střelnice: Timpo



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#46 » čtv 14. dub 2016, 15:33

Za mě Timpo perfektní alternativa zejména proto, že mohu měnit vzdálenost terče v podstatě po každém zásobníku. Obsluha perfektní. Cenu neřeším. Oproti Lazcím je to rozdíl v ceně šesti výstřelů. S permicí žádný. V zimě nebo dešti není co řešit. Obchod v poho, když si objednám mám tam do týdne cokoliv na přebíjeni za dobré ceny. Nabídku zbraní v obchodě moc nekomentuji, protože zbraně nejsou skoro nikde žádné. Takže na tu bídu je to v poho. Na objednávku jsem tam měl do týdne Shadow Oranže za dobrou cenu. Když jsem chtěl něco jiného byli to ochotni okamžitě sehnat pokud to bylo v republice.

Uživatelský avatar
MakeaNui
Příspěvky: 127

Příspěvek#47 » čtv 14. dub 2016, 17:59

Kdo by ještě před rokem řekl, že to půjde i jinak, lépe :) Za mě ideální alternativa pro špatné počasí. Jen škoda, že není otevřeno v sobotu odpoledne a v neděli. Jinak obsluha perfektní :)



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#48 » čtv 14. dub 2016, 18:02

ja sem jim to rikal, ze pres vyken by meli plno, ale mozna casem bude, fakt jsou to pohodovy chlapici, urcite tam budu chodit min. 2x tydne

Uživatelský avatar
MakeaNui
Příspěvky: 127

Příspěvek#49 » čtv 21. dub 2016, 05:45

Včera rychlá návštěva a vyzkoušení Coonana :) Potěšilo mě, že od posledně přibyly tři gongy, takže se dá mimo terče využít i jich :D

IMG_5270.jpeg



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#50 » ned 24. dub 2016, 07:28

Oni ted hodne prestavuji dalsi mistnosti kde bude moznost i takticke strelby, coz je uplne skvele. Ale vyhledove rikali tak pul roku. Snad jim to vydrzi!



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#51 » pon 2. kvě 2016, 17:29

Musim rict, ze jsou suprovi. K nakupu zbrane napriklad zdarma permici na 10 vstupu, coz je v prepocte 1200KC ktere bych jim dal tak ci tak, takze za me velke plus a budu tam chodit nadale!



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#52 » pon 2. kvě 2016, 21:27

Tak jsem zaslechl, že tam bude i padesátka. Ale jenom zaslechl. Krytá padesátka, těch moc není.

Uživatelský avatar
honzek86
Příspěvky: 347

Příspěvek#53 » pát 24. čer 2016, 08:33

Byl jsem tam poprvé, bylo to ok. Dobu návštévy jsem si domluvil dopředu. Vzdálenost jsem si sám nastavoval od 10m do 18,5m. Jen jsem byl upozorněn na to, že na méně jak na 10m je to zakázané (necítil jsem potřebu střílet na míň :D ale někdo už se o to asi pokoušel). Cena 150 na hoďku, obsluha mě zavedla až na střeliště a dala instrukce. Ochota, pohoda... Sice se tomu pořád říká Timpo (asi po staru), ale začínám to slýchat pod názvem GunSport - mají to tak i na webu, taky se tak představují do telefonu. Chvíli jsem to hledal, celé jsem to musel obejít ... je to vchod do sklepa, vypadá to jak feťácké doupě, tak se nelekněte :D nejspíš je to udělané ze starého bunkru CO.

EDIT: vypůjčení sluchátek a brýlí je zdarma ... narozdíl třeba od Lazců.

Uživatelský avatar
MilanoX
Příspěvky: 109

Příspěvek#54 » pát 24. čer 2016, 09:40

Timpo je celej ten barák...

Uživatelský avatar
MilanoX
Příspěvky: 109

Příspěvek#55 » pát 24. čer 2016, 09:42

A co se týká toho zaslechnutí, že v Gunsportu / Timpu bude 50m, tak možná vznikne cca 40m v prostorách bývalé diskotéky Faustův dům. Bylo by fajn mít v OC krytou 40m střelnici.

Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#56 » čtv 20. říj 2016, 05:37

Dobrá vybavenost. Profi a vstřícný přístup. V pozdních odpoledních a večerních je lépe rezervovat telefonicky.

Uživatelský avatar
honzek86
Příspěvky: 347

Příspěvek#57 » čtv 20. říj 2016, 08:00

Jinak co se týká rozšiřování, zeptal jsem se jich tam přímo :) slyšeli to ode mě poprvé, tak nevím, kde tu na to někteří chodí ...
tím spíš je mimo pojem "přistavování" - je to železobetonový bunkr :) tam se už moc přistavovat nedá.



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#58 » čtv 20. říj 2016, 08:12

honzek86 píše:Byl jsem tam poprvé, bylo to ok. Dobu návštévy jsem si domluvil dopředu. Vzdálenost jsem si sám nastavoval od 10m do 18,5m. Jen jsem byl upozorněn na to, že na méně jak na 10m je to zakázané (necítil jsem potřebu střílet na míň :D ale někdo už se o to asi pokoušel). Cena 150 na hoďku, obsluha mě zavedla až na střeliště a dala instrukce. Ochota, pohoda... Sice se tomu pořád říká Timpo (asi po staru), ale začínám to slýchat pod názvem GunSport - mají to tak i na webu, taky se tak představují do telefonu. Chvíli jsem to hledal, celé jsem to musel obejít ... je to vchod do sklepa, vypadá to jak feťácké doupě, tak se nelekněte :D nejspíš je to udělané ze starého bunkru CO.

EDIT: vypůjčení sluchátek a brýlí je zdarma ... narozdíl třeba od Lazců.

Já jsem si tedy nevšiml, že na Lazcích by účtovali sluchátka a brýle.



Dexter02
Příspěvky: 54

Příspěvek#59 » čtv 20. říj 2016, 08:23

honzek86 píše:Jinak co se týká rozšiřování, zeptal jsem se jich tam přímo :) slyšeli to ode mě poprvé, tak nevím, kde tu na to někteří chodí ...
tím spíš je mimo pojem "přistavování" - je to železobetonový bunkr :) tam se už moc přistavovat nedá.


Nejde o přistavování, ale o využití prostor bývalé diskotéky, které jsou taky v tom bunkru.
A podle toho co já se s něma bavil, tak to vázne na majiteli budovy, který není schopen/ochoten vyklidit diskotéku.

Uživatelský avatar
MilanoX
Příspěvky: 109

Příspěvek#60 » čtv 20. říj 2016, 09:15

Nejde o přistavování, ale o využití prostor bývalé diskotéky, které jsou taky v tom bunkru.
A podle toho co já se s něma bavil, tak to vázne na majiteli budovy, který není schopen/ochoten vyklidit diskotéku.

Mám od nich stejné informace.
Kdyby se jim to povedlo zprovoznit, tak se jako střelnice posunou ještě o pár úrovní výš.
Krytá 40-tka, poměrně velký prostor, prodejna, zázemí použitelné jako klub (bývalý Jonáš).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů