střelnice: Květnice

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#31 » pát 26. pro 2014, 22:23

Pupak: Souhlas. Taky by nás nikdy nenapadlo s nima zkoušet nějak "vybabrat". My se na střelnici ocitneme občas, majitelé jsou tam pořád a asi za tu dobu viděli ledascos. Pokud se museli po několikáté handrkovat s někým, kdo tvrdil "V pravidlech nemáte, že se to nesmí" (např. střílet ve více lidech z jednoho stavu), tak to prostě do těch pravidel dali. A ani se jim nedivím. Kdyby to byla naše střelnice, nejspíš bychom se zachovali stejně.

Jsem zvědav s jakými zprávami "od zdroje" přijde po zítřku Bohulibý.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#32 » sob 27. pro 2014, 00:23

Jj, odpoledne to tam probereme a podáme zprávy.
Už se těšíme na střelbu, bohužel letos asi poslední.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#33 » sob 27. pro 2014, 19:43

Dnešní návštěva střelnice naprosto super !
Sobotní střelba dnes se slevou 50 % !
Příjemné prostředí, příjemní střelci, káva, pokec, prostě vše OK.

Zvýšení cen za střelbu na stavu podle osob od nového roku, kterou jsme zde dlouho probírali, je pochopitelně, tak jak se zde již uvedlo, prostě dle zdravého rozumu.

Pokud příjdu s mamželkou bez ZP, tak jako dnes, cena bude stejná, 240 Kč/hod.
Pokud příjdou dva vlastnící ZP, tak si musí každý koupit svůj stav !
Je to naprosto logické a hovořil jsem s personálem o tom cca 20 min..
Jedná se zejména o bezpečnost, přiznali, že možná příjdou i o nějaké zákazníky, ale já si myslím, že opravdu ne !
Prostě střelnici Květnice lze opravdu doporučit, další diskuze zbytečná.

Pouze moje zkušenost a můj názor !



samurai
Příspěvky: 35

Příspěvek#34 » sob 27. pro 2014, 19:59

Takže, když má moje žena ZP, tak ho nesmí přiznat, jinak si musí koupit svůj stav? :-) Předpokládám, že to bude jako nyní – prostě dva střelci na jednom stavu střílející jednou zbraní – 240 Kč/hod, bez ohledu na to, jestli mají oba ZP, což vlastně stejně u toho druhého nezjišťují...



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#35 » sob 27. pro 2014, 20:42

No já ti to vysvětlím trochu selským rozumem.
Když jdu s manželkou na střelnici na hodinu, zaplatíme dohromady na stavu 240 Kč.
To znamená, že střílíme každý 30 min., a možná méně, než se tam vymotáme a pod. !
Když budeme mít oba ZP a budem střílet každý na svém stavu 30 min, což je totéž, tak nás to bude stát 2x120=240 Kč.

Chce to jen selským rozumem rozmyslet.
O nic víc, o nic míň.

Jak tady už napsal Fixfokus, chtějí bezpečnost a nechtějí vychcánky.
Tak to vidím já, ale je to pouze logický výpočet a můj názor !



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#36 » ned 28. pro 2014, 00:20

samurai: Dva držitelé ZP s jednou zbraní na jednom stavu jsou OK i dle nových pravidel. V čem je primární problém už jsem psal výše, takže pokud se člověk chová rozumně, tak to bude v klidu, ať už ten druhej ZP má nebo nemá.

Btw, dneska jsem si tam přines svoji novou malorajdu s kukrem, pan majitel hned poznal že tomu rozumím jak koza petrželi a ochotně mi pomohl s nastřelením puškohledu. Pohodová střelnice, chodím tam rád, ale nebudu víc chválit, nebo se nám tam nahrne pražská náplava :-)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#37 » ned 28. pro 2014, 00:27

Pupaku: Možná jsme se tam viděli, jsem z Prahy a jezdím tam rád, rozhodně lepší střelnice a radši tam jedu, než do Avimu, který je stejně již minulostí !



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#38 » ned 28. pro 2014, 02:24

Asi neviděli, byl jsem tam až od osmi večer s klukem. Na AVIMu jsem sice nikdy nebyl, ale doufám že není minulostí, už tak je střelnic zatraceně málo.

S těma pražákama to byl samozřejmě fórek, sám jsem ex P-1 Staré město, ale nebudu zastírat, že jsem rád, že tam už dost dlouho nebydlím...na vsi abys taky hajzla pohledal, ale aspoň se neschová za anonymitu velkoměsta. Možná i v tom je rozdíl mezi Květnicí a střelnicema v Praze.

Ufff, tak to je těžce OT, snad mi admini líbějí odpustit.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#39 » ned 28. pro 2014, 12:58

V Květnici je výhoda, že tam je opravdu světlo, na jiných střelnicích je tma jak v tunelu. Na Chodovské a v Kaposlovně už by to chtělo svítílnu na zbraň.



Mickhesh
Příspěvky: 111

Příspěvek#40 » čtv 28. bře 2019, 21:02

Zdravím, mám za sebou 2 návštěvy a vše v pohodě a bez problému. Příjemná obsluha, rezervační systém..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů