střelnice: Awiw Brno



-recon-
Příspěvky: 104

Příspěvek#31 » sob 11. úno 2017, 18:59

Brněnská pohostinnost... Volám na střelnici awiw, ptám se jestli tam můžu dojet s kolegou co mi prodává zbraň a jestli mě pustí jen na deset minut. Oni že jo, bez problémů. Já na to ok, cena tedy 13kc za minutu. Oni jo.
Realita, přijedu, sem tam 3minuty a dám jeden zásobník. Cena 153 Kč. Já na to že to bude asi omyl, oni že ne. Prý 7minut,terč a instruktor i když mám ZP
V tyhle branži bych čekal poctivý chlapy a ne přístup ala autoservis

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » sob 11. úno 2017, 20:27

Asi chybí nějaký ten detail. Nevíme, jak dlouho jsi tam skutečně byl - nechám na jiných, jestli považují 3 minuty za reálné. Terč jsi dostal a platí se tam za něj? Instruktor tam byl proč? Kolega, když prodává zbraň, asi ZP má - ty taky? A nakonec: jak to souvisí s brněnskou pohostinností? Nějaký mindráček?



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#33 » sob 11. úno 2017, 20:27

A k čemu instruktor, když máš ZP?

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#34 » sob 11. úno 2017, 21:08

Instruktor na Awiwu stava i u strelcu se ZP. Nevim proc, je to proste tak. Nicmene to maji v ceniku. 100 bez ZP, 50 s ZP.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#35 » sob 11. úno 2017, 21:12

Takže tam jako přijdu s papírama, vlastní zbraní a vedle mně na stavu bude stát "instruktor" a čumět na mně, jo?

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#36 » sob 11. úno 2017, 21:16

Nestava vedle me na stavu, ale vzadu za stoleckem. Nicmene ano, ikdyz tam strilim sam, je tam spravce/instruktor. Jinde jsem se s tim nesetkal, tady to tak maj = realita
Mne uz tam asi znaj, ale i s vlastnim strelivem chodivam za 7 Kc/min



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#37 » sob 11. úno 2017, 21:37

No tak tohle je fakt možný snad jedině v Brně (tím se nechci nikoho osobně dotknout)...ale je to neskutečně absurdní a dementní :lol: :lol: :lol:
Osobně bych nesnesl, že mi někdo kouká přes rameno a pod ruce...strašný :x



-recon-
Příspěvky: 104

Příspěvek#38 » sob 11. úno 2017, 21:48

Vešel jsem do místnosti, dal 5 nábojů do zásobníku, 5x vystřelil, vzal bundu a odešel.Pokud to milý Graver nestihne za 3 minuty, tak potřebuje asi toho instruktora.
Proti terči jsem neřekl ani popel. Kritizuji chybné účtování minut a zamlčené a nesmyslné placení za instruktora (prodejce munice)...Ale jo, pánové tam aspoň mohou být ve třech a my jim to platíme



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#39 » sob 11. úno 2017, 21:56

Nedalo mi to a podíval jsem se na jejich web...oni účtují pronájem stavu PO MINUTÁCH...se zbrojákem, vlastní zbraní a vlastním střelivem chtějí 13 Kč za minutu...to máme hodinu za krásných 780 Kč...to už je snad levnější jít do bordelu :-D
Ale zase na druhou stranu už chápu důvod, proč tam je ten dohled - má v ruce stopky a počítá ty třináctikoruny :lol:

To je fakt neuvěřitelný, co je vůbec možný...ale asi jim tam lidi choděj, když ještě nezavřeli :idea:

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#40 » sob 11. úno 2017, 22:58

Jo, chodej a dost. Treba i ja. Chodim za 7 Kc/min, krabku naboju si koupim a nebo donesu svou - i tak chodim za 7 Kc. Vyhodu to pro me ma v tom, ze platim za to co odstrilim. Jinde v Brne platim za pulhodiny ikdyz budu strilet 10 minut. Pokraceni ceny? Nehrozi. A pulhodiny bouchat Magnumy je na me obcas dost. A jelikoz si v Brne bouchnu jen na dvou strelnicich...
Tady na foru se uz parkrat rypal na tuto strelnici nasel, ale co tam ja chodim tak zkousky plne a na strelnici jsem malokdy sam (ne, nemyslim tim toho spravce :D )
Misto kecu tady dojed nekdy do Brna a muzes ozkouset. Rad te doprovodim ;-)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#41 » sob 11. úno 2017, 23:08

Pánové, tak to Vám teda nezávidím, tohle když čtu, tak mám pocit, že to snad není možný.
Jediné řešení je nechodit a trh to sám upraví.



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#42 » sob 11. úno 2017, 23:51

My jsme v Brně zvyklí na vyšší cenu střelnic, nejsme socky, my na to máme :lol: Však já osobně ani neznám nikoho, kdo by tam chodil, přesto se asi dost lidí najde. Taky si vem, že na termíny zkoušek se čeká všude, takže každý bere první termín, jakákoliv střelnice. Poplatek střelnici je 1200 a zkoušky dělá skoro každý týden. Pokud by přišlo dvacet lidí na zkoušky, čtyřikrát do měsíce, máš hned slušné peníze. Plus určitě část z nich dá na doporučení jít na kurz nebo alespoň omrknutí před zkouškou na tu střelnici, kde bude tu zkoušku dělat.

Proto taky chodím na střelnici za Brno ven. Sice platím benzín, ale za vlez dám s permicí 80 korun na celé odpoledne, terč, brýle a sluchátka v ceně. Plus bez stresu z každé minuty, takže tam i pokecáš s lidma.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#43 » ned 12. úno 2017, 00:05

No určitě nemyslím, že jste socky, ale děláš dobře, že jezdíš ven.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#44 » ned 12. úno 2017, 07:01

Recone, neotírej si o mě hubu. O 5 výstřelech píšeš až teď a já měl na mysli spíš to, že 3 minuty jsou tvoje tvrzení proti jejich sedmi. Ostatně pokud chodíš na střelnici v režimu "5 ran, vezmu bundu a za 3 minuty pryč", tak se takových překvápek asi ještě dočkáš...
Awiw se svou cenotvorbou kapitola sama pro sebe - já jsem tam kdysi volal, abych se ujistil, že to chápu správně. Ale klientelu mají, takže někomu to dává smysl. Já jsem pod půl hodiny na střelnici ještě nebyl, takže mě to nějak nebere - chodím na Rosničku nebo do Triggeru. Hádat se s někým, jestli jsem tam byl 3 minuty nebo 7 není můj level.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#45 » ned 12. úno 2017, 07:26

Jinak ad "zamlčené a nesmyslné placení za instruktora": nesmyslné možná, zamlčené nikoliv - v ceníku je to velmi jasně uvedeno. Zamlčení tedy jako že potvrdili těch 13,-/min. a sprostě kalkulovali s tím, že zákazník četl ceník? Tak to pak ano.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů