střelnice: Olomouc - Černovír/Lazce



Řehule

Příspěvek#31 » čtv 17. lis 2011, 12:37

Tak to je fajn, že pistolová funguje :o) Tak hodně zdaru při opravách



Řehule

Příspěvek#32 » ned 27. lis 2011, 19:07

Včera parádní odpoledne na této střelnici. Dík patří kamarádovi Vlastikovi, který akci domluvil, a taky našim "instruktorům" ( či jak to nazvat) panu Radkovi a jeho staršímu kolegovi.



Bobik

Příspěvek#33 » pát 2. pro 2011, 21:57

Taky tam rád chodím a jsem velmi spokojen.



Bobik

Příspěvek#34 » sob 21. led 2012, 21:33

Kamarádi střelci je nový rok je třeba vyhnat pavouky z laufů-hurá na střelnici !!!



Lala

Příspěvek#35 » pát 8. úno 2013, 22:28

Střelnice naprosto bez problémů. Velmi vstřícná obsluha, Vstup na pistolovou 60Kč/hod včetně terče. Mohu posoudit provoz pouze na pistolové. Vetšinou střílím sám, výjimečně se sejdeme 2. Tudíž má člověk klid a střelnici celou pro sebe. V místě je možno zakoupit, mimo jiných, přebíjené ALSA PRO v ceně 3,7Kč/ks, nebo SB za 4,5Kč/ks. Střelnici mohu jen a jen doporučit.



samkolacek
Příspěvky: 22

Příspěvek#36 » stř 7. kvě 2014, 18:28

Lala píše:Střelnice naprosto bez problémů. Velmi vstřícná obsluha, Vstup na pistolovou 60Kč/hod včetně terče. Mohu posoudit provoz pouze na pistolové. Vetšinou střílím sám, výjimečně se sejdeme 2. Tudíž má člověk klid a střelnici celou pro sebe. V místě je možno zakoupit, mimo jiných, přebíjené ALSA PRO v ceně 3,7Kč/ks, nebo SB za 4,5Kč/ks. Střelnici mohu jen a jen doporučit.


Jezdíš tam pořád? Jaké jsou aktuální ceny? Dá se tam i v týdnu zajet? Jsem čerstvý držitel ZP. Koupil jsem si pistoli a chtěl bych jí vyzkoušet :)



lubomír
Příspěvky: 61

Příspěvek#37 » čtv 8. kvě 2014, 05:54




samkolacek
Příspěvky: 22

Příspěvek#38 » ned 18. kvě 2014, 11:05

[url][/url]Dnes návštěva této střelnice byla super. Určitě tam budu jezdit.



Brabi
Příspěvky: 2

Příspěvek#39 » čtv 29. kvě 2014, 06:59

jojo, Lazce nemají chybu !



Dandys
Příspěvky: 105

Příspěvek#40 » stř 8. čer 2016, 12:19

Příjemné prostředí, vstřícná obskuha, lidové ceny. Co víc si přát? Snad jen počasí...

Uživatelský avatar
honzek86
Příspěvky: 347

Příspěvek#41 » pát 24. čer 2016, 08:52

Jako zastřílel jsem si dobře. Ale ... Nikdy jsem tam nebyl a je to tam dost velké, tak jsem poprosil správce, ať mne zavede. S někým si tam plkal, tak mě víceméně otráveně dovedl na cestu a hodil rukou, že taaaam už si to najdu sám. Tak jsme jak pitomci hledali a hledali, přitom naše hodina nám už běžela. Našli jsme jen ocelové dveře s nápisem "zákaz vstupu, střílí se!" Nechtěli jsme vlézt mezi terče :D tak jsme hledali. Nakonec to byly ony, řekl nám to vycházející střelec, co to zrovna balil. Byl tam s námi jiný správce, který tam tu střelbu moc neřídil. Zaučoval tam asi na zkoušky a měl dalekohled, tak nás měl trochu na háku a k terčům nás pouštěl, jen když jsem se ho šel extra zeptat. Takže z té hoďky jsem tam polovinu prokecal s kolegou. Střelnice dobrá a bezpečná, neříkám nic. Ale obsluha má co zlepšovat. Kdyby byla ochotnější, zastřílel bych si za tu hoďku určitě víc.
Pro srovnání - Šumperk Temenice - správce neustále hlída všechny pozice a ŘÍDÍ střelbu, tj. neustále dává pokyny k terčům/můžeme střílet. Odsejpá to jak má a cítím se o dost bezpečněji...



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#42 » pát 24. čer 2016, 09:21

Já jsem s Lazeckou střelnicí naprosto spokojen, jinam už ani nechodím. Střílet se tam dá absolutně všechno. Když mám chuť na broknu vezmu broknu, když chci rychlopalbu s AR-kem dám terč na 100 m a když chci trochu zpřesnit dám ho na 300 m. S pistolí mohu dát ves stejný den mířenku i trochu něco akčnějšího. Skeet, trap, vše na jednom místě. Při pěkném počasí dobrý bufet. Ceny dle mého názoru slušné, občas zajímavý závody. Na 300 m jezdí chlapi z celé Moravy.

Uživatelský avatar
honzek86
Příspěvky: 347

Příspěvek#43 » pát 24. čer 2016, 10:49

Tak byl to jen můj první dojem :) nic víc nic míň. Potvrzuji, že je fakt velká a je tam asi všechno. Pro střelce s větším arzenálem je to asi ráj. Vzhledem k tomu, že zatím střílím jen pistoli, toto moc nehodnotím.

EDIT: Ale ta pistole na 25 byla fakt zabržděná a na tom trvám ;) nudil jsem se a bylo to otravný. Chtěl jsem si zapráskat a místo toho jsem si jen párkrát cvaknul a pokecal. Jinde to odsejpá a baví mě to víc.



Dandys
Příspěvky: 105

Příspěvek#44 » pát 24. čer 2016, 11:44

A je druhá skupina lidí, kterým vyhovuje, že ti furt někdo nestojí za zadkem a nekomandýruje. ;-)
Když tam jdu odpoledne, většinou nás tam není moc a vždycky se dá domluvit. Možná taky ještě nevíš, že ta pistolová má 2 rozdělené části, když tě tam nikdo neprovedl... ;-)



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#45 » pát 24. čer 2016, 15:52

To Honzek: pokud si zažil takovou situaci tak chápu, ale většinou je tam absolutní pohoda. Navíc myslím, že kdybys chlapíkovi řekl tak se to zrychlí. S nimi je fakt bezproblémová dohoda.Oni opravdu chtějí aby se tam střelcům líbilo. Jo a navíc kdybys tu hoďku přetáhl třeba o 20 min, tak si nemyslím, že by to byl problém jako na některých jiných střelnicích. Další výhoda velikosti té střelnice je, že se nemusíš nikdy objednávat dopředu a to i když jsou závody. Ne všechno je vždy přístupný, ale koutek kde si do zblbnutí zastřílíš je tam vždycky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 11 hostů