střelnice: Čestlice



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 20. srp 2007, 19:44

komentáře ke střelnici
Čestlice

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/cestlice



Leda

Příspěvek#2 » úte 20. led 2009, 19:24

Obskuha je přátelská jen někdy, mizerný světlo a pozor !! dlohodobě si vedou databázi klientů (určitě cca 10 let) s osobními údaji včetně rodných čísel, což se mě osobně moc nelíbí !!



Arawn

Příspěvek#3 » ned 15. kvě 2011, 19:13

Já tam byl teda mnohokrát a obsluha byla otrávená a neochotná vždy. Otevírací dobu si upravují podle toho, jak se jim zrovna chce domů. Svoje peníze příště raději nechám tam, kde se na zákazníka nekoukají jako na obtížný hmyz.



Ajvy

Příspěvek#4 » sob 11. čer 2011, 23:05

Hodne draha, dobre vetrana. Byl jsem tam nekolikrat a muzu jen potvrdit zde recene. Obsluha des a hruza. Za tu cenu bych si servis predstavoval jinak/ Rychlopalba nemozna. Opravdu skladuji osobni informace. Spoustu zbrani ke koupi. Jinak me osobne uz tam neuvidi



capvi
Příspěvky: 13

Příspěvek#5 » ned 27. pro 2015, 13:30

Byl jsem tam asi 6x. Obsluha standartni, cena za stav vysoka (299Kc/hod, s permanentkou, ktera stoji 390Kc- 224Kc/hod) . Dost mi vadi, ze musi platit clovek co jde se mnou na stav. Sice to je polovina standartni ceny, ale stejne... Pokud jdeme dva, tak jedeme jinam. Osobni udaje maji stale v db. Suma sumarum, ze strelnice nejsem uplne nadseny, ale na druhou stranu to mam 9 minut autem, takze tam jezdim...



Jenyk
Příspěvky: 35

Příspěvek#6 » ned 27. pro 2015, 22:26

Obsluha normál, střelnice dražší, když ji mám po cestě zajdu. Nevyhýbám se jí, ani ji nevyhledávám.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#7 » ned 27. pro 2015, 23:21

Také tam již nejezdím, mám raději Květnici. Mohli by se trochu zamyslet a něco s tím udělat.



hnckv
Příspěvky: 13

Příspěvek#8 » pát 12. srp 2016, 21:52

Obsluha korektní, berou karty, ale je tam dost draho. Mně osobně tam není příjemné prostředí, připadám si tam jak v nonstopu v Nuslích



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#9 » ned 14. srp 2016, 22:03

Cena je nepochopitelná.



kiv61
Příspěvky: 579

Příspěvek#10 » ned 14. srp 2016, 23:12

Cena je nesmysl - více než dvojnásobná než cokoli ve stejné vzdálenosti od Prahy.

Obsluha borci promenádující se tam s qverem za pasem kdy jsou jim všechna futra ouzký ... :)

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#11 » stř 31. srp 2016, 20:43

Já se tam teda ukážu, tak jednou za 4 měsíce, když mám naplánovanou cestu kolem, ale ta cena mi nepřijde nějak závratná. Zváště, když už i na některých venkovních střelnicích chtějí cca 250kč.



hnckv
Příspěvky: 13

Příspěvek#12 » stř 2. kvě 2018, 08:58

Zajímalo by mě, jak bude střelnice řešit databázi střelců dle GDPR. “Uchování údajů na dobu nezbytně nutnou” asi neobhájí záznamy 10 let staré.


Sent from my iPhone using Tapatalk



DusanPavlicek
Příspěvky: 7

Příspěvek#13 » sob 17. čer 2023, 22:11

Byl jsem tam v minulosti opakovaně, protože jsem si chtěl vyzkoušel konkrétní typy zbraní, a úplně upřímně, znova bych tam už nešel.
Všechny ostatní střelnice, kde jsem kdy byl, jsou mnohem pohodovější.

Jednou jsem dostal doslova vynadáno, že jsem přišel bez objednání, protože na jejich webu na jedné stránce psali, že to je možné. Na nějaké jiné části jejich webu ale zřejmě zároveň psali jako aktualitu, že to nejde, čehož jsem si ovšem nevšimnul, protože jsem neprocházel úplně celý jejich web.
Každopádně v principu to teda je jejich problém, že mají nekonzistentní web.

Nedělal jsem ale vůbec žádné problémy, naopak byl jsem maximálně slušný, omluvil jsem se za nedorozumění a chtěl jsem prostě jít pryč s tím, že se objednám na někdy jindy. I tak se ke mně ale chovali podrážděně a jeden správce, který zrovna šel kolem, byl arogantní a hnusný, i když jsem po něm vůbec nic nechtěl. Jenom zaslechl, že mluvím s paní na recepci, a hned si přisadil.
Tenhle konkrétní správce byl nepříjemný i při jiné návštěvě, asi se tak chová standardně.
Paní na recepci se situace někdy(!) snaží žehlit a dokáže být někdy i příjemná, ale a priori jsou tam všichni vždycky naštvaní.

Vyjímka je pan správce Zdeněk, který byl pokaždé velmi milý a nápomocný. Ale toho jsem tam nepotkal moc často.

Další, systémový problém je v tom, že když se vracíte ze střeleb a chcete vrátit vypůjčenou zbraň, tak jsem prakticky pokaždé musel čekat třeba 5 nebo 10 minut, než tam do té jejich předávací místnosti správce přišel zpátky, protože seděl asi na recepci, ale nebylo ho jak přivolat, protože jsem měl u sebe vypůjčené zbraně a nemůžu s nima jen tak běhat někde po chodbě a hledat správce. Jednou mě vysvobodili nějací další lidé, kteří tam zrovna byli, protože čekali na zkoušku, takže na tu recepci doběhli oni a správce přišel. Ale typicky jsem tam prostě musel čekat a čekat, než někdo přijde a zbraně si ode mě převezme.

Celkově tedy na mě ta střelnice působila opakovaně nepříjemným dojmem a radši chodím jinam, kde je všechno úplně v pohodě.



JirkaCV
Příspěvky: 1527

Příspěvek#14 » ned 18. čer 2023, 07:34

Letos jsme tam byli v sestavě 3 ZP + 5 bez ZP. Bylo to mimo otvírací dobu (domluveno dopředu).
Věnoval se nám právě správce Zdeněk.
Zvláštnost je, že je povoleno maximálně dva laici na 1 ZP a musí se o tom sepsat záznam a podepsat všemi. Připadá mi to zbytečné, odpovědnost máme my i správce ze zákona, ale budiž.
Laici nakonec stejně rotovali mezi stavy, aby si vyzkoušeli všechny zbraně, co byly k dispozici.
Správce se nám věnoval, hlavně laikům. Po rychlokurzu (postoj, držení, spouštění ...) bylo u všech vidět zlepšení. Jeho vysvětlovací schopnost bych chtěl mít :)
Po skončení jsme ještě příjemně pokecali.
Asi jsem měl štěstí na správce, ale pokud zase příště bude příležitost, jedeme tam a budeme chtít pana Zdeňka :)



RedAce
Příspěvky: 49

Příspěvek#15 » pon 19. čer 2023, 11:34

Mám to tam blízko a s členskou kartou je to za docela slušnou cenu, ale celkově už mě to tam taky moc neláká. Paní na recepci bývá fajn, ale jinak docela tragédie. Taky už jsem jednou dostal za uši kvůli příchodu bez ohlášení. Vždycky je hrozný problém se sbíráním nábojnic - jednou jsem dostal seřváno, že si to sbírám a prý je nějaké pravidlo, že co padne před čáru, to patří střelnici a můžu si sbírat jen to, co je přímo pode mnou. Takže to tam vždycky přebírám jak Popelka a jak koštětem hrábnu centimetr před čáru, čekám, kdo mi přijde vynadat. A naposledy jsem dostal céres za příliš rychlou střelbu - jednalo se pouze o dvojstřely z pistole. Rozhodně jsem tam nesypal zásobník za zásobníkem z PCC nebo pušky, navíc nikdo další na střelnici nebyl. Takže kolem a kolem, kdy bych rád trénoval na IPSC/LOS (alespoň to, co jde na statické vnitřní střelnici trénovat), tak je to dost nepoužitelné.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů