střelnice: Vražkov



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#16 » čtv 24. led 2019, 15:25

Mimochodem, cesta tam mě ještě nenapadla řešit, prostě "polňačka" a když už jsme ti drsní střelci, tak aby mě ještě cesta rozházela... :lol:



antonspelec
Příspěvky: 1172

Příspěvek#17 » čtv 24. led 2019, 15:42

Fejsbuky a podobny veci nevedu.
Asi se tam spis nekdy stavim osobne podivat a poptat-obcas kolem jezdim po dalnici. Zajima mne, jak maji reseny popery, gongy a dalsi zelezny veci...aby to nebyl takovej ten druh, kdy je lepsi se zdekovat z cely strelnice, kdyz do toho nekdo zacne strilet.

Taky by mne nenapadlo resit cestu, kdybych si neprecetl ty prvni prispevky...ale kolegove maji ocividne smysl pro dramatizaci :-)



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#18 » čtv 24. led 2019, 16:13

Pak mají ještě tlf :P Na malý ploše je myslím cca 4-5 malých a stejně tak velkých kovů, na velké ploše jich bude tak 10+10. Malý myslím kruhové u země, cca 30 čísel průměr. Dá se střílet z plochy a zatím se mi nic do ksichtu neodrazilo, navíc tam střílíš sám, takže nic moc nehrozí. Zatím jsem tam nezaznamenal sebemenší problém a správci jsou hóóódně v pohodě ;)



bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#19 » čtv 24. led 2019, 16:29

A snizeny (decentne) sportovni auto projede aniz bych tam nechal ramena a nastrik podvozku? Jestli staci vyklickovat diru, tak ok, ale jestli je to tam nerovny... :D



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#20 » čtv 24. led 2019, 16:40

Jasně, ale ne, že mě pak budeš hledat, až tam něco necháš :-) Ale jo, myslím, že by to mělo jít, nicméně jsem tam asi od listopadu nebyl, nevím, co s tím udělala zima

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#21 » čtv 24. led 2019, 16:46

Na popry je, kvůli zamezení odrazů střel, omezení ráží (např. Luger ano, .223 ne)



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#22 » čtv 24. led 2019, 18:58

Kovy jen na pistol. munici, puškové střely prochází a jsou striktně zakázané. Nejde o žádné hard plechy, ale klasické popry. Takže malé broky, pistole, revolvery. Omezení ráže nevím, funguju na Luger ;)



antonspelec
Příspěvky: 1172

Příspěvek#23 » čtv 24. led 2019, 20:35

OK, takze jen pistolova munice, rozumim.

No tu problematiku, jak maji vypadat spravne popery, aby byly bezpecny, resi treba hickok45 v jednom specialnim videu. A ja to resim taky, protoze uz jsem jednou odrazenym olovem dostal (a ne mnou vystrelenym) a moc prijemny to teda nebylo - do krku a mel jsem tam modrinu vekou jako korunu jeste nekolik dni potom.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti