střelnice: Velvary



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 26. srp 2007, 21:08

komentáře ke střelnici
Velvary

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/velvary



Vítek.

Příspěvek#2 » pát 15. bře 2013, 13:23

Pěkná venkovní polokrytá střelnice. Vše OK.



Martin

Příspěvek#3 » úte 16. dub 2013, 14:59

Jenom spokojenost...



Alezi76
Příspěvky: 1

Příspěvek#4 » ned 14. zář 2014, 02:34

Perfektní střelnice! Krásné prostředí a super správce!

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pon 15. zář 2014, 09:44

Dělal jsem tam zkoušky naprostá spokojenost :lol:

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#6 » ned 15. úno 2015, 14:01

Dneska opět skvělá návštěva s SKS ve Velvarech. Škoda jen, že ji mám dál od bydliště, jezdil bych tam častěji, pěkná střelnice, skvělé ceny a pan Mareš je fajn člověk.



Caha
Příspěvky: 9

Příspěvek#7 » sob 13. kvě 2017, 15:49

Dnes jsem měl možnost vyzkoušet střelnici ve Velvarech a mohu potvrdit jen tu nejlepší zkušenost - profi obsluha, výborné prostředí i parta střelců, která se zde dnes dopoledne sešla...

Uživatelský avatar
Har.Megido
Příspěvky: 131

Příspěvek#8 » sob 13. kvě 2017, 17:11

Ja to tam probíhá? Tj. nevadí jiná než šnečí střelba? Bývá plno? Jde objednat? Nemám to zas tak daleko, tak uvažuju o vyzkoušení. Mají jen papírové terče? Pokud je fajn správce, je to určitě plus.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#9 » sob 13. kvě 2017, 20:14

Jo, Mareš je naprosto v pohodě. Zbytek je o provozním řádu.



destroyer666
Příspěvky: 3

Příspěvek#10 » sob 1. črc 2017, 19:33

Výborná střelnice a pan Mareš bez absolutně bez problémů.



Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 86

Příspěvek#11 » ned 16. črc 2017, 20:47

Tak já budu první, kdo sem hodí negativní reakci.

Na této střelnici jsem byl jen jednou a už tam víckrát nepojedu. Tehdy jsem přijel s Glockem a předovkou (Glock na IPSC a předovka na srandu).

Už ve dveřích, jen jsem pozdravil, už na mě správce vyletěl, "Na co jako mám ty terče..." (měl jsem v ruce 3 IPSC terče). Říkám, že abych do nich střílel, a on na mě, že jako jestli tam "chci dělat nějaký ratata", tak "to ani nemám vyndavat", že "na to tam nejsou vybavený". Prej je "rychlopalba" výslovně zakázaná v provozním řádu. Když jsem slíbil, že teda nebudu střílet rychle, tak mi stejně nedovolil dát si na pojezd 2 terče pod sebe.

Celou tu dobu byl vyloženě hnusnej a zbytečně ostrej. Víckrát tam nejedu, nejsem zvědavej, aby mi správce střelnice dával sodu za to, že střílím dynamické disciplíny a ne jen mířenku ála olympijáda :) .



kiv61
Příspěvky: 579

Příspěvek#12 » ned 16. črc 2017, 23:04

Holt jedno ego narazilo do druhého ..

Pan Mareš je pravda občas trošku svůj ale je to jeho střelnice, jeho pravidla, avšak především jeho plná zodpovědnost za jakýkoli případný průser coby se tam mohl stát ..

Takže: "Ber nebo nech ležet" ..



Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 86

Příspěvek#13 » pon 17. črc 2017, 02:36

Holt jedno ego narazilo do druhého ..


Upřímně nevím, co s tím má co dělat ego, když jen nechci být někde, kde na mě jsou zbytečně hnusný...

Pan Mareš je pravda občas trošku svůj ale je to jeho střelnice, jeho pravidla, avšak především jeho plná zodpovědnost za jakýkoli případný průser coby se tam mohl stát ..

Takže: "Ber nebo nech ležet" ..


Však přesně to také dělám ne? :) Nechávám ležet. Tohle vlákno je ale o reakcích zákazníků na střelnici, tak sem jednoduše dávám svoji recenzi... :idea:



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#14 » pon 17. črc 2017, 14:39

Tu zodpovědnost mají všichni správci střelnic úplně stejnou a přesto si tam člověk nemusí neustále připadat, jako by něco proved. Osobně tam jezdím jen když není jiná možnost.



JUC
Příspěvky: 5

Příspěvek#15 » čtv 27. črc 2017, 21:42

Já mám úplně stejně negativní zkušenost, kterou jsem si asi způsobil tím, že jsem tam přišel s Kosou. Stejně blbý kecy místo pozdravu. Taky nechávám ležet, ale je to škoda, protože to mám za rohem.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: BerryJ, Lonestar a 7 hostů