střelnice: Chotěšov



Linux
Příspěvky: 205
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » úte 28. lis 2017, 14:16

Tak se tam zastav ne?

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#17 » úte 28. lis 2017, 20:26

Tak jsem se tam dnes stavil jsou tam svičky a kytky a na vratech číslo jenom si nejsem jistej jestli je aktualni o vikendu nejspis pujdu strilet tak to zkusim

Uživatelský avatar
Snake.360
Příspěvky: 66

Příspěvek#18 » čtv 30. lis 2017, 06:06

Včera jsem tam telefonoval. Střelnice je opět v provozu ve všední dny i o víkendu jako to bylo dříve s panem Maškem.

Uživatelský avatar
Anton_AR
Příspěvky: 33

Příspěvek#19 » čtv 30. lis 2017, 07:11

Výborně, díky za info. A na jaké číslo se má volat?

Uživatelský avatar
Snake.360
Příspěvky: 66

Příspěvek#20 » čtv 30. lis 2017, 07:30

To co je na bráně na střelnici platí. Stejně se musí každý na to číslo ohlásit,když jde dovnitř.

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#21 » čtv 30. lis 2017, 07:57

Já tam byl naposledy na jaře, když se pan Mašek vrátil z nemocnice. Předtím, když tam byl záskok, mám uložené číslo 724 355 874. To je ono?

Uživatelský avatar
Snake.360
Příspěvky: 66

Příspěvek#22 » čtv 30. lis 2017, 08:17

Ne to je na předchozí záskok. Já volal na 725 432 615. Dostal jsem tento kontakt ještě od pana Maška, číslo je přímo na správce.



Cherry
Příspěvky: 1

Příspěvek#23 » pon 18. pro 2017, 16:03

Po přečtení diskuze bych vám chtěla napsat par oficiálních informaci: v tuhle chvíli je Strelnice v provozu, kontakty 725 432 615 nebo 775 328 392. Jsou to jediné dva kontakty-jiné nejsou. Strelnice je otevřená denne včetně svátku, víkendu od 9:00-do tmy. Popr další zdroj informaci je na FB stránka Strelnice Chotesov Maškova Strelnice a nebo Www.strelnice-chotesov.cz. Pan Mašek v říjnu zemřel a jeho největším a posledním přáním bylo, aby Strelnice fungovala dále a toto přání my plníme.



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#24 » sob 10. bře 2018, 16:40

Dnes jsem střelnici poprvé navštívil a jsem naprosto nadšen. Mám to sice přes 70 km cesty, ale stojí to za to. Nemám facebook, tak ji musím pochválit aspoň zde.

Nejvíce mě potěšila možnost neomezeně střílet 7,62x39. Podle zastoupení zbraní u ostatních střelců i podle počtu odhozených nábojnic před stavy je zde tato ráže zhruba v paritě s 9 Luger :-). Já jsem k zachování tohoto poměru také adekvátně přispěl. A to už jsem si málem myslel, že si z vz.58 o víkendu nikde nevystřelím.

Skazky o boji za tuto střelnici znám jen z internetu a novinových článků. Ať tak či onak, výsledkem je střelnice, která nabízí to, co málokterá jiná. Možná právě proto, že se tehdejší majitel nedal. Přeji současným majitelům sílu a výdrž.



chotesov
Příspěvky: 3

Příspěvek#25 » sob 14. dub 2018, 13:30

Možná by nebylo na škodu dodat, že spíš než přání p. Maška plníte svoje kapsy. Zdražení na 300kč si pan Mašek určitě nepřál. Upřímě lituji, že to zrovna na týhle střelnici s cenou takhle dopadlo a že to p. Mašek prodal vám. Na léto jsem měl představu, jak budu jezdit 8x měsíčně a zvát své známé na příjemný relax, jako tomu bylo dříve. S tím je konec, nejsem padlej na hlavu abych platil 300 za 50m. střelnici což se neplatí nikde. Je jen škoda, že ta aféra kolem jader z Mosinů proběhla zrovna ve špatné době a člověk si té střelnice a kamarádského prostředí neužil víc.

A s tím názvem něco udělejte, protože pan Mašek nám střelnici nezdražil a vy vaším jednáním poškozujete jeho jméno. Jeho cílem byl spokojený zákazník, vaším vyšší zisk.

Doporučuji Střelnice Chotěšov - Markova Střelnice.



Caroprd111
Příspěvky: 313

Příspěvek#26 » sob 14. dub 2018, 15:22

Proč jste si ji tedy nekoupil vy a nepoustel tam ted lidi jen za hezkej úsměv?



chotesov
Příspěvky: 3

Příspěvek#27 » stř 18. dub 2018, 22:06

To caroprd 111

Budu si kupovat střelnici protože si jedu 15 x do roka vystřelit, super nápad.

Tahle střelnice měla úspěch proto, že byla dlouhá, to je minulost, levná, což je taky minulost a byl tam supr majitel. Zda je minulost i tohle at si rozhodne každý sám.

Byla tak skvělá, že tam člověk jezdil furt, skoro i když nechtěl. Tim vydělávala panu Maškovi solidní peníze a návštěvníci byli spokojeni.

Co se stane, když přijde novej majitel, kterej nemyslí na nic jiného, než jak na nás vydělá, když to zdraží z 200 na 300 ?

Třetina lidí se nasere, začne jezdit jinam. Ti už nepřijedou, část z nich možná tak jednou za rok z piety.

Druhá třetina své návštěvy omezí, místo 30-40 x ročně přijede 10 x a případný absták si vykompenzuje na dalších střelnicích.

Zbyde pár vítačů zdražení, vím zatím o jednom, skupinka střelničních řiťoprdelníků a pár podnikatelů kterým je jedno jestli stojí střelnice 200, 300 nebo 1000, ti budou jezdit furt stejně, takže tam je to beze změn.

Když dvě třetiny příjmu z části nebo zcela odpadnou a jedna třetina se navýší o třetinu tak je výdělek jaký ? Viděl bych to tak na provar + - -65%.

Výsledek ? Posere to sobě, posral to všem.



Caroprd111
Příspěvky: 313

Příspěvek#28 » sob 21. dub 2018, 12:15

Já nepsal, že na tý střelnici budeš střílet jen ty. Budeš se o ní starat a střílet tam budou i ostatní, za málo peněz. Krásný, ne? Tebe se zdražení konkrétně dotkne o 1500 Kč ročně, to je fakt rána. Pokud tam někdo jezdit nechce, tak ať nejezdí, asi to tam teda tak super nebylo, když to nestojí ani za 1500 Kč. A jestli polovina přestane jezdit, tak asi máte hodně alternativ okolí, to je v pořádku. Tomu se říká trh.
Podle uvažování socan, co? Všichni tě jen okradají, ale sám by neudělal nic.



chotesov
Příspěvky: 3

Příspěvek#29 » pon 30. dub 2018, 00:07

To: retardovaný vítač zdražení

Alternativ máme za 100kč / 50m opravdu hodně. Za 200 to bylo málo peněz, když jinde stojí padesátka kilo. Nevim odkud přivandroval, za života pana Maška ho tam nikdo nikdy neviděl. Napřed se tam ploužil a knučel, jak chce střelnici provozovat jen proto, aby vyplnil poslední přání pana Maška, aby se vetřel do přízně střelců a okolí ho přijalo. Furt tvrdil jak cena 200 zůstává a najednou tam nechá odstřílet partičku a už chce 300. Pár střelců vyhodil, aby bylo jasno, že po pár měsících je king a jak taky můžou dopadnout ti, kterým se nebude něco líbit. V názvu střelnice se schovává za jmeno pana Maška, aby nebylo vidět jeho bezpáteřní jednání. Naštěstí ho neobklopují střelci, kteří si za 200 chtějí zastřílet ze své zbraně, pro ty už tahle střelnice neni, ale retardi, kteří chtějí vidět, co si za to jejich kilo co platí navíc koupil. A tak jezdí nadále za 300 aby viděli nějakou 50BMG, oni jsou tak spokojeni. Výhodu to má v tom, že se tihle exoti stáhnou z ostatních střelnic na jedno místo a člověk je pak na těch normálních nepotká.



zedik
Příspěvky: 121

Příspěvek#30 » pon 30. dub 2018, 21:44

poprosím o těch hodně alternativ v blízkém okolí kde se střílí za 100/h..dík

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů