střelnice: Šindlovy dvory



cuba
Příspěvky: 8

Příspěvek#16 » úte 19. bře 2013, 22:13

Já jsem to zjišťoval cca 14 zpátky přímu u správce, (mám i kontakt) a udajně to není problém, jen je trřeba se objednat neboť tam není stále a za hodinu chce 1tis a je mu jedno při kolika lidech..náboje tam neprodává.

Takhle jsem byl informovanej přímo od něj, dostal jsme se k němu přes policajty z Vyšího Brodu.

Tak pokud budete mít aktualnější info, sem sním prosím



mrázeček
Příspěvky: 10

Příspěvek#17 » čtv 28. bře 2013, 10:24

Co já zatim zjistil,je to,že střelnice asi fungovat bude,ale zřejmě jenom pro střelby policie,kde bude asi dost plno,protože jim zakázali střílet v CB. Prý bude možnost zase dělat ZP zde jako dřív. Kde se dělalo doteď to nevim,před 13 lety sem ZP dělal taky v Krumlově.
O střelnici pro veřejnost ještě zjistim víc,ale nevypadá to že pro civilní střelbu to asi nebude jednoduše dostupný.
1000 korun za hodinu? to aby se domluvilo 15 lidí,jinak je to o ničem asi :)



cuba
Příspěvky: 8

Příspěvek#18 » pát 29. bře 2013, 13:55

ZP se dělal, nebo snad ještě dělá na Borku, alespoň známej mi o tom informoval..

S tou cenou je to skutečně tak, správce mi to tak podal, že je možné si ji oficialně od PČR pronajmout za 1tis na hodinu, a je jedno kolik bude lidí. Nevím jak to tam je se zázemím, ale myslím že asi zbraně a munici pouze svoje, sami toho maj málo a natož aby pujčovali nebo prodávali a objednávka alespoň týden dopředu, aby neměli střelby, nebo soutěže..

Takže se domluvit alespoň v deseti lidech, na nějaké odpoledne aby se to vyplatilo..

Uživatelský avatar
MMirek
Příspěvky: 6

Příspěvek#19 » sob 5. říj 2013, 10:38

Poslední informace (srpen), že bohužel veřejnosti je střelnice v Krumlově nadobro zavřená. Už ani jako klub, který tam byl před tím, to nelze. Takže nezbývá než ČB (já rád HELUZ) nebo pak menší u vesnic, ale ty jejich otvírací doby neděle 8-11 mi fakt nesedí.

Uživatelský avatar
vovec
Příspěvky: 109

Příspěvek#20 » sob 5. říj 2013, 10:49

Si zajeďte do Tábora (Čekanice) ;-) co teď otevřeli tu dálnici od Veselí až do Tábora, tak je tam člověk za chvíli :-)

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#21 » ned 6. říj 2013, 06:24

Tak koukám, že s těma střelnicema je to bída všude, i v jižních Čechách. :( Kdybych měl trochu peněz a prostory, hned bych si zařídil vlastní.

Uživatelský avatar
ssg.Jimmy Wild
Příspěvky: 9

Příspěvek#22 » úte 10. pro 2013, 15:15

Do toho... Budem jenom rádi... :)



chrobák
Příspěvky: 171

Příspěvek#23 » úte 10. pro 2013, 20:17

Šindlovy Dvory fungují pro pistoli zřejmě normálně.
Byl jsem tam minulý týden na hodinu (150,-), prodali mi 100x S&B (4,20) ale byly poslední, prý dokoupí.



chrobák
Příspěvky: 171

Příspěvek#24 » stř 11. pro 2013, 14:07

Aha, tak jsem kecal. Je to 50,- na půl hodiny



BB
Příspěvky: 85
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#25 » stř 11. pro 2013, 15:59

chrobák píše:Aha, tak jsem kecal. Je to 50,- na půl hodiny


jj šlape to tam dobře, rád tam chodím, super cena střelnice i nábojů. A chlapi vždy rádi poradí nebo aspoň pokecaj. http://strelnice.heluz.cz/cz/

Uživatelský avatar
ssg.Jimmy Wild
Příspěvky: 9

Příspěvek#26 » stř 11. pro 2013, 18:46

Vypadá to dobře...

Uživatelský avatar
LRRTM1
Příspěvky: 175

Příspěvek#27 » stř 15. úno 2017, 15:52

V posledním cca. roce dost špatný. Jet tam a spoléhat se na otevírací dobu je tak z poloviny zbytečná cesta. Na web píšou soutěže, ale že budou mít zavřeno, to se člověk nedoví. A dovolat se, to chce taky kus štěstí. Za poslední rok namátkou: Opravujeme pojezdy, zamrzly nám pojezdy, probíhají zkoušky na ZP, jsem na školení....



mir-e-czech
Příspěvky: 45

Příspěvek#28 » stř 15. úno 2017, 16:00

Dnes opět špatná zkušenost. Poslední půl rok jsem jel 14 km naprosto zbytečně asi 4x. Nemá smysl tam jet a před tím nezavolat. Ale když zavoláte, tak se pan Slezar tváří jako proč voláte, vždyť je normálně otevřeno.

Včera volal kamarád, jestli je dnes otevřeno a jestli může střílet .357 Magnum. Otevřeno že prej samozřejmě, ale .357 se střílet nedá. Když tam člověk dneska přijel, tak byla brána zavřená. Člověk se posléze dozvěděl, že je pan Slezar na školení EET. Což musel vědět už včera, když tam volal kamarád ohledně .357.

Dlouho se povídá o tom, že střelnici majitel zavře, pozemky prodá developerům a bude se stavět (resp. těžit olovo :)). Přístup je antizákaznický. A tak prakticky jediná výhoda, když už mají náhodou otevřeno, je cena střeliva (pokud ho mají nakoupený, což se taky stalo).

Takže doporučení, jestli chcete jít střílet a nemáte to vyloženě za rohem - URČITĚ ZAVOLAT. A když se bude Slezar divit, proč voláte, tak ho odkažte na tohle vlákno. On se totiž bude tvářit, jako že jste největší kokoti, kteří než si dojdou koupit rohlíky, tak zavolají do Terna, jestli mají otevřeno.

Hezký den, Míra :)



chrobák
Příspěvky: 171

Příspěvek#29 » stř 15. úno 2017, 20:48

Taky jsem tam byl dneska zbytečně. Letos je to 50 na 50.
S tím střelivem už to také neplatí. Udělali nový nákup a už mají lugry za 5.
Půlhoďka také podražila na 70.
:(



mir-e-czech
Příspěvky: 45

Příspěvek#30 » čtv 16. úno 2017, 11:14

To je dobré vědět. No tak s tímto přístupem to nemá vůbec smysl, hlavně když to mám na Borek přes les.

Díky za info.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů