střelnice: Kapslovna



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#46 » pát 13. led 2017, 23:47

Fakt nechápu, docela tragedie, a to tam dělala náboje SB, než to dali do Vlašimy !
Je to legenda a střelnice nejspíš zanikne, tímto přístupem !!!



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#47 » sob 14. led 2017, 09:47

No je fakt, že to má obrovský potenciál. Centrum, slušné zázemí, je to pěkně v podzemí, a kde v Praze najdete 50m a necelých 100m stav? Bylo by potřeba, aby to vzal do ruky soukromník, zavedl internet, aby mohli prodávat střelivo, rozšířil otvírací dobu a trošku to tam dal do pucu. Moc vysoké náklady by s tím nebyly.

A k tomu omezení puškových ráží. Já tomu celkem rozumím, protože lidi se tam skutečně chovají jako dobytek. Ještě než k tomu došlo, byl jsem svědkem toho, jak jedno hovado blbnulo s kosou tak, že trefovalo strop a pojezdy...střílel s tím od pasu a podobný srandy...když ho správce pakoval ven, tak z něj vypadlo, že má zbroják tejden a je to jeho první zbraň vod pani Brymový, kde mu tam doporučili jako super levnou zábavu. Pak mně tam nějakej doveda málem zastřelil kulovnicí. Čili než tohle řešit, prostě to zakázali.
Ale abych byl fér, tak podivíní se najdou všude - jednou jsem na AVIMu zažil dva jedince, kteří vypadali jako kříženec bezdomovce a zálesáka. Přišli, každej na jeden stav, vytáhli Glocky a s kadencí půl vteřiny na ránu vysypali směrem k terčům celej zásobník. Následně vystoupili ze stavu a jali se praktikovat Krav Maga. Po asi pěti minutách opět vysypali směrem k tečům plnej zásobník a znova nastalo Krav Maga. Tohle se opakovalo asi pětkrát. Zhruba v polovině měl jeden z nich evidentně selhač a jeho reakce byla taková, že vylez ze stavu a s prstem na spoušti namířil pistoli směrem k parťákovi a začal hlaholit "Hele vole, já mám asi selhač!" To už jsem se chystal padnout na zem pro případ, že by to chtěl sdělit taky mně.
Jinak za celou tu dobu si nepřitáhli terč zpátky. Udělali to až při odchodu a z nějakých těch 75 včeliček, které každý vypálil, jich v pistolovém terči byla sotva třetina :-) Od té doby nosím kromě sluchátek i špunty do uší, aby mně rychlopalníci tohoto typu nevyrušovali a začínám přemešlet o neprůstřelné vestě...já mám totiž na exoty štěstí



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#48 » sob 19. led 2019, 11:19

Koukam, ze ma kapslovna novej web (nebo uz ho ma dyl, ale ja si toho vsimnul az tedka) a dokonce i s oteviraci dobou pres vikendy:

http://www.kapslovna.cz/

Byli jste tam nekdo v posledni dobe? Kdo to tam bačuje?



makovice
Příspěvky: 12

Příspěvek#49 » stř 23. led 2019, 14:06

Ja tam byl v nedeli. Ale byl jsem tam poprvy, tak nevim jak to tam bylo pred tim.
Ale pan byl milej a ochotnej. Takze mam permanentku na 10 hodin.

Po precteni predchozich prispevku doplnim...
Objednani jsem provedl po telefonu cca 40min predem. Prisel jsem s pritelkyni a predem se zeptal zda bude moct strilet pouze pod mym dohledem. Pan souhlasil. Pri prichodu mi dal precist provozni rad a podepsat, ze jsem byl seznamen (byla tam i pokuta za prestreleni lana ;))
Pujcil jsem si Shadow2 se 100 naboji.
Nejdriv tam s nami sel, aby se prevedcil o prvni serii a pak nas nechal (evidentne vsak kontroloval pres kameru, coz beru jako bonus).
Na stavu jsme byli cca 70min a nic nerekl, zaplatil jsem dohromady cca 1200,- a koupil si permanentku.
Jeste mi doporucil, abych parkoval primo u strelnice, ze tam maji mista pro navstevniky.

PS: spravce byl starsi pan s sedivymi vlasy. Byl razny ale mily.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Naposledy upravil(a) makovice dne stř 23. led 2019, 14:17, celkem upraveno 1 x.



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#50 » stř 23. led 2019, 14:15

No drive byla oteviracka tusim nekdy do peti, a to jeste jen vsedni dny. Mam tu strelnici rad-delal jsem tam pred lety papiry, ale pak jsem tam prestal chodit prave kvuli oteviracce a pristupu provozovatele. Super byl Jirka Otta, ale ten pak mel nejake zdravotni trable a jeho kolega Mestak mi prisel celkem zvlastni-diplomaticky receno.

Vis jmeno pana, co tam byl?

A ta permice je prenosna? Na webu je jen jeji cena...



makovice
Příspěvky: 12

Příspěvek#51 » stř 23. led 2019, 14:18

Jeste jsem to doplnil a ano vim ze se podepisoval Jirka. A permice prenosna nebude (je vazana na zbrojak).


Sent from my iPhone using Tapatalk



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#52 » stř 23. led 2019, 14:23

Jo, Kapslovna má velmi "zajímavou" provozní dobu, podobně jako kamenná prodejna Lira prodej-zbrani. Zrovna na Prahu, kde myslím většina lidí nedělá na 3 směny, je otvíračka 10—17 přinejmenším svérázná. Já bych si musel vzít dovolenou, tak radši chodím ke konkurenci...



makovice
Příspěvky: 12

Příspěvek#53 » stř 23. led 2019, 14:29

U me vyhrala protoze

- je za “rohem” od kanclu
- maji k pujceni Shadow2
- vypada to, ze je tam dost volno :)


Sent from my iPhone using Tapatalk



zkpet
Příspěvky: 52

Příspěvek#54 » stř 23. led 2019, 15:04

Ta otevíračka není takto stanovená pro srandu králíkům, ale proto, že tam denně trénují biatlonisté (alespoň to tak bývalo). Tož tak.



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#55 » stř 23. led 2019, 15:27

makovice píše:Jeste jsem to doplnil a ano vim ze se podepisoval Jirka. A permice prenosna nebude (je vazana na zbrojak).

No jestli to byl nedoslychavy pan duchodoveho veku, bude to Jirka Otta:-)

OK, diky. Zkusim se tam stavit a kdyz to bude OK, taky si ji koupim. Mam to kousek. Ale stve mne, ze tam nejsou boxy (pamatuju si, ze se palposty daly oddelit necim jako roletou co byva v okne, ale to je na prd), protoze kdyz chytnes vedle sebe nejaky pako, je to ocistec...



makovice
Příspěvky: 12

Příspěvek#56 » stř 23. led 2019, 19:00

Rolety jsou porad. Nakonec prisel nekdo na pripravu na ZP, tak to zatahli. Jsem docela koukal ;) ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk



makovice
Příspěvky: 12

Příspěvek#57 » ned 27. led 2019, 18:27

Tak dneska jsem chytnul mladsiho chlapka, co puvodne delal na prodejne CZ v Praze a taky super. Krasne jsem s nim pokecal. Prijemny a vstricny. Za me zatim 9/10 ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk



makovice
Příspěvky: 12

Příspěvek#58 » stř 27. úno 2019, 19:51

Tak pan Otta uz je v duchodu. Ale jinak zatim stale spokojenost ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk



Grimpo
Příspěvky: 302

Příspěvek#59 » čtv 28. úno 2019, 12:31

Kapslovna. Prakticky jsem na ní před několika lety přestal chodit, přestože to mám skoro za zadkem. Na p. Měšťáka jsem neměl štěstí, prakticky pokaždé tam byl p. Otta. Při vší úctě - nechtěl-li jsem být neslušný, tak skorem polovinu času, který jsem zaplatil, jsem místo střelby poslouchal historky a některá svérázná moudra "starého pána". Začal jsem tuhle střelnici brát jako nouzovku, pro případ, že potřebuji hrubé ověření nějakého svého přebitého výtvoru a nebyla možnost a čas jet někam jinam, pokud možno na venkovní. Když jsem vloni zjistil, že se změnily webovky, rozhodl jsem se dát tomu šanci. Na první dobrou domluva na večerní střílení v týdnu, mimo uvedené časy. Vstřícný správce, mladší než já. Při rozhovoru uvedl, že mu apriori ani 58 ani AR nevadí, pokud se nejedná o kropení, ale o mířenou střelbu.

Taková Kapslovna s takový přístupem se mi líbí.

Nicméně, nouzovka to pro mne už asi zůstane, venku je holt venku. On ten průhled atmosférou tunelu na těch asi 96 metrů stejně za moc nestojí.



Phoenix
Příspěvky: 291

Příspěvek#60 » stř 20. bře 2019, 21:35

Já tam byl někdy kolem létá tuším a přístup pohoda,ale co byl problém tak po cca třiceti ranách mířenky z pušky nebylo na konci tunelu vidět v optice pořádně terč,přez oblak prachu a kouře(kolega nastřelovat nové AR...)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů