střelnice: Awiw Brno

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#16 » stř 23. pro 2015, 21:10

Odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil ( a to červené už taky nebu tolik pít) se mi tam ty cifry nějak pomíchali. Proto ta cena :lol: Jsem si nevšiml té čárky a nějak záhadně spojil 100ks 9L a 890kč.
Tak se hluboce kaju :oops:

Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#17 » stř 23. pro 2015, 21:11

Jediné co mě napadá je, že to blbě spočítali oni. Prostě přišel jsem na tu "recepci", tam jsem se zapsal a náboje jsem bral až na střelišti. Když jsem odcházel, tak jsem chtěl zaplatit střelivo a správce mi říkal, že ne, že to budu vše platit na té "recepci". Tam jsem se zakecal a šel si prohlídnout muzeuum (které fakt stojí za to vidět) a teprve potom jsem šel zaplatit. Cenu jsem nezkoumal, řekli částku, já zaplatil a přišla mi obvyklá. Ovšem, pokud mi zapomněli napočítat náboje a platil jsem jen střelnici, tak to mohlo být za +/- 600Kč na hodinu, ale to teď opravdu nevím. Zkus se na to podívat mou optikou: dvě hodiny střelnice, tři terče, krabička magnumů a dvě krabičky 9mm Lugrů za cca 1.200Kč na kryté střelnici. To mi fakt přijde v pohodě. Mluvil jsem s tím známým co střelnici zařizoval a prý tam byl prvně, platil pod litr, bral jen Lugery.



pavelg
Příspěvky: 3068

Příspěvek#18 » stř 23. pro 2015, 21:17

A byl tam už i někdo jiný? 780Kč/h, to by se každému vrylo hluboko nejen do kapsy, ale i do paměti.

Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#19 » stř 23. pro 2015, 21:20

byli jsme tam sami, celkem 4 lidi, jeden nestřelec, každý si platil sám. Za tu dobu tam přišel nějaký maník, ale byl tam asi jen půl hodiny, moc jsem to nesledoval.



kawon
Příspěvky: 25

Příspěvek#20 » stř 23. pro 2015, 21:39

Byl jsem tam nedávno zaskolit kolegu na ZP. Internetové ceny sedí. Chybu udělat mohli, ale počítá to tam PC. S sebou Glocka, vlastní náboje, celoplášť. Chtěli jsme půjčit Duty na střílení, a CZ 75 kvůli ukázce rozborky. To odmítli. Celou dobu nám stál za prdeli nějakej manik. Takže za mě asi tak.

Odesláno z mého HM NOTE 1LTE pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#21 » pát 9. pro 2016, 13:56

Chodím pravidelně a nemůžu si stěžovat. Chodil jsem i bez ZP, absolvoval přípravu na ZP i zkoušky. Na ZP mě učil správce, spokojenost. Všecko ukázal, vysvětlil, mohl jsem si rozebrat a složit kolikrát jsem chtěl. Pár dní před zkouškama jsem byl střílet a ještě požádal o zapůjčení CZ k rozborce. Zdarma zapujčena a paní mě kontrolovala. Jak tu někteří píšou - jo, taky mi tyká. Ale je na mě velice příjemná. To stejný oba instruktoři/správci. A cena 7 Kč/min což je 210 Kč/30 min je nižší jak jinde v Brně. Náboje většinou kupuju tam, .357 se dají v Brně sehnat leda o 26 halířů levněji v Alfě. Párkrát jsem měl koupený svoje a nikdo to neřešil, tarif 7 Kč/min. Za mě spokojenost.

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#22 » pát 9. pro 2016, 17:58

Já žil doteď v domnění, že na Moravě se žije celkem lacino. A teď čtu, že více než dvojnásobné ceny jsou NIŽŠÍ JAK JINDE V BRNĚ! Pro porovnání posílám odkaz na střelnici Leiko u nás v Plzni. A je taky krytá.
http://www.leiko.cz/joomla/index.php/cs/cenik.html



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#23 » pát 9. pro 2016, 18:36

V Brně jsou střelnice celkem dražší než kde jinde. Awiw je nejdražší či druhá nejdražší, záleží jestli započítáš střelbu jejich/vlastními/přibíjenými náboji. Při nákupu nábojů na střelnici je pořadí nejdražších Trigger, Awiw, při použití vlastních nábojů, je pořadí obrácené. Jinak je v Brně BHMagnum a Rosnička, obojí levnější. Kvůli cenám taky chodím střílet jen o víkendu do Hovoran, protože sice je tam nějaká cena za cestu, ale 150 vlezné a tím to hasne (terč, sluchátka, brýle v ceně).

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#24 » pát 9. pro 2016, 18:57

Rikam svoje pocity a zkusenosti s AWIWem. Na to tato sekce je, ne?!
Na Triggeru sem byl parkrat taky. Ale Awiw mi vyhovuje v platbe za minutu. Kdyz mam chut dam krabicku SB 357 za 15-20 minut a platim á 7 Kc. Na Triggeru platim za pulhodiny. Trigger ma vyhodu kombatove strelnice, kurzu a drillu. Takze tak.
Na BH magnum nejdu skrz pocteni tady. A na Rosnicce si s 357 nebouchnu.



mrkev
Příspěvky: 69

Příspěvek#25 » pát 9. pro 2016, 20:37

Na Rosničku občas zajdu a tak mě poznámka v předchozím příspěvku přinutila zapřemýšlet nad jejich provozním řádem, konkrétně nad podmínkou "Povolená ráže je do ekvivalentu 45ACP". Jaký je správný výklad? Pokud bych to bral podle E0m, pak bych si nemohl vystřelit ani z 9L (např. S&B 9L FMJ 115grs. 570J vs. .45 ACP FMJ 230grs. 504J), což je samozřejmě nesmysl. Chápu, že .357 má energii ještě o polovinu větší, takže ta asi opravdu nepřipadá v úvahu, ale podle jaké veličiny tedy správně posoudit, co je "do ekvivalentu .45 ACP"?

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#26 » pát 9. pro 2016, 20:42

Já do Rosničky volal. Volno bylo, ochota byla ale padla otázka na ráži. Odpověď zněla, že .357 nemůžu, ale .38 můžu :roll:



bat
Příspěvky: 76

Příspěvek#27 » ned 11. pro 2016, 12:16

mihlit - V Hovoranech si stačí koupit pernamentku a je to za 80 Kč na den ( v otevíracích hodinách)
sorry za OT



bat
Příspěvky: 76

Příspěvek#28 » ned 11. pro 2016, 12:19

AWIW ma nové stránky a shadow 2 k zapůjčení



dave1354
Příspěvky: 100

Příspěvek#29 » úte 13. pro 2016, 11:06

Je to trochu OT, ale na Rosničce je všecko o domluvě. Na ty ráže jsem se vyloženě ptal, páč jsem odtam sebral občas i .40 SW a pán říkal jo, jo, já je s těma čtyrycítkama taky nechávám.

A má strach, že se to může vrátit, což se mi nedávno i stalo s .45.. skončila na stole kolegova stavu. Takže max .38 a .40 SW..

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#30 » úte 24. led 2017, 14:40

Dave: mně řekl že .357 prostě ne. Tak už jsem to víckrát nezkoušel. Nicméně nijak nehaním. Chápu, že musí dodržovat nějaký předpisy. Jinak to byl po telefonu milej člověk

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 23 hostů