střelnice: B&H Magnum Club



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » stř 22. srp 2007, 14:21

komentáře ke střelnici
B&H Magnum Club

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/b-h-magnum-club



Truthseeker
Příspěvky: 1

Příspěvek#2 » čtv 4. čer 2015, 12:48

Tady opravdu kazdemu doporucuju se teto strelnici vyhnout velkym obloukem. Majitel je velmi neprijemny a arogantni. A ceny jsou jedny z nejvyssich v Brne, hlavne tedy priprava na zkousky na zbrojak - 3000,- Pritom staci oslovit jine strelnice, ktere pripravu bezne nenabizi a domluvit se za par stovek. Muzu doporucit napr. Rosnicku, celkova priprava za 250,- a nauci vas mnohem vic nez v Magnumu.



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#3 » čtv 4. čer 2015, 13:20

Byl jsem tam na přípravě já, jeden můj známý a dokonce i pak můj doktor. Všichni jsme byli spokojení. První den teorie, která dost lidem pomohla. Druhý den střelby a rozborky. Kdo nestřílel, rozebíral (tedy mohl tak dlouho jak chtěl). Nás pak z té rozborky bolely ruce. Takže 2700 (náboje v ceně) za dva dny mi nepřijde tolik. Rosnička na webu uvádí 300 za 1 hodinu a náboje zvlášť. Cena je tedy rozdílná, ale rozsah hodina vs. dva dny očividně taktéž. Den před zkouškou jsem byl na individuálním opakování a taky super. Přístup pana majitele je poměrně svérázný (má učitelský-vedoucí přístup, nikoli rodičovský), ale dost naučí. V Rosničce jsem nebyl cenu za box mají nižší (dozor, půjčení zbraně a náboje pro individuální střelbu tam nevidím), ale další dvě střelnice v Brně co jsou, tak jsou výrazně dražší. Navíc i při běžném dojít si zastřílet, tak nižší ceny než jinde (nevím jak v Rosničce). Jinde vám za zády maximálně prvních pár minut někdo stojí, že se nezabijete a pak jde i pryč a jen si zinkasuje dozor. V magnumu stále hlídá, radí a hlavně učí. Jedinou nevýhodu střelnice vidím v tom, že je málo volných časových oken, kdy se tam dá zajít (jinak probíhá výuka, školení a jiné věci). Ale samozřejmě, jak se říká YMMV - každému sedne něco jiného.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » čtv 4. čer 2015, 13:58

BHM mám kousek od rodné nory, ale na běžné střílení se mi tam ještě nepodařilo dostat. Je nutná registrace a rezervace na webu, ale v rezervačním systému skoro nejsou volné sloty. Údajně tam bývá volno i jindy, ale je nutná tel. domluva s Ing. Hynštem, tomu se ovšem nemůžu dovolat. Chodíte tam někdo střílet pravidelně?



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#5 » čtv 4. čer 2015, 14:46

Chodím tam střílet celkem běžně, pokud zrovna ten týden neplánuji venkovní střelnici. Bohužel plno tam bývá dost často hlavně kvůli všem těm kurzům tam (a i mimo střelnici), co vede. Dovolat se tam je občas problém, protože dole v krytu není signál na mobil. Rezervaci na střelbu je lépe dělat více předem a pak by neměl být problém.

Uživatelský avatar
maribor
Příspěvky: 35

Příspěvek#6 » čtv 4. čer 2015, 18:27

Na této střelnici jsem začínal , prvních pár ran ze svě nové pistole...měl jsem z toho takovou radost , že jsem odložil zbraň , abych to trochu "rozdýchal" . V zápětí na mě správce "vylítl" proč nestřílím ! Musite tam asi pálit pořád . Jednou s SA 858 (na webu má nebo měl napsáno pro stavy "neomezená ráže"), tak jsem to bral tak , že pro pušku to tam není problém . Už ve dveřích jsem byl vyhozen , že platí jen pro pistole , a že bych mu rozmlátil stěnu . Když jsem tam chtěl jít s kamarádem (bez ZP), tak musím připlatit 800 za dozor , nebo mít zbrojní licenci . Navíc tam má otevřeno pro veřejnost jen velmi málo a v časech , kdy se mi to vůbec nehodilo . Souhlasím s Truthseekerem , už nikdy více , radši si připlatím a jdu do Triggeru ...



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#7 » čtv 4. čer 2015, 19:00

Sám jsem tam absolvoval dvoudenní kurz před zkouškou odborné způsobilosti a s tím jsem byl spokojen. Hynšt je samorost s hodně svérázným způsobem výuky a komunikace. Mě to sedlo, jiným zase ne - holt to není pro každého.
Se zbrojákem jsem tam už nebyl, neb jak píšou jiní - střelnice není zrovna vstřícná vůči "externistům". Hynšt má evidentně dostatek práce s kurzy a vysokoškoláky a tak nemá potřebu shánět lidi z venčí. Každopádně co se týče ceny střelnic v Brně patří BH Magnum k těm levnějším.



bangecxjr
Příspěvky: 1

Příspěvek#8 » pon 7. bře 2016, 23:06

Na střelnici jsem absolvoval kurz. Mohu říci, že peníze rozhodně nepovažuji za vyhozené. Díky svým kolegům, kteří „chtějí ušetřit“ a dělají kurzy v jiných střelnicích, to dokonce vím na jistotu. Pan Hynšt je rázný člověk a ono, když se každý zamyslí, to má svůj smysl. Nechtělo se mi věřit, co někteří se zbraní dokáží i přes všechna upozornění, to si myslím, že je ještě mílius .....



fernet1986
Příspěvky: 2

Příspěvek#9 » pát 25. lis 2016, 17:00

Na střelnici jsem šel já /držitel ZP/ a má přítelkyně, kterou zodpovědně chystám na zkoušku pro získání ZP, měli jsme rezervaci na hodinu a žádost o půjčení zbraně cz 75B.

Po příchodu s dvou minutovým zpoždění způsobený parkováním jsme se dozvěděli, že námi rezervovaný box je už obsazen, to by ovšem nebyl problém, neboť za pět minut se uvolnil jiný.

Problém začal až u vstupu, kdy nás arogantně odmítl vpustit správce střelnice. Já jsem sice držitelem zbrojního průkazu 7 let, ale to jsem ani nestačil říct, abych se nedozvěděl, že jedině on má zodpovědnost a já nemám co s ne-držitelem ZP v střeleckém boxu dělat, když jsem mu řekl, že na ostatních střelnicích problém nikdy nebyl opět začala přednáška, jak jedině on za vše zodpovídá a on provádí vstupní školení o bezpečnosti.

Má rada zní..... trigger je 100 % lepší, ještě ten den jsme si hezky zastříleli.....jo a nikoho jsme nepostřelili :lol:



Maggi.sauce
Příspěvky: 1

Příspěvek#10 » čtv 9. bře 2017, 17:22

Já se musím bohužel připojit se špatným zážitkem.
Na střelnici jsem absolvovala základní výcvik, kde jsem se toho mnoho naučila. Pan Ing. Hynšt je velmi svérázný, avšek z pochopitelných důvodů. Bohužel to zašlo příliš daleko, zřejmě neví, co je moc. Po základním výcviku jsem se rozhodla přihlásit se do pokračovacího výcviku, ale z kapacitních důvodů jsem se do něj nedostala. Rozhodla jsem se tedy, že se přihlásím až další semestr. Na přihlašovací schůzce ale dostali přednost ti, co dokončili právě teď základní kurz bez ohledu na to, že já jsem tento kurz před půl rokem také absolvovala ale z kapacitních důvodů jsem musela půl roku čekat. Po náročné dohodě o termínu jsem odcházela s nevyhovujícím termínem, již předem jsem věděla, že nebudu moci absolvovat všechny hodiny.
Vrcholem byla první hodina, kdy se mělo platit kurzovné. To jsem totiž uhradila přes Centrum sportovních aktivit přes školu (pravděpodobně chyba komunikace CSA), což pan Ing. Hynšt neuznával. Bylo mu tedy nabídnuto uhrazení zálohy (celou částku jsem neměla u sebe) s tím, že zbytek bych přinesla příště. Bohužel jsem byla vyhozena, bez ohledu na to, že pan Ing. Hynšt mě znal z předchozího kurzu a záloha vysoce přesahovala cenu za jednu lekci. Nedoporučuji.



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#11 » stř 27. zář 2017, 19:52

Absolvoval jsem kurz a nemám mu co vytknout. Cena byla vyšší než jinde (pamatuji-li se dobře 2900,-), ale hodinová dotace tomu odpovídala (více jak 5 h teorie a 3 hodiny praxe). Nesnáším školení a dost často u nich usínám či jsem otráven. Zde jsem poprvé od VŠ vydržel sedět na přednášce přes 5 hodin přerušených pouze několika 10 min. přestávkami. Střílení bylo také dost, manipulace bylo přehršel.
Byl jsem ještě na jednom doplňovacím za 500 Kč (cca hoďka), ale tam už bylo střílení méně než bych chtěl, manipulace dostatek.
Na střelnici tam nechodím, protože je to na opačném konci města, jinak bych to tam zkusil.
Doporučuji, podle příspěvků na internetu především mužům s pokornou nepředvádějící se povahou, nejlépe milovníkům kovových výrobků vzniklých třískovým obráběním :-D a s bezproblémovým přijímáním autorit :-)



expres
Příspěvky: 604

Příspěvek#12 » úte 19. pro 2017, 09:44

soukromá osoba..
Maggi.sauce

shrnuti:
zamluvila jste si kurz, dokončila
druhý jste prošvihla rezervovat -> důvody proč ostatním to šlo je na vás?
nabídnut náhradní termín -> ten už vám nevyhovoval, ale ač Vy potřebujete laskavost tak vám někdo jde vstříc ať nemusel? Nestojí za zamyšlení že přizpůsobovat se má ten kdo něco potřebuje? Chcete něco, tak si na to najděte čas a nebo to odpískejte...
placení -> ano, špatná komunikace, ale je to i vaše špatná komunikace,chápu že vás po tomhle všem někdo vyhodí. Proč má řešit váš problém a když už s ním mluvíte tak proč se nezeptáte na placení. Minule se to platilo přes CSA.

Za mě svérázný přístup pana Hynšta. Někomu to nemusí sedět, ale je potřeba si uvědomit že v Brně není moc střelnic a pak je potřeba se přizpůsobovat střelnici a správci. Ne naopak, co mi tak dle diskuze na Brno přijde.
Jinak doporučuji. Příjemné zázemí, domluva je těžší, má hodně plno, ale dá se zvládnout. Plus opravdu manipulace v rámci kurzu proběhla velmi slušně a kvalitně.
Určitě se domluvím na střelbě a posunutí se dál.

S pozdravem a poděkováním pane Hynšt.



Hitokage
Příspěvky: 16

Příspěvek#13 » pát 15. bře 2019, 13:21

Po přečtení komentářů k této střelnici bych se rád i já podělil o svou zkušenost. Absolvoval jsem na této střelnici základní výcvikový kurz, který je přípravou na zbrojní průkaz. Byl to kurz pro studenty (mohou se za příplatek přihlásit i lidé co již nestudují), který probíhal formou hodinových přednášek ohledně teorie každý týden a na konci praktickým nácvikem rozborek, střelby, střelby výběrové a z historických zbraní a závodu ve střelbě. Zkoušku odborné způsobilosti pro zbrojní průkaz jsem absolvoval také na této střelnici.

Pan Ing. Hynšt má velice svérázný přístup, který skutečně nemusí sedět každému. Pro mě však celkový kurz předčil v dobrém smyslu veškerá očekávání. Pan Ing. doplňoval teorii vtipnýma poznámkama a příběhama, takže jsem si nejméně u poloviny testových otázek vzpomněl na nějaký jeho výraz či zážitek. Můžu Vám garantovat, že na tento kurz nelze zapomenout ;) a příprava na zkoušku je to dokonalá. Neměl jsem sebemenší problém s jejím vykonáním právě díky panovi Ing. kterému tímto ještě jednou děkuju. Je také ochotný pomoct s výběrem a nákupem zbraně, vyplněním formulářů pro policii či jinými problémy ohledně zbraní. Cenově si také myslím že není BH Magnum předražená střelnice.

Ohledně přístupu pana správce v záležitostech zbraní a organizace. Ano, má svůj vlastní přístup a není možné s ním příliš polemizovat, nicméně je dobré si uvědomit, že jde o zbraně a sebemenší pochybení ohledně bezpečnosti může mít dost závažné následky. Pan Ing. je zodpovědný člověk, pro něhož je bezpečnost na prvním místě a podle toho se bez kompromisů chová. Pokud človět snese sem tam pár peprných výrazů a poznámek, rád se u toho zasměje a zároveň chce zbraně brát vážně tak je BH Magnum to správné místo.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů