střelnice: Chotěšov



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 21. srp 2007, 21:16

komentáře ke střelnici
Chotěšov

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/chotesov



muzzleloader

Příspěvek#2 » sob 1. led 2011, 21:54

Tuto střelnici mohu jen doporučit.Správce a majitel v jedné osobě je naprosto pohodový človek a rád vyhový i ne zcela standardním požadavkům zákazníků.Otevřeno je snad nonstop,jelikož na střelnici pan majitel bydlí.Ceny pronájmu docela jdou.Hodina na stavu prijde na 200,- a v ceně jsou i ochranné brýle,sluchátka,terče,záslepky,čaj,káva nebo nealko pivo.Cena zapůjčení zbraně je 100,-.Střelivo ovšem není zrovna za lidovku.Střelnice má 6-8 krytých stavů a disponuje oddělenou dráhou pro brokovou střelbu s vrhačkou holubů(tato ovšem řádně zvedne sebevědomí).Střelnice má schválení pro těžký kulomet,takže k žádnému omezení ráže by nemělo dojít.Jsou vítáni i střelci černoprachých zbraní



Gasko

Příspěvek#3 » čtv 29. bře 2012, 22:16

Je tak, jak bylo shora psáno. Opravdu doporučuji.



nettik

Příspěvek#4 » stř 1. srp 2012, 08:14

Taky mohu jen doporučit.
Střelba z krátkých i dlouhých zbraní, vrhačka holubů, popry, střelnice ve skutečnosti o fous delší než je psáno (84m), kafe grátis. Jen to pivko snad každej skousne za vychlazeného Birrelka 15,- Kč.
více info přímo na stránkách střelnice: http://www.strelnice-chotesov.cz/

Uživatelský avatar
tomblaha
Příspěvky: 195

Příspěvek#5 » sob 2. dub 2016, 20:02

Mohu doporučit, na střelnici pohodová atmosféra za vstup jsem dal 200ky a majitel vůbec neřešil dobu pobytu (něco jako Tachov u plynáren). Je pravda že 9mm luger za 6 kč a 233 rem za 12 není úplně nejlevnější ale zase je třeba počítat s tím že na střelnici nebude štřelivo za netové ceny. Je škoda že tam není malorážka s otevřenými mířidly ale jen s optikou (ještě nemám zdroják, byl jsem si tam zastřílet v rámci přípravy na zkoušky...)



tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#6 » ned 3. dub 2016, 04:34

Prakticky vše už bylo napsáno, výborná střelnice, pohodový majitel/správce. Je možno se domluvit na návštěvu kdykoli.



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#7 » ned 3. dub 2016, 08:24

stejná zkušenost jako tomblaha maloražku jsem tam mel taky pučenou perfektne se s ni strili ma tam zlatej kousek :) chodim tam rád



Beetle
Příspěvky: 10

Příspěvek#8 » úte 3. říj 2017, 12:31

Emailový dotaz s týdenním předstihem na možnost rezervace stavu a podmínek - bez odpovědi. Nevím co si mám o tom myslet....

Uživatelský avatar
Snake.360
Příspěvky: 66

Příspěvek#9 » úte 3. říj 2017, 13:30

Majitel je momentálně se zdravotními problémy v nemocnici. Na střelnici funguje záskok, ve všední dny jsou tam odpoledne a víkendy myslím už od 9 ráno. Telefon je na vratech střelnice. Případně SZ a číslo dám



Beetle
Příspěvky: 10

Příspěvek#10 » stř 4. říj 2017, 07:32

Aha.... děkuji za info a přeji panu majiteli brzké zotavení. Měl jsem tehdy cestu okolo, tak jsem to zkusil... :)



sabra
Příspěvky: 1

Příspěvek#11 » pon 30. říj 2017, 00:03

Na strelnici se, vzhledem k umrti pana Maska, momentalne nestrili. Ceka se na nove papiry od PCR pro noveho spravce(?) a mozna za 14 dni jiz bude mozno.



Beetle
Příspěvky: 10

Příspěvek#12 » pon 30. říj 2017, 18:01

:(



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#13 » pon 30. říj 2017, 18:13

a ja si rikal co se deje ze nikde ani noha jezdim okolo každy den do práce :(



blg
Příspěvky: 9

Příspěvek#14 » pon 6. lis 2017, 15:41

Doufal jsem, že to pan Mašek dá :-(



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#15 » pát 17. lis 2017, 10:31

Nemáte nekdo info jak je to s tou střelnicí ? jezdim každy den okolo nekdo tam evidentne je každou chvili tam neco hoří a červena vlajka je nahore kolega z práce rikal že dokonce i slyšel střelbu
Navic jsem tam mel uschovany hardoxovy terč s tim už asi počitat nebdu nemam to jak dokazat ale je tušim podepsanej :|

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů