střelnice: SSK Klatovy



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 15. črc 2008, 10:06

komentáře ke střelnici
SSK Klatovy

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/ssk-klatovy



nettik

Příspěvek#2 » pát 8. bře 2013, 19:35

koukal jsem na fotky a vypada to, ze tam hojne strili i z dlouhych ? nevi nekdo jak je strelnice dlouha ?



Jirka_KT

Příspěvek#3 » úte 26. lis 2013, 18:39

delka 50m :-)

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pon 1. zář 2014, 19:53

Ahoj,
Pojedu pracovně do Železné Rudy, to je tato střelnice opravdu v okolí jediná?
Pokud ano jaké s ní máte zkušenosti.
Děkuji za odpověď.
Tonda

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » úte 2. zář 2014, 22:07

Tak jsem dnes volal správci, že oproti stránkám, kde bez ZP nikoho ani náhodou nepustí, tak mi nakonec povolil, že si ssebou člověka bez ZP vzít mohu, ale nejsou vybaveni na půjčování ochranných pomůcek ani prodej nábojů(špunty nové nepoužité mám a kamarádovi je rád přenechám a 2 balíčky přebijenek ssebou vezu), pobavili jsme se, najednou už to bylo kamarádské řešení, cestou na hotel Horizont jsem se stavil na střelnici podívat, tedy byla zavřená, ale cestu už znám a jsem dohodnut, že se ve čtvrtek po 18:00 zastavíme, pak podám bližší podrobnosti jak to tam vypadá, jaká je vybavenost atd.
Tonda

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » čtv 4. zář 2014, 21:11

Tak Vám tedy popíši jaké to v Klatovech je.
Jedná se o střelnici pro převážně sportovní střelbu, správce je správný týpek, který se Vás ujme a poradí jak správně stát a držet zbraň, až jsem se divil, že skoro vše na 25m zůstalo v terči, kam mířit aby bylo v černém, účtuje si 100 za započatou hodinu. Otevřeno mívá ve čtvrtky. Když jsme tam přišli, tak tam měl 2 střelce jeden z dlouhé kulové s optikou a jednu slečnu co střílela mířenku na 25m jednoruč..... Párkrát jsme si zabouchali s jeho malorážkovou pistolí, pak jsme si zastříleli s mou Grand Power P1.
Obrázek
Pohled na terče v 25m
Obrázek
Tady je můj kolega poprvé střílejíc z pistole - malorážky a za ním správce pohodář

Velice příjemně strávená hodinka na střelnici.
Škoda, že je to tak daleko, těch zkušeností co bych mohl přijmout, tak těch je.
Tonda

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů