střelnice: Timpo

Uživatelský avatar
MilanoX
Příspěvky: 109

Příspěvek#31 » pon 22. úno 2016, 17:13

Ode dneška otevřeno!
http://www.gunsport.cz

Uživatelský avatar
MilanoX
Příspěvky: 109

Příspěvek#32 » stř 24. úno 2016, 09:44

Takže doplním (po včerejším otestování :))

Otevírací doba:
Po-Pá 8-19
So 9-13

Ceny:
1hod: 150CZK (zahrnuje sluchátka,brýle, 1xterč dle výběru)
pernamentka 5 vstupů 650CZK (130/hod)
pernamentka 10 vstupů 1200CZK (120/hod)

Počet stavů:4 - pojezdy s terči lze zastavit kdekoliv (max 18m?)
Prostředí příjemné, personál taky.
Ceny střeliva: všiml jsem si jenom 9mm Luger SB 7,5 za 5,10



vasek666
Příspěvky: 8

Příspěvek#33 » stř 24. úno 2016, 09:49

150 Kč? Tak to je celkem dost.

Uživatelský avatar
MilanoX
Příspěvky: 109

Příspěvek#34 » stř 24. úno 2016, 10:06

Vasek666: No, to je relativní. Na Lazcích dáš 120 ale jsi venku, což v tomto počasí není nic moc a navíc je po 17-té tma. V Křelově je 100, ale kdo nemá vlastní terče, hluchátka a brýle tak si připlácí, navíc je to taky venkovní.
Pokud si koupíš permici, tak se cena snižuje (130 je už skoro průměr okolních střelnic) a jsi v suchu a v teple.
Takže minimálně v chladných a tmavých měsících ta cena je podle mě celkem v pohodě.



Dandys
Příspěvky: 105

Příspěvek#35 » stř 24. úno 2016, 11:24

Za mě taky dobrý, střelnice je lépe osvětlená, obsluha velice vstřícná. Plusové body za možnost nastavení vzdálenosti terče. Na druhou stranu ocelové lapače a odraz od stěn a VZT potrubí po odstranění sítí dělají slušný kravál (jednou jsem nestihl nasadit včas hluchavky), asi by to chtělo ještě trošku pořešit akustiku. Ale když nasadíš včas, jde to.

Uživatelský avatar
MilanoX
Příspěvky: 109

Příspěvek#36 » stř 24. úno 2016, 12:05

Jojo, ty plechový lapače jsou docela pěknej BigBen :-)



vitor
Příspěvky: 4

Příspěvek#37 » sob 27. úno 2016, 22:15

Na snížení hlučnosti se průběžně pracuje. :D



N560
Příspěvky: 118

Příspěvek#38 » ned 28. úno 2016, 14:03

To osvetleni by mne zajimalo. Kdyz jsem tam byl minuly rok asi dvakrat v "puvodnim stavu", tak jsem mel problem s videnim miridel. Byla tam proste na moje oci moc tma... Je toted opravdu vyrazne lepe osvetleno?!

Uživatelský avatar
MilanoX
Příspěvky: 109

Příspěvek#39 » ned 28. úno 2016, 21:57




Elevisko
Příspěvky: 18

Příspěvek#40 » čtv 3. bře 2016, 20:00

Navštíveno dnes. 3.3.2016
Byl jsem mile překvapen jak tam vše prokouklo.
Na stavech je krásně vidět a jsou i rozšířené (díky odstranění jednoho = 4 stavy).
Pojezdy konečně (a zcela logicky) možné zastavit kdekoliv i přes to že mechanizmus zůstal stejný. :)
Obsluha příjemná a ochotná.
V ceně vstupu: sluchátka, brýle, terč. Tuším, že tam byly i záslepky k dispozici (nevím jistě, měl jsem své)

P.S.: Pro mne (♿) jen škoda přístupu, ale za to majitel nijak nemůže a dobře o tom vím. Alespoň ušetřím, jinak bych tam byl díky rekonstrukci pořád :D :D
Takže za mne velký palec nahoru :thumbup:



cz_pyy
Příspěvky: 1

Příspěvek#41 » pát 4. bře 2016, 06:44

Ahojte, ano, v novém timpu jsem byl.
Obchod poloprázdnej, ale co chtít po dvou týdnech provozu. Obsluha vstřícná, střelba zábavná. Sic 18metrů, mají redukované terče simulující 25m.
4 stavy místo 5ti byl krok správným směrem.
Rád se sem vrátím (už jen proto, že jsem si pořídil permici :-D)

Uživatelský avatar
malyLibor
Příspěvky: 44

Příspěvek#42 » čtv 17. bře 2016, 14:22

Také jsem byl v novém Timpu. Obchod bych neviděl poloprázdný z důvodu, že je dva týdny po zahájení, ale z důvodu, že zbraně prostě nejsou. Všechny zbrojovky na planetě valí především krátké zbraně o sto šest a přesto nestíhají dodávat. Nejen v Evropě, ale i v USA je obrovský hlad po zbraních. Přesto v Timpu mají základní sortiment zbraní a já bych chtěl především vyzdvihnout jejich velice vstřícnou a příjemnou obsluhu.
Co se ceny týká, souhlasím s MilanoX.
Těším se, až dostanu v pondělí průkaz zbraně a budu tam moct chodit střílet.



dallli
Příspěvky: 44

Příspěvek#43 » čtv 17. bře 2016, 18:19

Timpo, na to jak krátce funguje, je solidně zařízené. Prostředí příjemné, ceny asi nejlepší. Jediné co mi vadí jsou terče z jemného papíru a miniaturní lepky. Každá střela z .45 terč trhá a kdybych neměl vlastní lepky, tak bych nezalepil :-) Ale to jsou drobnosti. Byl jsem tam jen jednou a dávám přednost jiné, vzdálenější střelnici, ale tuto mohu doporučit. Dál by bylo vhodné pořešit umytí a záchody, ale to zcela určitě časem také bude.

Uživatelský avatar
malyLibor
Příspěvky: 44

Příspěvek#44 » pon 21. bře 2016, 16:45

Tak dnes další návštěva Timpa, tentokrát už s pistolí. Musím říct, že opět příjemná zkušenost, oba obsluhující příjemní a usměvaví, odpověděli mi na mé otázky, vysvětlili, jak to u nich funguje. Obchod už mi přišel mnohem lépe zásobený - asi proto, že ve vitrínkách už byly ve všech pistole, pod nimi spousta dlouhých, hlavně opakovacích brokovnic, o které je dnes velký zájem.
Na střelnici prima, osvětlena je krásně. Jen se přidávám k tomu BigBenu - po výstřelu to tam pěkně zní... ale když má člověk sluchátka, je to v pohodě. Byl jsem spokojen, proto jsem si koupil hned permanentku na 10 návštěv. Jo, a také jsem potřeboval použít WC a nebyl problém - stačilo se zeptat a poslali mne, takže se zdá, že už vše funguje. Dokonce jsem si všiml, že je tam i nějaké posezení, ale dnes jsem neměl moc času, tak jsem jej ani nevyužil, ale příště už si dám třeba i něco na žízeň :-)
Za mne tedy :thumbup:



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#45 » čtv 14. dub 2016, 12:46

timpo ted navstevuji pravidelne a nemuzu si stezovat, 150 na hodinu ale kdyz si clovek koupi 10 vstupovou permanentku, tak jen 120 na hodinu a to se uz oplati, vyborny personal!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů