střelnice: Šindlovy dvory



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 26. srp 2007, 22:01

komentáře ke střelnici
Šindlovy dvory

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/sindlovy-dvory

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#2 » úte 8. úno 2011, 16:07

Pokud pojedete do Budějovic na broky a budete si chtít bouchnout i z dlouhý tak si nechte zajít :( Dlouhá kulová skončila po stížnostech souseda, není možné ani nastřelení. Takže zbývá 25 krátká s pojezdama a 50m malorážka. A samozřejmě skvělé broky.



icks
Příspěvky: 30

Příspěvek#3 » úte 8. úno 2011, 19:52

A že hnedle vedle střílí celníci a benga dávkama, to nikomu nevadí? To je podle mě otravnější hluk.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#4 » úte 8. úno 2011, 19:56

Co jsem vyrozuměl tak policajti vedle taky skončili, měli střílet právě na Heluzi ale ted budou nejspíš jezdit jinam.



jbiker
Příspěvky: 79

Příspěvek#5 » úte 8. úno 2011, 22:02

Jak se kolem začaly objevovat další a další parcely, byl asi výskyt zmrda jen otázkou času. Dá se soudit, že "dlouhý kule" byla pro majitele asi relativně bezbolestná úlitba. Brokovou by asi pan Heluz bránil se zbraní v ruce ... ;)



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#6 » stř 8. úno 2012, 11:16

Prosim tě a kde jinde se dá zastřílet v okolí když pominu Borek a Lišov? moc rozšířené to tu není :(



truckyk
Příspěvky: 2

Příspěvek#7 » úte 21. úno 2012, 19:57

Choze píše:Prosim tě a kde jinde se dá zastřílet v okolí když pominu Borek a Lišov? moc rozšířené to tu není :(

Můžeš do Borovan každou neděli od 14 h za 100kč neomezeně. Mají i webové stránky http://sskborovany.blgz.cz/ :)



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#8 » čtv 23. úno 2012, 12:07

Už sem našel pár střelnic...Nejspíš budu jezdit pálit do Lišova. http://www.ssklisov.cz/



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#9 » stř 18. dub 2012, 14:17

Tak včera sem byl na střelnici HELUZ v šindláku jelikož jsem dostal poukaz na 2x0,5H a v pohodě mě na pistolovej nechali střílet z kosy.Jen je celkem krátká (max 25m)

Co mě ale dostalo tak semnou byl kamarád bez ZP (18let) a správcem mi bylo řečeno že on střílet nesmí pouze já. Když jsem mu řekl že je mu více jak 18let tak mi řekl že ho to nezajímá že může střílet pouze pod jeho dozorem.
Vůbec se mi to nezdá a řekl bych že to byl spíše obchodní tah a snažil se ze mě udělat tortla.
Na střelnici na Borku s tímto žádné problémy nemají

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#10 » stř 18. dub 2012, 15:14

zákon to sice umožňuje, aby střílel pod tvým dohledem. ale pokud mají v provozním řádu, že to u nich povolené není, tak s tím nic neuděláš.
někdo to tak má jen kvůli bezpečnosti, někdo proto, aby mu to přinášelo penízky do kasičky (a za bezpečnost to třeba jen schovává).
ale asi s tím nic neuděláš - jedině jít tam, kde ti to povolí.



icks
Příspěvky: 30

Příspěvek#11 » čtv 19. dub 2012, 09:30

Já tam bral lidí, že už ani nevim kolik a nikdy problém nebyl. Kdo konkrétně ti to říkal?



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#12 » čtv 19. dub 2012, 19:51

Nevím jméno pána..Menší tmavé vlasy.A ten problém měl



icks
Příspěvky: 30

Příspěvek#13 » pát 20. dub 2012, 12:52

Podle popisu asi Slezar. To sou mi novoty, budu se tam muset zajet zase podívat, třeba už nejsou rádi, že jim tam chodí lidi :D



Mike82
Příspěvky: 2

Příspěvek#14 » pát 15. bře 2013, 07:27

Ted mi rikali policajti, ze pry v krumlove ta velka policejni je uz pouzitelna i jako civilni - ma to tam noveho spravce a tam jde strilet ze vseho. Hodlam to prozkoumat - tam se mi moc libi



mrázeček
Příspěvky: 10

Příspěvek#15 » pon 18. bře 2013, 08:25

Aaa,to by byla paráda. Dnes to ověřím u dobrýho zdroje a zjistim co je na tom pravdy. Konečně bych to měl na střelnici 5 km :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů