nebo víc) na 50 metrů. Tam když nějaký dacan začne škodit tak asi není v možnostech personálu to uhlídat.
Na Magnumu jsem nikdy žádný problém neměl, a to tam prakticky tábořím, ale je fakt že nestřílím tak aby lítaly akční třísky z kdejakýho prkna.



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#33 » pon 11. čer 2018, 11:08

Ne každý se narodil a hned střílel do černého. Pokud je správce citlivý, je nejjednodušší volit peněženkou a prostě jít jinam. Správce si to buď nakonec uvědomí, nebo se přihlásí na pracáku ;)



ppindian
Příspěvky: 276

Příspěvek#34 » pon 11. čer 2018, 13:54

Nevím, ale na 25 metrů to z pušky sypat standardně o dva metry bokem, to by snad ani neměl mít zp ;-)

Tak se vrátíme zpět k věcným příspěvkům o střelnici!

Uživatelský avatar
hauser
Příspěvky: 115

Příspěvek#35 » pon 11. čer 2018, 17:38

Modré upozornění vidím, ale maje tu střelnici rád, příspěvěk s polovinou OT risknu i za možnost žlutého ovoce.
Ta střelnice bojuje o přežití. Klasika jako že se k existující střelnici postaví bytovky a v důsledku toho se střelnice začne drtit "hlukovými normami" a dalšími limity/hygienou. A do toho přijde idi0t, co nerespektuje řád střelnice, svou "děsně cool akci" si natočí na video (než ho obsluha umravní/vykáže) a to video pak ještě vyvěsí na internet. A toho videa se pak ke vší smůle chytnou odpůrci střelnice... dál příběh tušíte a za mne konec OT.

Jinak je Magnum klidná střenice, kterou nohu doporučit, s fajnovou a hlavně pohodovou obsluhou. Tak se snažme aby nám vydržela. Na malorajdu mi v práglu nic nesedlo líp a to i cenou. Chodím tam hlavně na malorajdu, 50m mi stačí, a vzdycky měli místo. Nikdy jsem nepotřeboval rezervaci. Prostě stylem mám chuť - jdu teď hned. A vždy to šlo. :)
V minikavárně se tam dá i sednout na kafe a tatranku :) , parkoviště tam je a pro "bezauťáky" zastávka busu cca 300metrů.

Uživatelský avatar
staM
Příspěvky: 267

Příspěvek#36 » úte 12. čer 2018, 15:33

;)
ViralWinter píše:Ne každý se narodil a hned střílel do černého. Pokud je správce citlivý, je nejjednodušší volit peněženkou a prostě jít jinam. Správce si to buď nakonec uvědomí, nebo se přihlásí na pracáku ;)

Přesně o to tu jde.O volbu pěněženkou.
Jde o zmetky kteří kurví zařízení střelnice úmyslně.Bylo to jednoznačně napsáno.
Nebuď prosím vztahovačný..
Přineseš 100 a bordelu udělaš že náprava vyjde provozovatele na 1000.To se to pěněženkou volí snadno při vypoklonkovávání mezulána.I proto aby personál střelnice neskončil na tom pracáku ;)
To že vyhozený mezulán pak jezdí na střelnici třeba o 50,70,nebo 100 km dál je také o peněžence.Prostě si zvolil.

Pavle,Tondo moc se vám omlouvém se ale na tu demagogii nešlo nereagovat.



S.
Naposledy upravil(a) staM dne úte 12. čer 2018, 15:52, celkem upraveno 3 x.



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#37 » úte 12. čer 2018, 15:37

Obhajujete plošné potrestání/omezení všech pražských střelců kvůli několika málo "kusům" viníků a la Evropská komise a já jsem demagog... OK, sure, bro... Mně se na Magnumu líbilo hodně, ale další návštěvy dost zvážím. Tohle bylo nutné napsat, to za ban stojí ;)

Uživatelský avatar
staM
Příspěvky: 267

Příspěvek#38 » úte 12. čer 2018, 15:44

Obhajuju právo provozovatele zvolit si zda a jakou službu nebude poskytovat.
S Ek to nemá nic společného
Sám sebe potrestám tím že nejméně 10 dní nic nenapíšu.

Uživatelský avatar
hauser
Příspěvky: 115

Příspěvek#39 » úte 12. čer 2018, 20:45

2VW - A nenapadla tě varianta, že když se to nešťastné video dostalo do ruky odpůrcům střelnice, využili ho k dalšímu nátlaku a střelnice byla prostě donucena nějaký ústupek udělat, aby se vyhla nejhoršímu? Analogii EK tu vidím jen v salámové metodě ze strany odpůrců střelnice.
Už toho ale nechme, je to prostě o lidech, stav je nějaký a každý se může rozhodnout, nebo už se rozhodnul.

Magnumáci ale maj můj obdiv i za to, že přesto že na nich musí ležet tenhle tlak, tak to při návštěvě střelnice nepoznáš. Jsou milí a nemám tam pocit, že se usmívají jen protože jsi "platící zákazník", jak je v práglu obecně zvykem. ;)



dethan
Příspěvky: 46

Příspěvek#40 » stř 13. čer 2018, 11:05

Zdravím, na magnum jsem začal chodit teprve nedávno a baví mě to tam. Je to taková skoro venkovská střelnice v Praze. Už cesta tam a zpátky mě baví, protože můžu použít přívoz. :D Obsluha je milá a přiznávám, že na mě při půjčování zkm nezbohatne :). Zákaz rem mě mrzí nejen tady, ale když se na to podívám z pohledu provozovatele chápu to. Praha = víc lidí = víc dementů, to je statistika. Možnosti tu ale pořád jsou...



McD
Příspěvky: 38

Příspěvek#41 » stř 13. čer 2018, 12:26

Magnum je moje "domovská" střelnice. Mám to blízko, dělal jsem tam přípravu ke zkouškám i zkoušky a občas tam rád zajdu. Taky se mi nestalo, že bych se nevešel, obsluha je vždycky fajn.

Střelba "pomalu a pokud možno potichu" je sice omezující, ale protože tam není problém s tasením, dá se vedle mířenky bez problémů jet spousta drillů. Stačí do zásobníků ládovat hilzny a náboje tak, aby nikdy nešly dva náboje po sobě, zásobníky si zamíchat a opakované výstřely s odstraňováním závad a přebití ze záchytu závěru se trénují jedna radost.



Spirpin
Příspěvky: 120

Příspěvek#42 » stř 13. čer 2018, 13:59

McD píše:Magnum je moje "domovská" střelnice. Mám to blízko, dělal jsem tam přípravu ke zkouškám i zkoušky a občas tam rád zajdu. Taky se mi nestalo, že bych se nevešel, obsluha je vždycky fajn.

hauser píše:Jsou milí a nemám tam pocit, že se usmívají jen protože jsi "platící zákazník", jak je v práglu obecně zvykem. ;)

Jako bych to psal sám :)



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#43 » čtv 21. čer 2018, 08:17

Koukam, ze se tady rozproudila vzrusena debata.

Moje zkusenosti se strelnici jsou vice nez dobre. V lonskem roce jsem tam chodil skoro kazdy tyden v lete, vzdycky rano o vikendu a casto jsem byval sam nebo skoro sam. Nemel jsem jediny problem-strilel jsem z V-ARky na 50m v sede, tak jednu ranu za minutu. Personal naprosto v poradku-ze zacatku se kolem mne vzdycky nekdo pohyboval (ted uz chapu proc, asi chteli zjistit, jestli jsem hovado) a studovali, co mam za optiku, jakej pozorovak atd. Respektoval jsem jejich pozadavek, ze s 223 je lepsi jit rano, protoze odpo si stezujou v okoli bydlici, ze to moc boucha. Nicmene mi prijde fakt zvracene se pristehovat ke strelnici a pak si zacit stezovat, ze se tam strili!

Jaka je situace tedka zjistim o vikend, kdy zajdu s pistoli a pobavim se s obsluhou.

Za mne by se to dalo osefovat i tak-omezit pocet strelcu z 223 treba na 3 soucasne, pro pripad zniceni vybaveni vybirat vratnou zalohu treba litr a kdyz proste bude nekdo delat bordel, hrat si na Ramba nebo tak, okamzite vyrazit a dat na black list.

Musim rict, ze je to pro mne slusna cara pres rozpocet, protoze ta strelnice mi maximalne vyhovuje svoji dostupnosti MHD. Auto nemam, protoze bydlim v centru a v podstate ho na nic nepotrebuju. Kvuli strileni si ho kupovat fakt nebudu, ale bez nej jsem v podstate v haji, protoze v Praze o zadne dalsi 50m pro razi 233 nevim



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#44 » čtv 21. čer 2018, 08:28

antonspelec: Pokud vím, tak s .223 bylo omezení pouze na jeden stav (ten úplně v pravo a jen v sedě). Chodil jsem tam s Galilem (a optikou), s tím, že jsem páskoval zásobníky po jednom náboji. Kontrolu správcem jsem měl namátkovou a pravidelnou.
Ale věřím tomu, že tam byli i nějací tupci, ochrané rámy ve střelišti byly některé dobře rozstřelené (a jen před tím pravým krajním střelištěm).
Bohužel je pro mne Magnum sváteční střelnicí. Většinou doma dostávám opušťák po práci, z té to mám přes celou Prahu takže nestíhám. Ale už se těším, až tam zajdu zase provětrat malorážku (když už budu muset SARku nechat doma).



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#45 » čtv 21. čer 2018, 08:31

antonspelec píše:Musim rict, ze je to pro mne slusna cara pres rozpocet, protoze ta strelnice mi maximalne vyhovuje svoji dostupnosti MHD. Auto nemam, protoze bydlim v centru a v podstate ho na nic nepotrebuju. Kvuli strileni si ho kupovat fakt nebudu, ale bez nej jsem v podstate v haji, protoze v Praze o zadne dalsi 50m pro razi 233 nevim

Jsem na tom v podstatě téměř stejně, včetně filozofie zbytečnosti auta, jen s tím rozdílem, že se na dlouhou .223 teprve chystám a předběžně monitoruju situaci v Praze. Teď to vypadá, že zbývá buď 30m v PA, nebo jednou týdně nárazový car sharing směr Mělník, Placy, nebo Oleško. Což má do ideálu daleko :|

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů